fastshare
CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 20 dub 2024, 02:21





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 239 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
 CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!! 
Autor Zpráva
Sergeant
Sergeant

Registrován: 28 pro 2009, 23:23
Příspěvky: 112
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Ahoj chci se zeptat zda je ...nebo jestli vubec je nejak opravena optimalizace?Hra se mi totiz celkem seka...a hlavne kdyz zamirim tak se to neda hrat :/ Nemam extra delo ale vsechny ostatni COD zvlada bez problemu...i kdyz vim ze COD od treyu jako bylo Black Ops1 byly vzdycky blbe optimalizovany :/


25 lis 2012, 12:24
Profil
Private
Private

Registrován: 20 zář 2009, 21:03
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Shader píše:
Call.of.Duty.Black.Ops.II.Update.1.and.2-SKIDROW

Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

__.__
INSTALL NOTES
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


)..(
CZSHARE.com
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

SHARE-RAPID.com
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

po dlouhe dobe jsem nasel neco co mne pomohlo to rozjet. zadny crack zadny extra postup nepomohl jen todle. ted to zapnu i zahraji si ale nefunguje zvuk a nemuzu si zmenit rozliseni z 800*600 ale je to pokrok z toho ze to neslo ani zapnout ;)


27 lis 2012, 01:04
Profil
Private
Private

Registrován: 18 čer 2009, 12:44
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Zdar chalani, tak sem nainstaloval ,spustil zatim žadny problem ale jen co doběhne první intro tak mi to naspiše že nemuže najit SaveDevice_PC poradte díik


27 lis 2012, 12:24
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2009, 20:00
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Mannoroth píše:
Na těchto místech se může hra seknout:

1. mise - Jak máte zachránit Woodse a loď se potopí, s Hudsonem se dostanete na břeh, on vám řekne, že musíme jít dál, vy pomůžete Woodsovi na nohy a v ten moment se může zaseknout obraz, ale zvuk pojede dál.
2. mise - Před chrámem vystřílíte nepřátele, potom jeden z vašich parťáků vyhodí dveře chrámu do vzduchu a vy pokračujete dovnitř. Ale jak postupujete dovnitř, obraz se může zaseknout a zvuk pojede dál.
3. mise - Ve vesnici máte jít s Woodsem ke stolu a tam se zasekne obraz, zvuk se může taky zaseknout. Potom je tu ještě problém na konci mise, kdy vyhodíte do vzduchu těžký tank a perete se s Kravchenkem, Woods ho dorazí a poslední hláška mise je "Kravchenko... must die" a potom se může obraz zaseknout a to, co má následovat sice slyšíte, ale nevidíte.
4. mise - Přijdete k Hudsonovi, který pozoruje Menendeze, potom se máte podívat dalekohledem, ale obraz hry se zasekne (dál slyšíte zvuk).
5. mise - S Harperem postupujete zatopenou ulicí vpřed, ale jakmile máte zmizet z ulice a pomoct Harperovi s otevřením brány, hra se sekne, ale zvuk jede dál.
6. mise - Jste s Harperem a Salazarem ve výtahu, Harper vystoupí jako první, potom jakmile Salazar stiskne tlačítko ve výtahu, hra i zvuk se sekne.
7. mise - Asi jediná mise, která jede zatím v pohodě. Dostal jsem se téměř na konec, ale často jsem umíral a špatně jsem se respawnul a hra se totálně zabugovala, takže mi nezbylo nic jiného, než hru ukončit přes správce úloh. Ale žádné seknutí hry jsem během této mise neobjevil.
8. mise - Hrajete za Farida a dostanete se až k Menendezovi, ale jakmile Menendez sestřelí letoun Faridových spojenců, hodí vám bazuku a v ten moment se sekne obraz hry, ale zvuk jede dál.
9. mise - Menendez se díky Salazarovi dostane ze zajetí a vás omráčí, potom je černá obrazovka a hra se dál nenačte.
10. mise - Jedete s prezidentkou v transportéru, potom transportér havaruje a už jenom černá obrazovka.
11. mise - Vyskočíte z letadla z ostatními, ale jak se blížíte k zemi, obraz i zvuk se seknou a konec.


presne meli by to dat do kupy takhle si tu hru vubec nevychutnam ve 3d vision kdys to furt v kazdy misi spadne a pak to musim delat zas jak kkt + kalibrovat 3d vision pac se hra uplne nevypne a dela mi to bordel,ale bez 3d se mi ta hra neliby :D


30 lis 2012, 23:01
Profil
Private
Private

Registrován: 17 kvě 2009, 09:53
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Mám problém s misí kde chráním prezidentku. Letím v letadle a chráním její auto, ovšem hned po průběžném uložení jsem zemřel a teď mi hra začne tam kde se mi naposledy uložila. To znamená že začnu hrát, neudělám ani jeden pohyb a hned umřu. Tak se to opakuje pořád. Nejhorším na tom je, že když dám restart mise tak začnu hrát od toho průběžného uložení, takže se nic nezmění. Neví někdo co s tím? nechci to hrát celé znova :/


01 pro 2012, 23:37
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 9
Bydliště: u PS3
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

decka caute nechce se mi kupovat origos protoze jeste nevim jestli to ma vubec cenu a hlavne je to hodne predrazene na ps3 tak jsem se rozhod ze si ji stahnu a vyskousim ale obevuje se mi problem a zatim nikde sem nenasel mezi vasi diskuzi vyreseni (zatim protoze to nejde vsechno precist) je to verze od skidrow je nahrany update 1 i 2 a cracle vzdy jak to chci spustit tak mi vyjedou dve okinka jedno pod nazvem fatal error:error during initialization......a druhe primo ze hry COD black ops II console: error during initialization:unhandled exception caught dekuji predem za radu


03 pro 2012, 09:41
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 9
Bydliště: u PS3
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

problem vyresen nahodou jsem tu nekde precetl ze staci nainstalovat steam a uz mi to fici no ale reknu vam ze nic moc prectavoval jsem si to trochu jinac ale zase to je to nase stare dobre COD


03 pro 2012, 12:19
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Mannoroth píše:
Na těchto místech se může hra seknout:

1. mise - Jak máte zachránit Woodse a loď se potopí, s Hudsonem se dostanete na břeh, on vám řekne, že musíme jít dál, vy pomůžete Woodsovi na nohy a v ten moment se může zaseknout obraz, ale zvuk pojede dál.
2. mise - Před chrámem vystřílíte nepřátele, potom jeden z vašich parťáků vyhodí dveře chrámu do vzduchu a vy pokračujete dovnitř. Ale jak postupujete dovnitř, obraz se může zaseknout a zvuk pojede dál.
3. mise - Ve vesnici máte jít s Woodsem ke stolu a tam se zasekne obraz, zvuk se může taky zaseknout. Potom je tu ještě problém na konci mise, kdy vyhodíte do vzduchu těžký tank a perete se s Kravchenkem, Woods ho dorazí a poslední hláška mise je "Kravchenko... must die" a potom se může obraz zaseknout a to, co má následovat sice slyšíte, ale nevidíte.
4. mise - Přijdete k Hudsonovi, který pozoruje Menendeze, potom se máte podívat dalekohledem, ale obraz hry se zasekne (dál slyšíte zvuk).
5. mise - S Harperem postupujete zatopenou ulicí vpřed, ale jakmile máte zmizet z ulice a pomoct Harperovi s otevřením brány, hra se sekne, ale zvuk jede dál.
6. mise - Jste s Harperem a Salazarem ve výtahu, Harper vystoupí jako první, potom jakmile Salazar stiskne tlačítko ve výtahu, hra i zvuk se sekne.
7. mise - Asi jediná mise, která jede zatím v pohodě. Dostal jsem se téměř na konec, ale často jsem umíral a špatně jsem se respawnul a hra se totálně zabugovala, takže mi nezbylo nic jiného, než hru ukončit přes správce úloh. Ale žádné seknutí hry jsem během této mise neobjevil.
8. mise - Hrajete za Farida a dostanete se až k Menendezovi, ale jakmile Menendez sestřelí letoun Faridových spojenců, hodí vám bazuku a v ten moment se sekne obraz hry, ale zvuk jede dál.
9. mise - Menendez se díky Salazarovi dostane ze zajetí a vás omráčí, potom je černá obrazovka a hra se dál nenačte.
10. mise - Jedete s prezidentkou v transportéru, potom transportér havaruje a už jenom černá obrazovka.
11. mise - Vyskočíte z letadla z ostatními, ale jak se blížíte k zemi, obraz i zvuk se seknou a konec.


Tak jsem konečně přišel na to, jak tato zamrznutí obejít a hru jsem tak podruhé úspěšně dohrál.
Návod:
1. Nainstalujte hru.
2. Nainstalujte Steam (je potřebný, jinak se hra nespustí)
3. Do složky s hrou nakopírujte crack od 3DM.
4. Spusťte hru, běžte do nastavení (Options), dejte Settings a všechno dejte na minimum. Potom dejte Display Mode na Windowed (v okně). V sekci Advanced dejte všechny detaily na minimum. Potom Sync Every Frame dejte na No a pod tím vyberte 90 FPS.

Možná se vám bude zdát divné hrát hru v okně, ale když to budete hrát v okně, hra se vám nesekne. Ale pozor - nemusí to tak být vždycky. Mně se asi 6 krát během hraní stalo, že se mi hra sekla a pomohlo jedině ji vypnout přes správce úloh a hrát misi znova. Chce to mít prostě trpělivost a hra se vám odmění. ;-)


08 pro 2012, 06:15
Profil
Private
Private

Registrován: 17 bře 2010, 19:34
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

nevíte, zda li se dá řešit nějak ruská verze. stahl jsem si ji a nainstaloval. po zmene data se hned spustila (narozdil od predchozich neuspechu se skidrow). nicméně je to rusky jako prase... nejsu schopnej se prohrabat skrz menu. je to nějak řešitelný? dodatečné překopání na eng?M


08 pro 2012, 16:55
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Ano, je to řešitelný. Stáhni si anglickou verzi hry a na ni použij crack 3DM a hra se ti spustí bez změny datumu, akorát budeš muset mít nainstalovaný Steam.


08 pro 2012, 17:00
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 10 kvě 2009, 21:03
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Já mám úplně jinej problém. Bohužel jsem se ani nedočetl, že by se to někomu stalo.

Spustím hru - po chvíli nabíhání se mi počítač kousne a asi tak za deset sekund na to napíše fatal error a restartuje se. Už jsem zkusil všechny možký cracky a je to pořád stejný

FX 4100 3,6 GHz
ATI 6670 1GB
Win 7 64 - ultimate
8 GB

p. s. mám nové ovladače, zkoušel jsem udělat několikrát reinstal a nic

Jestli někdo měl podobný problém a podařil se mu ho vyřešit tak prosím napiš jak .


09 pro 2012, 10:00
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Tím fatal errorem myslíš asi modrou smrt nebo nějakou jinou, ne? Problémy s modrou smrtí jsem měl taky, ale to jsem používal Skidrow crack (ten, co je v isu). Když jsem použil 3DM crack, všechno bylo v pohodě bez žádné modré smrti.

Jakou máš verzi hry (od koho jsi ji stahoval) a jaký používáš crack?


09 pro 2012, 11:31
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 10 kvě 2009, 21:03
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Nevím přesně co nazíváš modrou smrtí. Jestli tím myslíš modrou obrazovku, tak ta se nekoná. Normálně se mi to restartuje a při náběhu mi to píše že došlo ke kritické chybě ........... a pak už normálě "spusti v nouzovém režimu, spustit normálně, ...."

Jinak mám to stažený od HollyDeny - share rapid, 700 MB soubory. Verze mylsím 1.0.0.1


09 pro 2012, 15:06
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:46
Příspěvky: 1256
Bydliště: unknown
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Aha. A co crack, ten používáš jaký?


09 pro 2012, 16:03
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 10 kvě 2009, 21:03
Příspěvky: 21
Příspěvek Re: CALL OF DUTY BLACK OPS 2 všechny problémy sem!!

Promiň to jsem nenasal.
Vyzkoušel jsem jak SKIDROW (ruzné co jsem kde postahoval) tak taky 3DM. Bohužel pořád se stejným výsladkem.
Asi si budu muset nechat zajít chuť,


11 pro 2012, 16:02
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 239 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze