fastshare
Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 16:10





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 173 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 16 kvě 2009, 13:14
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

lidi mam dotaz NFS The Run sem normálně nainstaloval normálně sem to cracknul a mam na to dost silný PC můj PC je Nvidia Gefoshe GTS 250 procesor AMD Athlon II X2 250 3.00 GHz Ramky mam 4 GB Directx mam 10.0 můžete my pomoct proč když já kliknu na spuštění tak se my hodi jen u myšky hodiny a pak nic?


13 kvě 2012, 09:15
Profil
Private
Private

Registrován: 23 čer 2012, 14:11
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Lidi nevíte co s roztaženym obrazem? Nevidim část obrazovky a mám to nastavený na full hd. S ničim sem neměl jinak problem. Nejde mi to nijak změnit. Poraďte prosim


23 čer 2012, 14:18
Profil
Private
Private

Registrován: 18 úno 2010, 16:51
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Zdravím,
hru jsem zkoušel na notebooku, ale notebook je na ní nemá. Dal jsem si ji tedy na stolní PC. Hra se po chvilce hraní sekne. Jednou v první misi při ujíždění gangsterům a podruhé při povídání s tou holkou, když mi řekne, že dostanu 10%.
Předem díky za radu, Holi.

_________________
i_m_a_g_e


19 srp 2012, 20:48
Profil
Private
Private

Registrován: 14 úno 2009, 21:02
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Hraji tuto hru především díky možnostem online hraní přes Origin. V poslední době mi zmizely z knihovmy autologu časy přátel k překonání, díky tomu i plnění skupinovách cílů a tím i plnění úkolů v doporučení autologu. Pokud chci založit skupinu, hlásí mi to, že přátelé nejsou online, přestože v danou chvíli jsou. Aktualizoval jsem hru, přeinstaloval jsem ji a zkoušel různé změny v nastavení osobního účtu nebo i jiných možností. Tato situace nastala ze dne na den bez jakýchkoliv zadaných změn v nastavení. Zajímalo by mě,čím to může být a zda toto potkalo i někoho jiného. - děkuji


27 zář 2012, 13:56
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 28 dub 2008, 13:51
Příspěvky: 12
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

čau. mám problém se spuštěním, konkrétně nainstaluju celou hru cracknu a vyjede mi tabulka níže. Mám Windows Vista. Prosím poradte.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


01 říj 2012, 18:29
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 07 dub 2011, 16:31
Příspěvky: 97
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Mám takový menší problém se zvukem a s titulkama. Někdy je zvuk rychlejší než tytulky a nebo naopak. :D


01 pro 2013, 23:26
Profil
Private
Private

Registrován: 04 zář 2010, 17:33
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Pikiman píše:
razer11 píše:
tak jako ono to jde jezdit W,S,A,D ale to se mi ovlada blbe no :/ ja sem zvyklej na sipky vid ale nwm asi to zkusim hrat na tech 4 pismenech no protoze jinak si to asi nezkusim...

Už sem na to přišel, když to nejde na šipky u PS/2 klávesncie, tak mě pomohlo, když sem si vyp numku. Sice to vypadá jako kravina ale mě to zabralo :)


díky fakt to funguje :D ale čuměl jsem na to jak blbec :D


19 pro 2013, 19:48
Profil
Private
Private

Registrován: 19 črc 2009, 02:07
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Zdarec,
mám verzi od Reloaded a zkoušel jsem dvě, pokaždé stejný problém, hra se mi nespustí, při spuštění hra spadne.
Jednou, když jsem vypl antivir, tak jsem hru spustil, ale pak už ne, nevíte co s tím???

Díííky!!!


08 čer 2014, 21:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 173 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze