fastshare
Battlefield 3
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 07:14





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
 Battlefield 3 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 04 srp 2009, 18:01
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Battlefield 3

ahoj prosim o radu. Stahnul jsem si warez verzi bf3. Nainstaloval. Cracknul. Odstranil tm z názvu adresáře, ale při spuštění mi naběhne cerne okno (né černá obrazovka) a po chvili mi to vyhodi hlasku ze bf3 přestal pracovat. Porádíte mi prosim vás někdo. Ovladače mám všechny aktulizovaný. Mám notebook i7 720qm a ati readon 5730 1Gb - win7 64bit. Plíss poradteee
díky moc za případnou pomoc


09 lis 2011, 21:41
Profil
Private
Private

Registrován: 18 čer 2010, 18:39
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Battlefield 3

Honelix píše:
Zdravim... Taky jsem nainstaloval a dokonce i rozjel bez vetsich problemu, ale jedna vec me trochu stve... pustil jsem vse na Ultra, ale kdyz (napr. na zacatku) beham po schodech, nebo proste v oblasti ktera asi neni jeste nacetla v pameti tak jsou sileny propady framu a takovy zakousavani... Kdyz je nacteno tak to bezi plynbule (kolem 30 FPS). Nevite v cem by mohl byt problem? Proc se to deje?

Mozna nedostacuje hardware, ale myslim, ze tak hrozne na tom neni. Ovladace grafiky jsou myslim aktualni a to Catalyst 11.10... Nemuzu se dostat na stranky AMD do sekce driveru. Proto nevim...

Sestava je tato:

Ati Radeon HD 5850 (725/1000)
AMD Phenom II X4 955 BE (3,2 Ghz)
4 GB RAM 1333 Mhz
750GB Western Digital Caviar Black
Win 7 Professional

Napadlo me take, jestli treba to nemuze byt vykonem procesoru. Pomohl by maly OC? Dosud jsem nikdy netaktoval, jeslikoz mi to neprislo az tak nutne i kdyz obcas by to mozna pomohlo. S OC procesoru nebude problem. S grafikou by to bylo horsi protoze to ma tusim zamkly v bios

Kdyby nekdo vedel co by mohlo byt pricinou. (Vykon hardwaru, ovladace, nekopatibilita, nebo OC...) Byl bych rad za kazdou radu... :)

EDIT: Zapomel jsem jeste ze hraju na rozliseni 1920x1080.


Mám stejný problém, nepodařilo se ti to nějak opravit? zkoušel jsem nainstalovat nejnovější ovladače na grafiku, direct, vc, nic nepomohlo, s grafikou by problém teda být neměl.
Stává se to když se zároveň hýbu WASD a zároveň myší, tak se mi posekává celý okolní svět. Fakt už nevím co s tím.


11 lis 2011, 20:33
Profil
Private
Private

Registrován: 12 kvě 2009, 16:33
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Battlefield 3

Zdravím vás.
Mám prosbu jestli by někdo nemohl uploadnout tyto dva soubory ze hry.
cas_02.cas
cas_04.cas
Jsou umístěny ve složce data
Rarstalačka od Reloaded (onen OriginInstaller ) mi vyhodila CRC chyby a tyto dva soubory jsou v ní poškozeny a tudíš je pak hra neobsahuje.
Tím se mi stane to, co jsem tady viděl několikráte popsáno. To jest, že se exe soubor zobrazí ve správci jako spuštěný, ale hra nenaskočí.


13 lis 2011, 11:30
Profil
Private
Private

Registrován: 27 zář 2009, 22:11
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Battlefield 3

Čau draci, mám problém..


Stáhnul jsme si BF3, OK... Jede to jak po másle, říkám si... OK... Asi ve 4. misi vykopnu první dveře, který jsou blokovány pračkou, OK.. Jdu pár metru dál ke dalším dveřím (cíl mise) a čekám, že ke mě dojde i ten voják, co je tam se mnou, ale néé, on je pořád "bugnutej" a čeká za nějakou skříni, přitom cesta je přímočará a není tam co udělat, tudíž je to bunguté. Neměl nebo nemá někdo podobný problém? Jde s tím něco dělat? Crack nebo já nevím, .... hm?? Dík za rady...


15 lis 2011, 19:22
Profil
Private
Private

Registrován: 18 lis 2009, 23:04
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Battlefield 3

Nevím, jestli to tu někde už není, ale konečně se mi podařilo vyřešit problém s opakujícím se zvukem ve hře. Stačí během hry zmáčknout esc, shodit hru na lištu a pustit správce úloh. Tady si v záložce procesy najít BF3.exe, kliknout pravým tlačítkem na nastavení spřažení a vyškrtnout procesor jedna, tedy zůstane zaškrtnut jen procesor 0. Zavřít správce a zpět do hry... Problém se zvukem by měl zmizet...


16 lis 2011, 20:20
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 15:03
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Battlefield 3

flabr7777 píše:
Nevím, jestli to tu někde už není, ale konečně se mi podařilo vyřešit problém s opakujícím se zvukem ve hře. Stačí během hry zmáčknout esc, shodit hru na lištu a pustit správce úloh. Tady si v záložce procesy najít BF3.exe, kliknout pravým tlačítkem na nastavení spřažení a vyškrtnout procesor jedna, tedy zůstane zaškrtnut jen procesor 0. Zavřít správce a zpět do hry... Problém se zvukem by měl zmizet...



to nevim jak sis pomohl .. jediné co jsi udělal bylo to že jsi "vypnul" jedno jádro ze dvou které zpracovávaly hru :D .. a jinak psát že se odškrtne 1 a zbude jenom 0 .. já mám třeba 0,1,2,3 (4jádrový procesor) a hra mi běžela v poho hned napoprvé .. a během 7mi hodin nonstop hraní jsem hru i pokořil :)


16 lis 2011, 21:11
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 19:41
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Battlefield 3

Všem komu blbne BF3, jako že se mu seká obraz při hraní (tzv. lagy) A má nVidiii. Doporučuji aktualizovat na tyto ovladače. BF začalo běhat jako hodinky ;) http://www.geforce.com/News/articles/nvidia-geforce-285-79-beta-drivers-released


21 lis 2011, 14:35
Profil
Private
Private

Registrován: 25 lis 2009, 21:02
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Battlefield 3

zdravim parani, mam problem s pustenim hry (znak TM jsem odstranil) nicmene porad mi to vyhazuje hlasku program prestal pracovat. Uz jsem stahoval dvakrat takze downloadem to nebude ... :) prosim nekoho o radu


22 lis 2011, 15:24
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 19:41
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Battlefield 3

Nemáš špatný crack? Vim, že se mi tohle taky jednou stalo u nějaký hry a bylo to špatným crackem.


22 lis 2011, 19:35
Profil
Private
Private

Registrován: 25 lis 2009, 21:02
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Battlefield 3

Phoenix9 píše:
Nemáš špatný crack? Vim, že se mi tohle taky jednou stalo u nějaký hry a bylo to špatným crackem.

zkusil jsem dva ruzny ... netusim cim to muze byt


23 lis 2011, 16:30
Profil
Private
Private

Registrován: 07 led 2010, 18:28
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Battlefield 3

nazdar mam problem ze po nainstalovani a zapínanie hrajem a po 10 minutach automaticky vypína notebook to stale dookola


23 lis 2011, 18:41
Profil
Private
Private

Registrován: 25 lis 2009, 21:02
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Battlefield 3

PROBLEM VYRESEN ... stahl jsem nejnovejsi drivery na kartu :)


23 lis 2011, 22:39
Profil
Private
Private

Registrován: 24 říj 2009, 17:39
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Battlefield 3

Zdravim.Porat mi to pise vstupni bod procedury CreateDXGIFactory1 se nepodarilo v dynamicky propojovane knihovne dxgi.dll nalezt!!! Poradí nekdo prosím?!


26 lis 2011, 21:33
Profil
Private
Private

Registrován: 05 říj 2009, 19:34
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Battlefield 3

Mam uplne stejnej problem.....verze od reoladed, TM jsem odstranil, novy directy i vsechno jsem nainstaloval, mam visty service pack 2, vsechny HW naroky splnuju....presto mi to nejde a furt to pise tu hlasku "vstupní bod procedury CreatedDXIGFactory se nepodarilo.....".....jestli nekdo mate reseni, prosim, dejte ho sem....pise to tady vic lidi,ale furt zadny reseni......please HELP!!! :-)


28 lis 2011, 19:08
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 19:41
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Battlefield 3

Přeinstalovat Visty na Windows 7? :D


30 lis 2011, 22:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze