fastshare
Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 22:29





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 173 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2010, 09:30
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Hru spustím naprosto bez problémů, ale ve chvíli kdy se dostanu do závodů, tak se mi hra začne zpomalovat na min. polovinu. Už se na tenhle problém ptalo více lidí, ale dočkali se většinou pouze ignorace. Nevíte někdo co s tím???


02 pro 2011, 17:09
Profil
Private
Private

Registrován: 03 pro 2011, 13:31
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Cau pri spusteni hry mi to napise: " Vstupní bod procedury GetCurrentProcessorNumber se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně KERNEL32.dll nalézt."


03 pro 2011, 13:35
Profil
Private
Private

Registrován: 16 kvě 2009, 13:14
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Ahoj te mam problem sehno sem nainstaloval a cracknu a jak na to kliknu tak se to nespusti nwt čim to je


04 pro 2011, 12:51
Profil
Private
Private

Registrován: 26 říj 2011, 20:33
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Zdarec, nevíte někdo prosím proč mi hra po cracknutí píše toto : Vstupní bod procedury CreateDXGIFactory1 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně dxgi.dll nelézt. .................. vůbec nevím co s tím.


06 pro 2011, 18:00
Profil
Private
Private

Registrován: 08 dub 2010, 20:55
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

ahoj,stanul sem si nfs the run od Multi8,nainstaloval,cracknul,poresil cestinu.
pak to spustim,najedu do menu a kdyz dam start kariery,nebo neco takovyho,tak se to furt loaduje.
co s tim mam pls udelat?
predem dik.


07 pro 2011, 17:36
Profil
Private
Private

Registrován: 28 zář 2010, 09:29
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

čau, čau mam problém s spuštěním, konkrétně nainstaluju celou hru cracknu a vyjede mi tabulka že: Vstupní bod procedury GetCurrentProcessorNumber se podařilo v dynamicky propojované knihovně KERNEL32.dll nalézt. Mam win XP a proto vás žadam o rady. Někdo se na to tu už ptal tak jestli by ste nam pomohly. Diky


08 pro 2011, 22:06
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 18:40
Příspěvky: 15
Bydliště: Caprica
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Amorez píše:
čau, čau mam problém s spuštěním, konkrétně nainstaluju celou hru cracknu a vyjede mi tabulka že: Vstupní bod procedury GetCurrentProcessorNumber se podařilo v dynamicky propojované knihovně KERNEL32.dll nalézt. Mam win XP a proto vás žadam o rady. Někdo se na to tu už ptal tak jestli by ste nam pomohly. Diky

No to bude asi tim, že máš ty XP mam takovej dojem, že to v nich neběží.


09 pro 2011, 19:37
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 06:43
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

funkYYtankYY píše:
prisoner píše:
funkYYtankYY píše:
Zkusil jsem dát na C:, ovladač gk, dx, c++, ess vyplý a problém stejný... kolik MB má crack, se kterým vám to funguje? Stačí jen crack, nebo je tam něco navíc např. *.dll ? Funguje reloaded crack na repack verzi s arcem?? Thx


Ja mam 9GB Repack a je to .arc a crack od Reloaded funguje na 100%. Premapovanie klaves funguje a v hre nie su ziadne xboxove klavesy, ale pekne zobrazeny Enter, Space, sipky...


Pls kolik MB ma crack co jsi pouzil?


Hru se mi povedlo jednou rozjet z několika pokusů, a šla chvilku sekaně, pak to spadlo. :/ Dnes jsem si koupil originál NFS, a dělá to to stejné, NFS přestal pracovat. Zapoměl jsem odstranit staré NFS, co jsem stáhl z netu, a zřejmě si to načetlo něco z nich. Takže uninstall, Ccleaner, nová instalace, a zas to stejné, NFS přestal pracovat. WTF?! Nebo, že by to mohlo dělat automatické přepínání integr. GPU a GPU??


09 pro 2011, 23:33
Profil
Private
Private

Registrován: 19 čer 2010, 09:33
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Mám takovej malinkej problém :D nejde mi řízní nastavit na šipky. Když dám plyn na šipku nahoru nic se tam neukáže a když pak chci dát brzdu na šipku dolu tak se mi tam nic neukáže a to co tam bylo původně se hodí na plyn. A taky mi to ukazuje gamepad jako volant a nemůžu nic nastavit. Obojí je logitech. A ještě jedna věc, nefunguje mi automatická převodovka, jednoduše neřadí a sekne se na jednom převodu. Nevíte co s tim?


01 led 2012, 14:19
Profil
Private
Private

Registrován: 07 črc 2011, 12:16
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Možná se tu řešení už objevilo, ale přes to se ptám... Jak tu hru smazat ?!
Je to neoriginální instalace, tudíž se to v ovládacích panelech vůbec neobjeví (není ani ve Startu).
Zkoušel jsem hledat také soubor na odinstalaci v místě nainstalované hry, ale nic takového tam není...

PS. OS je Win 7 Ultimate 64-bit


08 led 2012, 12:11
Profil
Private
Private

Registrován: 06 kvě 2008, 10:25
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

zelenac píše:
zdravim taky jako mam potize koukal jsme na pc na netu vsechno sedelo dve duo a dalsi blbosti jako pozadavky se schodovali a nemohu to ani pro boha pustit spustim nabehne lechce obrazovka černá a nic je to mrtvý myslíte že to bude crack ? skusil jsme jich asi 5 ake u tak to nejde zadam o radu prosim



Mám stejný problém akorát že mi k tomu ještě naběhne načítaci logo a dál nic. Nechal jsem to hodinu a pořad to načitalo a toť vše.Meví prosím někdo co s tím. Mám gf 580 win7 32b a čtyřjadro tak tím to asi nebude.Prosím pomůže někdo. Děkuji...


14 led 2012, 12:57
Profil
Private
Private

Registrován: 16 kvě 2009, 10:23
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Chci si zahrát tuhle hru s volantem ale jak se zda tak me to neregistruje pedály. Klávesnici jsem zmáknul a PROBLEM s bržděním vyřešil že jsem jen odpojil kabel od volantu od počitače. Pak už šlo vše nastavit. Hru hraju W S A D , mezerník, shift..


28 úno 2012, 21:36
Profil
Private
Private

Registrován: 02 led 2011, 11:33
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

při spuštění mi to hází tuto chybu


foto na této stráncehttp://uloz.to/xZGtYnv/untitled-png


11 bře 2012, 19:52
Profil
Private
Private

Registrován: 02 led 2011, 11:33
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

omlouváám se ale fotka mi nejde zobrazit musel jsem to udelat odkazově


12 bře 2012, 06:01
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 01 srp 2009, 18:03
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Need For Speed: The Run - VŠECHNY PROBLÉMY SEM!

Mám problém s češtinou po přepsání v registru a vložení GDFBinary_cs.dll podle návodu na cz,ale hra mi jede pořád v eng. mám verzi 1.1 :?


23 bře 2012, 18:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 173 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze