fastshare
Battlefield 3
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 23:17





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
 Battlefield 3 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 10 kvě 2009, 14:44
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Battlefield 3

BarynCZ píše:
Mam uplne stejnej problem.....verze od reoladed, TM jsem odstranil, novy directy i vsechno jsem nainstaloval, mam visty service pack 2, vsechny HW naroky splnuju....presto mi to nejde a furt to pise tu hlasku "vstupní bod procedury CreatedDXIGFactory se nepodarilo.....".....jestli nekdo mate reseni, prosim, dejte ho sem....pise to tady vic lidi,ale furt zadny reseni......please HELP!!! :-)


Taky sem mel takovy problem.. ale po chvili googlovani sem ho vyresil, stacilo stahnout tohle: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=21608tak to zkus, snad pomuze


02 pro 2011, 19:03
Profil
Private
Private

Registrován: 20 bře 2010, 22:52
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Battlefield 3

Opravu stačí počkat cca 5 min. u dveří na konci schodiště v chodbě (přejdete zleva most a chodbou) , zachvíli přijde zbytek vojáků a rozkpne je.
J*


17 pro 2011, 14:54
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 30 lis 2008, 22:24
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Battlefield 3

Zdravím , hru jsem nainstaloval cracknul a stejnak mi nejde spustit.
Prostě kliknu a nic se neděje,
Dokáže někdo poradit ??

_________________
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


18 pro 2011, 15:00
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 19:41
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Battlefield 3

<[drobek]> píše:
Zdravím , hru jsem nainstaloval cracknul a stejnak mi nejde spustit.
Prostě kliknu a nic se neděje,
Dokáže někdo poradit ??

Odstranil jsi z názvu nainstalované složky TM ? jinak to nepude!


19 pro 2011, 23:07
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 03 led 2009, 17:25
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: Battlefield 3

Zdravim,

nevim jestli mam procitat vsech 14 stran tady pokud to uz nekdo resil ale muj dotaz spociva v tomto malym problemu:

Posledni mise,vlak,vylezu z okna,preskakuju na druhy vagon,zachytim se,pohled se mi automaticky ztoci dozadu na odpojeny vybuchujici vagon a po 2-3 vterinach je hlaska mise neuspesna.Dival jsem se na video ze ma borec vystrelit zkrze okno,ja pomoci mezerniku vylezt nahoru ale k tomu se uz bohuzel nelze dostat.Po hodine zkouseni sem to vzdal.

thanks za radu


26 pro 2011, 21:56
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 03 led 2009, 17:25
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: Battlefield 3

Zdravim,

nevim jestli mam procitat vsech 14 stran tady pokud to uz nekdo resil ale muj dotaz spociva v tomto malym problemu:

Posledni mise,vlak,vylezu z okna,preskakuju na druhy vagon,zachytim se,pohled se mi automaticky ztoci dozadu na odpojeny vybuchujici vagon a po 2-3 vterinach je hlaska mise neuspesna.Dival jsem se na video ze ma borec vystrelit zkrze okno,ja pomoci mezerniku vylezt nahoru ale k tomu se uz bohuzel nelze dostat.Po hodine zkouseni sem to vzdal.

thanks za radu


26 pro 2011, 21:56
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 03 led 2009, 17:25
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: Battlefield 3

Sorry za duplikovany dotaz,nejak to hapruje.


26 pro 2011, 21:59
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 03 led 2009, 17:25
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: Battlefield 3

Sorry za duplikovany dotaz,nejak to hapruje.


26 pro 2011, 21:59
Profil
Private
Private

Registrován: 16 dub 2010, 10:30
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Battlefield 3

Zdravim,
koupil jsem si originalni BF3, nainstaloval stahl 4gb patch, pak spustim a zjistim tyhle veci
-v nastaveni nejde nic zmenit
-ve hre nevidim zamerovac
-obcas mi vypadava zbran proste zmizi
-zvuk samozrejme blbne
-v mp nevidim textury pri vyberu vybaveni a zbrani..
tyhle veci se vsechny shoduji z warez verzi ktere mel ale opravit patch,..patch se mi nainstaloval do update..nema se prekopirovat do slozky DATA?
prosim Warfaryna a jemu podobni co se v bf vyznaji aby mi pomohli..taky bych si to moc rad zahral..predem dík


17 led 2012, 16:07
Profil
Private
Private

Registrován: 12 úno 2012, 11:27
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Battlefield 3

Mam problem,stahnul jsem si Reloaded battlefield 3,mam Visty a 32bit procesor,pise mi to ze mam zastaralej direct3d 10,10.1
Zapnu to,zcerna obrazovka a vyskoci tabulka s ruznymi udaji a samozrejmne chybou.
Koukal jsem na spoustu tutorialu,vsechny predesly chyby uz sem vyresil a tahle je posledni,i kdys aktualizuju directy nebo grafickou kartu manuálně prostě mi to aktualizaci nevyhledá,myslim si ze na to mam zastaralej pocitac ale kromne procesoru vsechny HW naroky splnuju. Pokud vite jak to spustit poradte prosim. :(


14 bře 2012, 15:12
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Battlefield 3

Mozno my niekto poradi nainstaloval som,crakol som objavila sa chyba s dll opravil som a v nazve hry nemam ziadne TM na vymazanie ak sa niekto bude pitat.Problem je v tom ze ak hru zapnem tak sa ani nezapne.Najnovsie ovladace mam a aj directx a skusal som asi 3-4 cracky.Samozrejme mam windows 7


29 dub 2012, 16:12
Profil
Private
Private

Registrován: 27 kvě 2009, 08:17
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Battlefield 3

Já mám asi ojedinělý problém. Už při první misi se hra sekne vždy při AutoSave a jediné řešení je killnout to přes správce úloh. Nezná někdo řešení? Mám verzi reloaded.

edit: vyřešeno, stačilo aktualizovat ovladače GPU


12 kvě 2012, 18:02
Profil
Private
Private

Registrován: 08 črc 2010, 10:32
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Battlefield 3

Zdar nevím jestli má cenu sem něco připisovat, když poslední koment je z minulého měsíce, ale....

Mám problém, který se tady o pár stran zpět už objevil, ale odpověď jsem nezaznamenal. Jedná se o to, že v 10. misi doběhnu na přes most pro stingera, sejmu stíhačku, pak se zajdu podívat na mrtvého Matkoviče a toho druhého týpka, vyslechnu si srdceryvný dialog a dál....nic. Tma, další mise prostě nenaběhne, zkoušel jsem to stahovat do lišty, probrat správcem úloh, nic nepomáhá. Pokud někdo vyřešil tento problém dejte vědět.

Mé poznatky k misi, ve které se váš spolubojovník postaví na chodbě za skříň a nic nedělá (předtím jste vykopli dveře, které byly zablokované pračkou, nebo něčím podobným), stačilo mi tehdy hodit hru do lišty, skočit do windows a když jsem se vrátil zpět hra ožila, objevil se pokyn stiskni mezerník a já mohl pokračovat dál. Opakující se zvuky jsem nevyřešil, teda omezil jsem je, ale nevymýtil, deaktivoval jsem něco ohledně Dolby Digital v nabídce audio a počet opakujících se zvuků rapidně klesl.


23 čer 2012, 18:29
Profil
Warrant
Warrant
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2008, 17:52
Příspěvky: 177
Příspěvek Re: Battlefield 3

Zdar, nevíte co obnáší Patch Outlaw 2? Co jsem se dočetl, tak do SP modu přidává mise, je to tak? Nezlepšuje/neupravuje nějak i HW nároky? Díky.

_________________
i_m_a_g_e


15 črc 2012, 11:58
Profil
Private
Private

Registrován: 14 kvě 2009, 17:55
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Battlefield 3

psychous píše:
Když se hra nespustí, stačí ze jména adresáře kde je instalovaná odmazat "tm" na konci slova Battlefield3 a pojede to...


Diky moc, pomohlo mi to. Takova picovina a ja uz to chtel smazat.


26 črc 2012, 18:39
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze