fastshare
Skyrim -Problemy sem!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 15:08





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Skyrim -Problemy sem!! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 04 říj 2009, 15:49
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Dobrej mám otázku jsem s delfinou a tím Escrelem nebo jak v hospodě u spícího obra ale nic se neděje ten dědula nic neříká a Delfina říká at si ho poslechnu nevíte někdo co s tím?


25 lis 2011, 13:53
Profil
Private
Private

Registrován: 04 led 2010, 14:00
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ve hře je mnoho bugů, a hra je nová, takže než se všechno opraví bude to trvat...
Když máte u nějakého questu problém, tak ten úkol prostě nedělejte, já jsem netušil jak se to hraje, a vyzabíjel jsem první 2 lokace... Tak se prostě drožkou svezete do jiné lokace a tam začnete jako čistý člověk. Je tam taková hromada úkolů, že přece nemusíte udělat každý, a pokud jste HC hráč tak to si počkejte na update a kupte originální hru.
K těm problémům se zvukem. Stáhněte si Razor verzi, jsou v ní menší problémy, nebo popřípadě stáhněte jiný crack, a aktualizujte zvukové ovladače...
S problémem v diakritice, je řešení problému podobné jako u zvuku, vyměnit, přeinstalovat nebo stáhnout jinou verzi...
Pro podrobnější nastavení grafiky si otevřete soubor SkyrimPrefs.ini v nějakém programu co to umí otevřít v registrech a né v textovém dokumentu, a přepište si co potřebujete, stačí umět trochu anglicky, nebo umět hledat na internetu.
Snad jsem aspoň s něčím pomohl ;)


26 lis 2011, 00:27
Profil
Private
Private

Registrován: 20 srp 2009, 01:44
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

vojty píše:
Celá ta postava Esberna je bugnutá jak u těch dvěří kde ho poprvé potkáte tak i v té hospodě a ještě i na tom shromáždění míru. snad se to opraví pomocí toho nového patche který má vyjít


Tak jsem vygoogli toto a maka to. Polsky snad malinko umite, nebo si to domyslite :)

http://inskyrim.pl/download/Skyrim/Gameplay/Esbern-Quest-Fix/

Me to maka uz, tak at to slouzi i vam. Zdarec


27 lis 2011, 19:52
Profil
Private
Private

Registrován: 15 kvě 2009, 22:45
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Řešení na bug s Esbernem, funguje i pro cz verzi, vše je pak i v cz jak má byt.
Odkaz: 4shared.com/file/HgDHNb5l/Skyr­im_Esbern_Voice_Fix.html
Stačí rozbalit do složky data ve složce s hrou (nic se nepřepisuje).


28 lis 2011, 17:30
Profil
Private
Private

Registrován: 01 črc 2009, 17:47
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

takže patch neřeší vpodstatě vůbec nic.. nahrál jsem ho, ale v ničem, co nešlo předtím, nepomohl, nejde to ani teď..


01 pro 2011, 13:56
Profil
Private
Private

Registrován: 03 pro 2011, 17:08
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravíčko chtěl jsem se zeptat, jestli nemá někdo zkušenosti s verzí od razora1911 hru nainstaluju hodim do složky TES jeho crack soubory a když hru spustim přes launcher a dám play tka se mi načte logo a pak se to vypne hned od vinu než se stačí udělat něco jiného neměl někdo podobný problém? Není to třeba jen v ovladačích nebo něčem stejně banálním?


03 pro 2011, 17:18
Profil
Private
Private

Registrován: 31 říj 2009, 11:49
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravím, mám problém s padaním hry po nejakých 5-10 min. hra spadne do win. bez akéhokoľvek erroru ci okienka... Mám tam hodený posledný 3 patch od reloaded. Robilo mi to aj ked som tam mal 2 patch. Neviem si s tým už rady, mal som tam aj hodeny nejaký patch od moderov, lebo mi to pocas hrania postavu zamrazilo a po chvile zase sla dalej, tento problem som s tym neoficialnym patchom opravil ale to padanie nie. Furt a furt to pada tak ak niekdo vie mi poradit bol by som vdacny.
Dakujem.
PS:videl som nejake upravy vo zvukoch na nejakych 24 bit. 44000 khz ci jako, vraj ma pomahat pri padaní ale ja ani za toho boha to v tom mojom XP neviem najst akokolvek som sa snazil... Mam IDT audio controller tam to neviem najst...


08 pro 2011, 15:41
Profil
Private
Private

Registrován: 29 čer 2009, 17:24
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ahoj mám problém s lokalizací jménem Jaffetuf skon nebo tak nějak vratil sem se tam po 2x abych otevrel dvere pro experta minule jsem měl malo paklíču a došli mi.Vše se podařilo o tevřít a pak když sem vyšel ven přes to bombardování tak se mi nešlo portnout zpět třeba do Samoty nevíte co stim?už mam jen save s 1 levelem a nechce se mi to začít znovu :( pls pomoc

ps. skoušel jsem jít kamkoli a nešloto :(


09 pro 2011, 18:00
Profil
Private
Private

Registrován: 24 pro 2009, 12:30
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ahoj mám problém s padáním hry na plochy bez erroru. Mám verzi od Razoru. Stačí abych během hry šel do menu, nebo do inventáře, či do sudu, truhly.. atd. Jakmile stisknu tab či esc, tak hra spadne do windows.. Zkoušel sem všechny možný patche, cracky, reinstall.. Nevim co s tim je.. Budu moc vděčný za rady


18 pro 2011, 20:26
Profil
Private
Private

Registrován: 25 čer 2009, 13:30
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravím ... je tu ještě jedne problém ... asi v poslední misi za Slavíky, když jsem v Slavičí síni tak mě mají přijmout mezi ně a ta Kalia řekla že otevře bránu ale neotevřela jí(hru jsem měl spuštěnou tak 20 min a nic), slaviší zbroj jsem normálně měl na sobě. Dík


21 pro 2011, 17:29
Profil
Private
Private

Registrován: 29 lis 2009, 19:32
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Časté padání hry jsem vyřešil, přes tento prográmek.
http://skyrim.4fan.cz/downloads.php?cat_id=12&download_id=30


21 pro 2011, 22:56
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 12 pro 2009, 13:19
Příspěvky: 64
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravim poradi mi niekto s questom Znalosti Prědku a presna čast Získej svitek prědku, dostanem sa do Mrazarovej veze, a este pred vstupov do veze mi ukazuje šipka kde mam reložiť lexikon ale neviem čo mam spraviť pls helpnite


24 pro 2011, 12:53
Profil
Private
Private

Registrován: 15 říj 2008, 13:59
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Se 4. updatem se rozhodila čeština :(


25 pro 2011, 10:53
Profil
Private
Private

Registrován: 23 kvě 2009, 09:13
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravim, mám problém v misi kdy mám přinést roh nějakého vládce větru (je to v hlavní hře) roh mám a když jim ho přinesu tak mi řeknou ať si dojdu za jednim z nich naučit se další řev, ale tam postava za kterou mám jít mi nereaguje (mám nad ní šipku označující úkol a když se na něj podivám tak mám normálně stiskni E, ale když to udělám tak nic). Neví někdo co s tim?


01 led 2012, 01:54
Profil
Private
Private

Registrován: 25 čer 2010, 09:15
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Mam problem : Nasel jsem ten Svitek Předků a tak projdu přes časovou trhlinu na Jícnu Světa. Čekám až tam pobijou draky a podom přilítne ten boss (ten nevim jak se jmenuje) kteryho pošlou do budoucnosti potom tam neco kecaj a ja bych se mnel vzatis zpatky na tu horu ale ja tam porat stojim a cekam a nic se nedeje :( . Čekal jsem tam 15 min a nic. Pomuže mi nekdo. zkousel jsem patchnou hru. Poradte prosím.

_________________
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e
i_m_a_g_e


01 led 2012, 21:11
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze