fastshare
Problemy se hrou Max Payne 3
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 16 dub 2024, 22:50





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Problemy se hrou Max Payne 3 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 13 čer 2009, 12:16
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Mám též problém a doufám že mi ho někdo pomůže vyřešit týká se to právě spouštění hry
verze BlackBox nainstalované vše , dal jsem .exe a hra spustila , objevil se login do social clubu vlastním (GTA IV A EFLC) tak jsem se přihlásil a ok vše bylo jsem včera přehrál pár kapitol . No a dnes zapnu hru a objeví se mi že jsem se přihlásil a obejví se loading menu a hra se sekne a na ploše je kurzor myši že prej program přestal pracovat a navíc se mě ptá social club na key code . Nevím zda je to ochrana že se musím kompletně přihlásit a jinak to spadne nevím no . Každopádně to včera jelo dobře a dnes už ne tak jsem tam hodil dva cracky a dělá to pořád to samé .......... ANY HELP PLEASE ?

EDIT : bez cracku mi spouštěč píše tabulku Alert a tam je napsané :: Could not locate MP3 game executable on local machine. Please re-install from original media.

_________________
i_m_a_g_e
Rock n roll - best
jazz- best
old pop - good
HOP - F**K !


06 čer 2012, 17:09
Profil
Private
Private

Registrován: 16 čer 2009, 13:58
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Dnes vyšel oficiální update Rockstaru, který opravuje chybu v nefunkčním spouštění. Takže pokud někdo měl jako já problém se spouštěním pomocí cracku, kterej umožňoval normální stažení updatů a zapnutej internet, tak teď stačí jenom spustit "PlayMaxPayne3.exe" nechat stáhnout update a novej crack a hrát.


06 čer 2012, 17:59
Profil
Private
Private

Registrován: 23 kvě 2009, 22:56
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Kondrik píše:
Dnes vyšel oficiální update Rockstaru, který opravuje chybu v nefunkčním spouštění. Takže pokud někdo měl jako já problém se spouštěním pomocí cracku, kterej umožňoval normální stažení updatů a zapnutej internet, tak teď stačí jenom spustit "PlayMaxPayne3.exe" nechat stáhnout update a novej crack a hrát.


Tak bohuzel nepomohlo ... zamrzne to na stalne ve stejnym momentu (ve videosekvenci) ... :(


06 čer 2012, 19:16
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

já si ještě nechal instalačku maxe a skusil sem to ještě jednou makalo to jako předtím... pak jsem na to dal tenhle patch a seklo se to v loadingu...mm fakt dobrý update! :D

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


06 čer 2012, 19:30
Profil
Private
Private

Registrován: 23 črc 2007, 17:53
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Proč mi to ku*va do prdele stáhlo patch kterej sem vubec nechtěl???????? sakra už ale !!!!!!!! do tý doby šla hra normálně... napsalo mi to že stažení toho patche je nutný pro spuštění hry tak to stáhnu ale pri loadingu hry me to nepusti, prej se to nemuže připojit k Rockstar učtu, vypojení netu a spuštění přes offline mode už nejde vubec, achjo ja se tesil az si vecer zahraju, borci prosím napiště mi sem někdo co nejrychlejí jak tu kokotinu vyřeším..


06 čer 2012, 20:51
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 23 bře 2011, 20:30
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Nevíte někdo jak rozjed multiplayer,pres tungle to rozjedu,ale nechce mi to vyhledavat hráče.
Nevím proč to neudělali ve stylu žebříčku na refresh.
Jestli někdo víte,jak to rozchodit,tak to sem hodte.Díky moc


08 čer 2012, 12:04
Profil
Private
Private

Registrován: 07 dub 2009, 17:42
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Zdravím! Potřeboval bych prosím od někoho pomoci... Po spuštění PlayMaxpayne.exe mi sice obrazovka naskočí, ale proběhnou jen 2 úvodní screeny, kde je něco o Rock Star a pak černo. Nenaběhne mi ani logo Rock Star games, prostě už to dál jen černá a nic nedělá. Díky ;)


08 čer 2012, 12:33
Profil
Private
Private

Registrován: 30 črc 2009, 22:41
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Ahoj, potřeboval bych pls pomoc, a nikde na internetu jsem nemohl najít že by se někdo setkal s obdobným problémem. V 5. kapitole (nejspíš na konci), kdy proletí Max na lodi skrz tu chatu, tak potom při rozhovoru mi vždycky na stejném místě hra spadne a napíše "V aplikaci Max payne. exe došlo k problému a bylo ji třeba zavřít". Nevěděl by pls někdo co s tím? :( Díky


08 čer 2012, 19:54
Profil
Private
Private

Registrován: 23 bře 2009, 08:19
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Ja mam zase jiny problem...hra se po IV kapitole vubec neuklada.
Vcera jsem hral do kapitoli VIII, pak jsem si dal pauzu nalogoval zpatky a posledni dohrana se objevila Chapter IV.

Koukam ze hodne problemova hra....asi na to s.ru


09 čer 2012, 10:09
Profil
Private
Private

Registrován: 05 bře 2010, 19:26
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

čau pavličkupe hele chtěl bych se zeptat neposlal by si my ten crack protože když ho chci stahnout tak to napíše že to vymazaly tak bych potřeboval novej...díky moc předem


10 srp 2012, 12:01
Profil
Private
Private

Registrován: 01 čer 2007, 22:56
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

dobry den mam problem stim ze zapnu hru mno ona se nacita vse ok az mi to da zmacknete enter a pak mam uz jen Max Payne 3 a pod tim malim Loading a furt dokolecka co stim prosim vas ?


12 srp 2012, 16:14
Profil
Private
Private

Registrován: 05 bře 2010, 19:26
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Ahoj lidi, tak konečně jsem to vyřešil tohle 100% návod pro ty kterým se furt to načíta (LOADING)
1.Založte si učet na R* clubu
2.Nainstalujte hru
3.Po nainstalovaní hry nechte ten update
4.Po update by se vám měla zapnout hra tak jí vypnětě
5.Crackněte jí
6.Jdete na tuhle stranku:http://support.rockstargames.com/entries/21520916-social-club-ui-failed-to-initialize-in-max-payne-3-for-pc?name=Nachy8&[email protected]&external_id=21148407&organization=&timestamp=1344974482&hash=c8b4142a0c145d07441a44b97e
7.Odinstalujte Social club (vyhodí celou složku Social Club která je hned vedle složky z hrou)
8.Pod tím textem jak je odpověd (answer) tak tam máte takový link tak na něj kliknětě a ono se vám stahne social club tak ho nainstalujte a mužete hrát :)

Jestli tenhle navod vam nepujde tak už nevím protože mne to neslo a tak jsem si koupil orignal a to taky nešlo a proste už jsem byl neštestnej tak jsem prohledaval něco na R* webu a najednou zazračně sem narazil na tohle a už to jde u mně 100% návod

Good Luck :)


14 srp 2012, 21:17
Profil
Private
Private

Registrován: 11 říj 2009, 19:32
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Je to dost jednoduché je to z části kvůli antivirům a firewallům a takým sračkám ale klíč k úspěchu je trochu jinde hodně lidí kteří stáhli se dojebali ale když použiješ hlavu a pár hodin sezení a hledání tak se na to příjde jako třeba já ale nebudu děvka bo hra je fakt nářez a poradím at si mužeš zapařit hru taky!!!


22 srp 2012, 14:42
Profil
Private
Private

Registrován: 01 zář 2012, 09:12
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Mám takový problém, když hraju, tak mi prostě "vypadne" myš nebo klávesnice. Neví někdo co s tím? Dělá mi to jen u MP.


10 zář 2012, 12:00
Profil
Private
Private

Registrován: 06 črc 2009, 09:16
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Problemy se hrou Max Payne 3

Zdravím, stahnul jsem si hru, nainstaloval, chvili hrál a protože se mi to moc líbílo a chtěl jsem zkusit multiplayer tak jsme si ji koupil, ale nejde to rozjet a píše to: Max Payne 3 needs to be patched before fist use. The currently installed game executable is not yet patched. This could be because you are attempting to play the game before the official release date, or you have no internet connection.
Please check your internet connection and try again... poradíte mi prosím co s tím...dik


01 říj 2012, 20:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze