fastshare
Outlast 2013 hra pada
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 16:34





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Outlast 2013 hra pada 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 13:53
Příspěvky: 26
Bydliště: -Alijaška-
Příspěvek Outlast 2013 hra pada

Zdravicko lidicky prosim Vas potreoval bych poradit vim ze uz je zde vytvorene jedno tema s nazvem Outlast ale tam jsem se reseni nedohledal obavam se ze zheldem k tomu jak je hra stara a tea taky se v teto sekci o to asi nikdo uz moc zajimat nebude proto zkousim nove tema. Nainstaloval jsem si hru Outlast od RELOADED vse problehlo v poradku az do spusteni hry kdyz hru pustim nacte se do menu a pri vybrani Nove Hry se zacne nacitat ale pak hra spadne s chybovou hlaskou ( Program prestal pracovat ) kdyz hru pustim znova ale v nastaveni grafiky zaskrtnu ze hrat v okne hra se pusti hraji jak kdy nekdy 2 minuty nekdy 10 minut a pak hra spadne s hlaskou ( Message run out of video memory exiting ) a kdyz hra nespadne kvuli teto hlasce je to opet ( Program prestal pracovat ) Mam notebook ( Windows 7 Ultimate 32 bit / Procesor Intel Core i7 2.30 Ghz / Grafika Nvidia GeForce 650M 2 Gb a 8 Gb ram ) podle toho co jsem koukal na Hw pozadavky hry by me to melo bezet uplne bez problemu no ale problemu je nekolik a nikde na internetu jsem se nedocetl reseni. Jestli se nekdo setkal se stejnym problemem pri spousteni teto hry prosim budte tak laskavy poradte mi. Diky moc


20 bře 2018, 18:16
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 10 srp 2008, 14:41
Příspěvky: 73
Bydliště: Severní Morava
Příspěvek Re: Outlast 2013 hra pada

Máš notebook s 32bitovým systémem a k tomu 8GB paměti(NA CO?). Tzn., že ti funguje jen přes 3GB RAM a to se vyplatí :shock:
Ten tvůj přestárlej notebook určitě již s totálně přehřátou kaskádou na motherboardu by měl být maximálně použít na multimediální účely. Buď si kup herní notebook nebo PC.

Určitě se ti to celé přehřívá!


20 bře 2018, 22:55
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 13:53
Příspěvky: 26
Bydliště: -Alijaška-
Příspěvek Re: Outlast 2013 hra pada

Ano ten notebook je starsi na novy herni notebook za 30 a vic tisic jsem nemel koupil jsem si ho do kamionu kdyz nekde delsi dobu stojim abych mel alespon cim zabit cas. Byl tam puvodne 64 bit win jenze ze hry od roku 2014 co jsem koukal uz vsechny vyzadovaly 64 bit bohuzel HW naroky ktere u nich byly pozadovany uz ten notebook zdaleka nemel hlavne kdyz jsem nainstaloval nejakou hru napr. Metro Last Night nebo Skyrim ci Grid 2 tak me neustale vyskakovala hlaska (0xc0000007b) a na tu jsem nikde nenasel reseni i kdyz neco na netu bylo zadna rada ani postup pro opraveni chyby me nikdy nepomohl respektive skoro zadna hra nesla at jsme reinstaloval vse a delal vse podle navodu na internetu nic nepomohlo takze jsem si musel nainstalovat 32bit kde uz teda vse jede az na toto. Ale jinak dekuji za odpoved a radu :)


21 bře 2018, 11:24
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 10 srp 2008, 14:41
Příspěvky: 73
Bydliště: Severní Morava
Příspěvek Re: Outlast 2013 hra pada

Ahoj, na tuto hlášku (0xc0000007b), vyzkoušej nainstalovat "aio-runtimes_v2.4.5"

Třeba tu: http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/biblioteki/All_in_One_Runtimes.html

Ale nevím jestli půjde na 32bitovou verzi? No a pokud ti jedou hry na 32.bit systému, tak stopro musí jet i na 64.bit systému. Máš sedmičky, neřeknu kdyby si měl ty "šílené" desítky.-)


21 bře 2018, 18:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze