fastshare
Skyrim -Problemy sem!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 16 dub 2024, 13:45





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Skyrim -Problemy sem!! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 22 črc 2010, 21:22
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ahoj,
nikde jsem na to nenašel fungující odpověď, tak to zkusím tady.

Mám verzi od Black Box, stáhl jsem to asi před 2 měsíci, ale snad to není hrou nebo verzi, protože všechny zvuky mám ve složce.
Ano, jediné co slyším, jsou rozhovory, dýchání při běhu a hekání při máchnutí sekerou. Kroky, interakce s prostředím nic.

Zkoušel jsem měnit kvalitu zvuku, všechno přeinstalovat a nic.

Nemůže být problém třeba v tom, že jsem to instaloval z D: na C:?
Nespráví to stažení jiné verze s těma patchema?


01 led 2012, 21:23
Profil
Private
Private

Registrován: 09 úno 2010, 08:56
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Já měl stejný problém cca po 30 vteřinách se hra vypla a oběvila se plocha tak jsem zkoušel všechny patche a nic porad stejny.Tak jsem odstanil všechny mody co jsem tam měl a od ty doby hra de bez problémů(podle me tu hru sekaj mody).Skuste to možna vám to pomůže.


18 led 2012, 16:05
Profil
Private
Private

Registrován: 14 říj 2011, 21:28
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Čau liďi. Bohužel nemám čas celé toto vlákno pročítat, tak doufám že nespáchám flame! Moje otazka a i problém vtkví v tom, že doteď jsem nenašel war verzi která by mě šla dohrát, prvně to byl Erben( nebo jak se ten kokos v ty kysí díře jmenuje) a po sehnání jiné verze s pathem 1.2, to bylo zas v tom hradu, kdy už máte chycenného toho draka a i slíbíno že vás odnese za Alduinem, a pak tam jen koukal a nešlo sním komunikovat, po prolezení fórek jsem zkoušel všeljaké psí kejkly, jako 150tisíc krat davat rychlosave/rychloload. Odběhnutí přes celou mapu do jiných měst, udělat jiné Q a vrátit se a stejně tam čučel jak vořech. Každopádně se chci zeptat jestli někdo zvás dohrál war verzi dokonce. A kdyby jo, posteněte mi link, ja to hned sosnu a možná konečně dohraji, jinak je to hustopřísnábesta gamesa :-) díky moc za pomoc :-D ...


22 led 2012, 15:08
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 03 led 2009, 17:25
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravim,
mel bych takovou lamerskou otazku,jde prehodit zrychlene z mece na luk a obracene aniz bych porad lezl do invertare ?

thanks


31 led 2012, 20:23
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 18 kvě 2009, 02:56
Příspěvky: 33
Bydliště: u PC
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

opinena píše:
Zdravim,
mel bych takovou lamerskou otazku,jde prehodit zrychlene z mece na luk a obracene aniz bych porad lezl do invertare ?

thanks


si to hod do Oblibenych Pomoci F a pak dej Q a tam si to nastav na 1-9


31 led 2012, 23:29
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 29 led 2007, 20:33
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravím vše, můžete někdo poradit optimální nastavení hry. Po hodině hry mě počítač úplně spadne. Moje sestava procesor Intel core i5 cpu 750 2,67 GHz, paměť 4,00GB, grafika ati radeon HD 5800, monitor Samsung syncmaster P2450H rozlišení 1920x1080,operační systém Windows 7 64. Dík za pomoc.


04 úno 2012, 06:53
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 03 led 2009, 17:25
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravim vsechny,

mel bych dalsi blbej dotaz,tyka se to ztracenyho kone,pred jeskyni slezu,po navratu na stejne misto proste kobyla kdesi v terenu nebo nevim kde se flaka,obcas pri boji utekl ale neztratil se jako ted,da se nejak privolat ??

diky


25 úno 2012, 21:26
Profil
Private
Private

Registrován: 08 črc 2010, 10:32
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravím mám problém nejspíš přímo s grafikou, i když mám tu, která je přímo uvedená v minimální konfiguraci (ATI Radeon HD 3800 Series).

Jakmile se dostanu do hry, vyskočí otáčky ventilátoru na grafárně na maximum, udělám pár kroků, zabiju pár pavouků, hra se sekne, naskočí pár bílých proužků na zčernalé obrazovce a hodí mě to do Windows s hláškou "Ovladač přestal odpovídat a byl obnoven". Ovladačem to nejspíš nebude zkoušel jsem nejnovější, starší i starý, problém zůstává. Zkoušel jsem dokonce i hotfix přímo od výrobce, který o tomto problému u svých karet ví už dlouho, ale nikde jsem se nedočetl jestli se jim ho podařilo vyřešit, mě hotfix nepomohl.

Co se mé GK týče, pochybuji, že by se dokázala během těch 20-30 sekund po které se udržím ve hře, přehřát tak moc, že by mě musela vykopnout. Navíc jsem ji dneska čistil, odmontoval a rozebral chladič, vyčistil - problém stále stejný.

Pokud se někomu podařilo problém vyřešit - a že je lidí se stejným problémem hodně - uvítám informace jak na to. Jsem pořád v první misi a dál se prostě nedostanu.


21 dub 2012, 22:47
Profil
Private
Private

Registrován: 08 pro 2009, 12:26
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ahoj mám problém při spuštení hry kdy mi skoci uvodní tabulka dam hrát ale nic se nestane a tabulka se obnoví ,výše uvedené řešení mi nepomohlo ..

Prosím pomoc

Mám win 7 ,2gb ram,procesor dual core 2,53 GHz,radeon HD 4650 1gb


06 kvě 2012, 21:46
Profil
Private
Private

Registrován: 11 bře 2012, 15:22
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

mam problem se spouštenim hry kdyz ji zapnu tak se mi klasisky obevi ten obrazek draka a misto aby mi načetly pokracovat ve hre,new game,nastaveni tak mi to blikne a vypne celou hru zkousel sem zmenit nastaveni a nic :( diky


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


08 kvě 2012, 08:52
Profil
Private
Private

Registrován: 06 črc 2010, 15:07
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Problem u ukolu umlčení duchové když vlezu do skřínky neakeho pána tak mi hra spadne nevíte co stim?


13 kvě 2012, 07:47
Profil
Private
Private

Registrován: 13 srp 2010, 11:04
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Ahoj, pokaždé když nainstaluji tenhle update: http://czshare.com/2782335/TES+V+-+Skyrim+CZ+update+1.5.24.0.5.exe a dám novou hru tak se mi objeví hláška: [WETriggerScript <01099883>]WARNING:Onlnit() myHoldLocation property has been set, this will result in errors.
A pak další když dám OK: [WETriggerScript <010D13EA>]WARNING:Onlnit() myHoldLocation property has been set, this will result in errors.
A další když dám OK: [WETriggerScript <01099887>]WARNING:Onlnit() myHoldLocation property has been set, this will result in errors.
Ale když jsem nainstaloval tenhle update bez toho novějšího: http://czshare.com/2565954/TES+V+-+Skyrim+CZ+update+1.4.21.0.4.exe tak jde vše v pohodě. Poradí někdo?


17 kvě 2012, 15:18
Profil
Private
Private

Registrován: 01 led 2010, 15:06
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Zdravím,

mám problém s padáním hry, přenastavení zvuku nepomohlo a furt to padá.. po určitém času, celkem mě to leze na nervy, nevíte co s tím prosím ? :( A ještě bych měl dotaz. v TESV ve vlastnostech je verze 1.5.26.0 a v SkyrimLauncher je 1.3.22.0, to nechápu můžete mi to vysvětlit ? ... A jak zjistím kolik je patchů ? Jak je mám nainstalovat ? Popořadě ? Nebo stačí nejnovější ? ta 1.5.26.0 je teď nejnovější že ?


17 kvě 2012, 16:42
Profil
Private
Private

Registrován: 19 čer 2012, 20:53
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

MNo mam taky divny problem, když jdam play tak mi naskočí úvodní cosi (bathasda) a pak se asi na 0,0005sec ukaže new game a pod a pote to spadne.


19 čer 2012, 21:15
Profil
Private
Private

Registrován: 14 kvě 2009, 15:58
Příspěvky: 3
Bydliště: Tam nekde v pastvinach
Příspěvek Re: Skyrim -Problemy sem!!

Čus mám problém když nainstaluji všechny patche až do 1.6tky a vložím češtinu tak mám u dsítky textů LOOKUP FAILED. Mohl by mi někdo poradit jak se tohoto zbavit prosím?


22 čer 2012, 14:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze