fastshare
Driver San Francisco-všechny problémy sem!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 20 dub 2024, 14:33





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Driver San Francisco-všechny problémy sem! 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 26 pro 2009, 12:37
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Ahoj, mám uplně stejnej problém s volantem Logitech DFP...vypádá to jako by soudruzi z NDR někde udělaly chybu a zapomněli do nastavení pro gamepad a volant přidat zatočení doprava a doleva...a o tom, že se pedály a řízení dají nastavit pouze na gamepadu a zbytek na volantu radši ani nemluvim...kdyby náhodou někdo věděl co s tim napište jak na to? Ja tady s tim už 3h laborouju, ale zatim neúspěšně:/ Jinak to je parádní hra a doufám že si ji zahraju na volantu co nejdřív, alespoň než vyjde nějakej patch, kterej to snad spraví...předem dík za odpověď.

_________________
Kolmen


04 říj 2011, 17:25
Profil
Private
Private

Registrován: 10 úno 2009, 18:23
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Nevíte někdo proč při každym opětovným spuštěním hry,musim restartovat PC??Poprve to vždy spustim a pak mi háže chybu,.Restartuju a zase jde..


05 říj 2011, 09:44
Profil
Private
Private

Registrován: 01 črc 2009, 14:31
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

tak když to neni dělaný na volanty tak proč je tam nastavení volantu? který nefunguje :(


05 říj 2011, 13:50
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 02 srp 2009, 17:31
Příspěvky: 148
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

v pc jsem nemel volant pripojenej ani nainstalovanej a ukazalo mi to v nastaveni volant, no muzem jen doufat ze pridaj podporu volantu v ramci nejakeho patche je dost blby hrat simulator na klavesnici


05 říj 2011, 21:28
Profil
Private
Private

Registrován: 29 zář 2011, 16:50
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

píše mi to code error 2, tak co s tim? A když doběhne update hra se automaticky spuští... žádný registrace ani cd klíč to nehází.


06 říj 2011, 10:55
Profil
Private
Private

Registrován: 29 zář 2011, 16:50
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

nejdemi update... doběhne a automaticky mi to spouští hru.


06 říj 2011, 11:27
Profil
Private
Private

Registrován: 30 lis 2009, 09:13
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Neonym píše:
Zdravím, hru jsem nainstaloval, vše fungovalo na plné detaily, ale v poslední misy !!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!! jedu autem, slyším výbuch a hra spadne. Zkoušel jsem i ubrat detaily a nic. Neví někdo, kde by mohl být problém?


ma stejny problem, nevyřešil jsi to? Nebo nevi nekdo jiny jak na to?


07 říj 2011, 18:14
Profil
Private
Private

Registrován: 19 dub 2008, 11:12
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Může mi někdo prozradit jak hrát tuhle genitální hru v 2560x1600 rozlišení? to snad ani neni možný že vývojáři her v roce 2011 nepočítají s 30" monitorama..nebo se prostě bude dál vyvíjet dalších 20 let jen primarne pro konzole?

velke zklamání tohle....


07 říj 2011, 22:34
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2010, 20:31
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Zdravím. Chtěl jsem se naposledy ujistit, dá se tedy tato hra rozjet na XP? Děkuji.

_________________
Nothing, can hurt anything.


08 říj 2011, 18:01
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 12 říj 2009, 19:56
Příspěvky: 29
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Cauvec lidi ze zacatku mi hra sla v pohode a kdyz sem to chtel spustit po nejakym dnu tak to neslo..!! nevíte nekdo jak na to..?


10 říj 2011, 21:49
Profil
Private
Private

Registrován: 15 kvě 2009, 23:40
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Warfarýn píše:
MrHankey píše:
Zdravím. Chtěl jsem se naposledy ujistit, dá se tedy tato hra rozjet na XP? Děkuji.


Jde, ale jen origo, ty co mají nelegal verzi musí počítat s win7 min.win vista.


Tak se nám zde někdo plete. Mám XP SP3 a tuto hru hraju i bez originální hry !!! (verze od SKIDROW)
Hra podporuje OS: Windows XP / Vista / 7. S tím jestli je to origo nebo ne to nemá nic společného.


11 říj 2011, 23:11
Profil
Private
Private

Registrován: 15 kvě 2009, 23:40
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Warfarýn píše:
Baaarb píše:
Může mi někdo prozradit jak hrát tuhle genitální hru v 2560x1600 rozlišení? to snad ani neni možný že vývojáři her v roce 2011 nepočítají s 30" monitorama..nebo se prostě bude dál vyvíjet dalších 20 let jen primarne pro konzole?

velke zklamání tohle....



Si děláš srandu, největší rozlišení her,filmů a všeho dalšího je 1920x1080 což je full HD, je to prozatím největší rozlišení které existuje, i když si koupíš televizi třeba 50, max. rozlišení bude 1920x1080, protože pak by vše museli dělat s větším počtem snímků a na to dnes nejsou grafiky,přehrávače, prostě nic, takže tvoje zklamání není na místě a jestli jsi měl někdy hru v rozlišení co si sem zadal, tak je to fail!

Opět se někdo plete:
Monitory s rozlišením 2560x1600 jsou dnes standartně k dostání.
Třeba zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Hry s tímto rozlišením jsou již také vydané. Co třeba Portal 2, Crysis Warhead, Crysis 2....
Obrázek ze hry v rozlišení 2 560px × 1 600px zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Grafické karty toto rozlišení taktéž podporují.
Například tato:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Moc tě nepotěším, ale i obrazovky u televize už dnes mají větší rozlišení. Nejedná se o klasické Full HD ale o Quad Full HD. Rozlišení je 3 840px x 2 160px. Jedná se o Toshiba 55ZL2. Sice je to cenově trošku jinde, ale o to se tu nejedná.
Informace tady:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Než se začneš do někoho navážet, nebo se mu snažit hloupě radit, tak si o tom nejdříve něco zjisti.


12 říj 2011, 01:19
Profil
Private
Private

Registrován: 23 kvě 2009, 08:00
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

taky mi nesla spustit hra

Než poprvé spustíš hru najdi soubor "settings.yml" a smaž ho ... umístění tohoto souboru se liší podle tvého Operační sysému ...(musíš mít odkryté skryté soubory a složky)
- XP - C:\Documents and Settings\*Tvé uzivatelske jmeno*\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\
- Vista a 7 - C:\Users\*Tvé uzivatelske jmeno*\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\


12 říj 2011, 18:18
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 07 dub 2011, 16:31
Příspěvky: 97
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Zdravim. mam problem v posledni casti jak jedu do toho mesta kde vybuchne bomba. Vlastne jak jedu a bomba vybuchne tak mi spadne hra. Skousel jsem i jiny crack, ale i tak to nejde. Dik za radu. :)


13 říj 2011, 15:38
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 19 led 2011, 10:24
Příspěvky: 38
Příspěvek Re: Driver San Francisco-všechny problémy sem!

Prosím všechny o radu hru sem zprovoznil ale ted nevim proč ale hru mi nejde stale zprovoznit furt mi hlasí při spuštění exe souboru driver.exe mi Windows vyhodí hlašku program přestal pracovat mam W7 tak nevím kde je chyba... jesi někdo ví jak na to poradte prosím děkuji =)


15 říj 2011, 21:30
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze