fastshare
Driver San Francisco-všechny problémy sem!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 17:03





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Driver San Francisco-všechny problémy sem! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 01 črc 2009, 19:01
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Ahoj, tak mne to spustí normálne, ale mám problém. Po zapnutí a videách mi nackočí CONNECTION ERROR. Your connection to ubisoft server has been lost....
a vobec ta hlaška nechce zmiznuť, nech stláčať čokoľvek, či klikám myšou.
Neviete niekto ako to fixnuť?

//EDIT : ok, stačilo vypnúť Defense+


21 říj 2011, 20:02
Profil
Private
Private

Registrován: 10 srp 2009, 14:12
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

čau mam menší problém.Zapnu hru dam novou hru ukáže se ukázka a hra jede ale je čená obrazovka a nahoře mapa.Dá se tento problém viřešit?. Díky
Obrázek zde: http://tinypic.com/view.php?pic=68evbr&s=7


22 říj 2011, 15:04
Profil
Private
Private

Registrován: 06 srp 2011, 20:23
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Warfarýn píše:
Marvajs píše:
tak když to neni dělaný na volanty tak proč je tam nastavení volantu? který nefunguje :(


to je ukaždé hry,pokud to máš připojené k pc nebo to dělají ty nové, když rozpoznají ovladač tak pak je i v nastavení, ale jinak no podpora!

Musím oponovat, ale s volantem to funguje docela dobře. Asi to bude tou nelegální verzí. :) Stačí si ve Windows zjistit ID volantu a touto hodnotou přejmenovat adresář v adresáři Input. ;-)


22 říj 2011, 15:23
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 11:10
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

geckooo píše:
čau mam menší problém.Zapnu hru dam novou hru ukáže se ukázka a hra jede ale je čená obrazovka a nahoře mapa.Dá se tento problém viřešit?. Díky
Obrázek zde: http://tinypic.com/view.php?pic=68evbr&s=7


Mám naprosto stejný problém. Dá se to nějak vyřešit? Nebo čekat na další patch? Momentálně mám poslední patch 1.03


23 říj 2011, 18:36
Profil
Private
Private

Registrován: 16 led 2011, 21:43
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

čus mám problém. Hru jsem stahnul, nainstaloval, cracknul, vše OK. Jedinej problem je že je hra hrozně pomalá. Nejde ani tak o sekání, je to spíš jako by byla zpomalená. Mam win xp sp 3, c2d 1.86ghz, nvidia 8400gs 512mb, ram 2,5gb. dík za odpovědi

PS: možna je to zpusobeno tim, že mi nejde vypnout VSYNC. Vždy když ho vypnu, zapne se automaticky při načtení poslední uložené hry. Zkoušel jsem přepsat i graphics.ini a zmenit nastavení v ovladacim panelu Nvidia, ale nic nepomaha.


29 říj 2011, 14:10
Profil
Private
Private

Registrován: 29 říj 2011, 22:18
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

no já mám úplně jiný problém. hru normálně nainstaluji, updatuju, cracknu, spustím ale grafika je nějaká divná. stíny jsou moc tmavý, auta provozu není skoro vidět. instaloval jsem tu samou verzi u kámošů a hra jim normálně běží a to mají slabší notebooky než já. stahoval jsem už asi 4 berze ale pořád to samé. už opravdu nevím co stím. díky za odpověď


31 říj 2011, 20:58
Profil
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2009, 06:54
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

*Victor* píše:
Warfarýn píše:
Marvajs píše:
tak když to neni dělaný na volanty tak proč je tam nastavení volantu? který nefunguje :(


to je ukaždé hry,pokud to máš připojené k pc nebo to dělají ty nové, když rozpoznají ovladač tak pak je i v nastavení, ale jinak no podpora!

Musím oponovat, ale s volantem to funguje docela dobře. Asi to bude tou nelegální verzí. :) Stačí si ve Windows zjistit ID volantu a touto hodnotou přejmenovat adresář v adresáři Input. ;-)



A JAK ZJISTÍM TO ID VOLANTU???


02 lis 2011, 17:59
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 06:03
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

mám takový problém když dám v nastavení hru přes celou obrazovku tak se okno zvětší na celou velikost , ale mám tam stejně ještě černé okraje.dělalo mi to kdysi i u jiné hry . nevíte co s tím? díky


05 lis 2011, 06:49
Profil
Private
Private

Registrován: 28 pro 2009, 17:59
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

neviete prečo mi vždy piše chybovú hlášku niečo že nastala softévorá výnimka ? :D


11 lis 2011, 15:39
Profil
Private
Private

Registrován: 17 lis 2011, 11:52
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Nemůže sem prostě někdo dát ten product key? Prosím
Bylo by to univerzální pro všechny a nemusel by se každej psát jakej problém má zrovna on.


17 lis 2011, 11:57
Profil
Private
Private

Registrován: 24 zář 2011, 20:41
Příspěvky: 3
Příspěvek POSLEDNÍ MISE-PÁD HRY

Všem co spadla hra v poslední misy a vyskočil error,tak pomuze kdyz spustite gu.exe a nechate updatovat na vyšší verzi.
Jinak ja měl verzi Skidrow i nainstalovanou češtinu.


18 lis 2011, 20:43
Profil
Private
Private

Registrován: 19 bře 2008, 17:24
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

PROBLÉMY ZE ZATÁČENÍM NA VOLANTU VYŘEŠENO !

takže shlédnout toto http://www.youtube.com/watch?v=_SUcb7Gtc5c
Provést jak je na videu a pak spustit hru.
!! Pokud začnete hned pařit zjistíte že auto sice zatáčí, ale jede aniž šlapete na pedál.
Proto běžte do NASTAVENÍ-VOLANT-REŽIM JÍZDY a tam změnit Zrychlení a Brzda/zpátečka na nějaký jiny nepotřebný tlačítko na volantu! Hotovo Pak mužete vesele pařit !!


19 pro 2011, 21:59
Profil
Private
Private

Registrován: 15 čer 2008, 17:32
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Postupuj přesně podle návodu přejmenuju to na svoje č volantu 0x0108 a nefunguje mi to :-/ čím to může být jako


16 led 2012, 18:09
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2011, 09:29
Příspěvky: 11
Bydliště: Klíče pod rohožkou
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Zdravím,nainstaloval jsem šlo to,vypnul jsem to a zas to nejde,můžu se zeptat jaký crack a jak konkrétně instalovat? štve mě to D


05 bře 2012, 18:58
Profil
Private
Private

Registrován: 14 úno 2011, 10:25
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Chtěl jsem se jenom zeptat jestli nemá náhodou někdo problém s ukládáním hry? Mám k dispozici jednu instalačku která je nahraná na dvou PC. Na jednom se po zapnutí zobrazí možnost "POKRAČOVAT" ale na druhém po každém vypnutí hry ukáže jenom "NOVÁ HRA". Věděl by někdo jak odstranit tento problém? Díky


16 kvě 2012, 20:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze