fastshare
3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 06:54





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!! 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 28 říj 2008, 11:09
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

cus panstvo
tak jsem dávam také moji poslední tvorbu , šlo mi především jen o model , to okolí tam je pro dopestření atmosféry, aby to nebylo takovy bez chuti. poradne mi to zkritizujte , trosku jsem odflakl zadek :shock: ale naopak s texturama jsem spokojen :D

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


04 kvě 2009, 17:31
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 bře 2009, 17:13
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

lachnitt píše:
cus panstvo
tak jsem dávam také moji poslední tvorbu , šlo mi především jen o model , to okolí tam je pro dopestření atmosféry, aby to nebylo takovy bez chuti. poradne mi to zkritizujte , trosku jsem odflakl zadek :shock: ale naopak s texturama jsem spokojen :D

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


no vidíš tohle je fak špica hochu ;) *Thumbs up* & Con Gratz

_________________
i_m_a_g_e


04 kvě 2009, 23:54
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 28 říj 2008, 11:09
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

provazej vas sila
zase moje posledni prace ( trvalo mi to asi 6h se vsim sudy) je to low poly , priznam se ze napad neni muj , ale videl jsem na netu obrazek a rekl si ze to taky dam !:D tak jsem sel do toho

tady je vysledek
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


06 kvě 2009, 21:07
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 15:34
Příspěvky: 22
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

tak vam sem taky hodim moje posledni, tem vasim se to ovsem nemuze rovnat. ty kola sou skoro jako skutecny ( + bod z logo audi :arrow: )


19 kvě 2009, 17:32
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 bře 2009, 17:13
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

twint píše:
tak vam sem taky hodim moje posledni, tem vasim se to ovsem nemuze rovnat. ty kola sou skoro jako skutecny ( + bod z logo audi :arrow: )


ahoj díky taky mi stíny a odlesky dali v cinemě zabrat ;) ale ty auta také nejsou vůbec špatný ;) ten 2hej (prostřední) mustang je fakt skvělej sice ne až tak realistickej ale vypáda good akorát nechápu to zaním zdali to je k vozu nebo není trošku to bije do očí .. já ted moc nedělám v programech ale dělám postupně člověka se všema kostmama, funkčníma svalama, orgánama žílama a mnohem víc už toho mám celkem hodně ale na screen to ještě není s materiálama sem si nehrál vůbec ted mi spíš vrtá hlavou to scriptování funkcí kdyby to šlo někde aspoň na ukázku stáhnout byl bych vděčnej pokud o něčem víte takhle z hlavy a z uvah a pod to jde těžko tak snad to nějak dokopu k výsledku :) ... jo vše dělám v cinemě takže ty scripty pro cinemu bych spíše prosil dík

_________________
i_m_a_g_e


19 kvě 2009, 21:58
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 28 říj 2008, 11:09
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

jeslti se nepletu , tak to prostredni auto ma bejt z filmu dead race ? ten mustang ze ?a to v zadu je nahrobek jak tam tomu oni rikali a spatny ty kary nejsou;)


20 kvě 2009, 17:35
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 15:34
Příspěvky: 22
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

jo je to na styl death race. jinak ja delam v rhinoceros, tak se scriptama ti neporadim..ale hodne me zajima jakej bude vysledek:)


20 kvě 2009, 17:40
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 19 bře 2009, 17:13
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

twint píše:
... jinak ja delam v rhinoceros, tak se scriptama ti neporadim..ale hodne me zajima jakej bude vysledek:)


aha tak to neva snad se ktomu fakt dokopu část toho scriptu už celkem vím ale nenéto pořád ono :( ale mám asi jen 115řádku a z toho asi 60-80 je plně funkčních ale počítám že jich bude minimálně 15-25x tolik co teď celkem by se mi nato hodil i program kterej by mi ověřill co jde a co ne užít právě v tom scritu aby fungoval tak jak má no sice nejsem bůchví jakej progamátor ale snad tohle zvládnu ...jinak jako ověřit si to můžu v jakým koliv programu na script ale žádnej nefunguje na 100% a jsou každej na něco jinýho :( celkem bych rád věděl program na ty scripty co používaly na hru crysis protože musel bejt fakt super pokud si ho nenechali vyrobit přesně na míru za pár desítek tisíc dolaru což si asi málo kdo může dovolit že? jinak pak sem dám časem aspoň toho screena s kostrou a sevšema svalama až budu mít toho víc aspoň jinak kuži mám taky ale zatím ji nebudu publikovat má pár těch chybiček ale to se spravý....jo a lachnitt dík já ten film neznám takže sem nevěděl proč to tam vzadu je tak dík:)

_________________
i_m_a_g_e


20 kvě 2009, 19:19
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 15:34
Příspěvky: 22
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

gripen: pokud neznas film death race tak se na nej koukni, podle me jeden nejlepsi z minulyho roku.myslim ze EA si muze dovolit lecos a ma na to svuj software. kazda vetsi herni spolecnost dela hry ve svych vlastnich programech takze jim i ruzne funguji. napriklad od EA se msnad jeste nikde nevidel jak tvori nejakou hru. ubisoft a capcom neco podobneho parkrat vypustil ale ea nic. kazdopadne ti drzim palce abys to dotahl do konce.verim ze to nebude zadna sranda.


21 kvě 2009, 13:57
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 28 říj 2008, 11:09
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

provazej vas sila lidi

tak jsem spachtil za odpoledne dalsi low poly chodbu

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


29 kvě 2009, 16:42
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 15:34
Příspěvky: 22
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

chodba vypada fajn. jako by primo patrila do nejake scifi hry.

moje posledni prace je na http://www.mochr.ic.cz/?page_id=41 tak se mrknite


11 čer 2009, 14:20
Profil
Private
Private

Registrován: 03 led 2008, 15:54
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Už jsem tu dlouho nebyl, koukám jak se to tu rozrostlo. Tak něco zase přidávám.
Na první stránce mám brýle se zrcátkama. Je tam zajímavá textura dřeva a já o ni přišel. Nemáte ji někdo?
Pokoušel jsem se ji vytvořit, ale stále to není ono.
Viz obrázek - ještě nedokončená scéna:
Příloha:
_vray2.jpg


Toto už je final:
Příloha:
nuz_klice02.jpg


A jak by se vám držela tahle myš?
Příloha:
mys.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


12 čer 2009, 20:14
Profil
Private
Private

Registrován: 04 čer 2009, 01:17
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Mám hodně prací, tak začnu u modelů na námět anim. seriálu FUTURAMA :D

Bender v 3D
Příloha:
bender01.jpg


Rocket O1 - dopravní prostředek ve Futuramě v 3D
Příloha:
raketka01_perspective.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


15 čer 2009, 17:33
Profil
Private
Private

Registrován: 02 dub 2008, 20:15
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

Tady je vylepšená verze.Budu si kupovat knížku cinemu 4d at udělám něco pořádného :-).


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
INTEL Core 2 Quad Q8200 2,33GHz (4MB/1333) LGA775
Základní deska čipset P43, socket 775, podpora pamětí DDR2 až 8GB
nVIDIA GEFORCE čip GTX260, 896MB paměti, 448bit DDR3,DVI,HDMI,HDTV
Audio HD Audio (Realtek ALC888) 6 channel
2x DIMM DDR2 2048MB 800MHz
Pevný disk 2TB
Zdroj450W
Vista


22 čer 2009, 16:56
Profil
Private
Private

Registrován: 02 dub 2008, 20:15
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: 3D - Tvorby - Všechny Vaše tvorby sem !!!

[quote="mcm59"]Už jsem tu dlouho nebyl, koukám jak se to tu rozrostlo. Tak něco zase přidávám.
Na první stránce mám brýle se zrcátkama. Je tam zajímavá textura dřeva a já o ni přišel. Nemáte ji někdo?

Doporučil bych si pořídit genetica 3 studio na textury.Tímhle programem uděláš jakoukoliv texturu a hodně textur už tam je přichystaných k akci a ty si samozřejmě ještě můžete upravovat.Jsou tam mnohem hezčí dřeva než máš ty tam :-) věř mi.

_________________
INTEL Core 2 Quad Q8200 2,33GHz (4MB/1333) LGA775
Základní deska čipset P43, socket 775, podpora pamětí DDR2 až 8GB
nVIDIA GEFORCE čip GTX260, 896MB paměti, 448bit DDR3,DVI,HDMI,HDTV
Audio HD Audio (Realtek ALC888) 6 channel
2x DIMM DDR2 2048MB 800MHz
Pevný disk 2TB
Zdroj450W
Vista


22 čer 2009, 17:37
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze