fastshare
Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 20 dub 2024, 05:09





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!! 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2009, 17:42
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

ked skusim zapnut tu hru, tak mi proste pocitac zasekne na ciernej obrazovke, chvilku pracuje a potom nic, hra neodpoveda.....neviete co s tym? updatnut grafiku?


16 pro 2012, 11:00
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

tiez som mal tento problem skusal som a vyslo to len neviem ktora z tychto moznosti -dat druhy crack ,dat localization.lang alebo posledna moznost ine savy ale to asi nie teda ak si to nemenil.A ako si spominal neviem aku mas grafiku.


18 pro 2012, 14:57
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 11 kvě 2009, 20:38
Příspěvky: 19
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

Cau asasíni nevite pls jak poznam nejaky ty tiskare nebo vyvolavace,abych je mohl uplacet...vbc to nechapu:-D...diky moc


18 pro 2012, 21:25
Profil
Private
Private

Registrován: 10 říj 2008, 13:10
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

Mám problém se zobrazováním mapky - nezobrazujou se mi barevné oblasti a když chci misi zopakovat od záchytného bodu tak se mi nezobrazí ani věže k synchronizování a pak bloudím :-(
Nevíte co s tím? Mám verzi od THETA.


19 pro 2012, 19:24
Profil
Private
Private

Registrován: 31 led 2010, 10:17
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

Zdravim, chtěl bych se zeptat, zda by na tomto notebooku (Acer Aspire 5740DG - Intel core i5 2.26GHz 3MB L3 cache, Ati radeon 5650 HD, 8GB ram) měl jít assassin bez problému ?


23 pro 2012, 11:09
Profil
Private
Private

Registrován: 10 říj 2008, 13:10
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

Lidi pomoc!!!
V 6 sekvenci v misi usedlosti musíte rozdělit dva chlapy co se mláti.
Problém mám v tom, že se mi nezobrazujou síly na kterou stranu mám tlačit.
něvíte někdo co s tím?


23 pro 2012, 12:04
Profil
Private
Private

Registrován: 07 zář 2008, 08:22
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

Dobrý den mohl by jste mi někdo prosím poradit nastal mi takový problém u assassins creed 3 všechno mi šlo v pohodě hrál jsem v pohodě ale jakmile jsem nainstaloval call of duty black ops 2 tak se mi začal assassins creed 3 sekat a blbne zvuk graficke ovladače mám nejnovější.Můžete někdo poradit už jsem zoufalý.Zatím Děkuji


28 pro 2012, 15:57
Profil
Private
Private

Registrován: 06 led 2013, 15:00
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

zdravim..mam prbl s assasinem 3..zkoušel jsem cracklou hru,ale bezuspešně,pořád nakej prbl..takže jsem hru koupil pres net,,nainstaloval dal cd klíč.ale funguje mi jenom multiplayer..mazal jsem registr,,daval punkbuster a pořád nic,,naskočej mi uvodní titulky a nic..poradíš?


10 led 2013, 22:01
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

Trivett píše:
Cau asasíni nevite pls jak poznam nejaky ty tiskare nebo vyvolavace,abych je mohl uplacet...vbc to nechapu:-D...diky moc


na mape seti ukaze takovej krizek bez zanim, a uvidis chlapka jak otobe keca takze zmackni E a podpalis ho.


11 led 2013, 11:27
Profil
Private
Private

Registrován: 10 říj 2008, 13:10
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

hrál jste už někdo misi:poklad kapitána kida? ...viděli jste při zapnutí orlího pohledu ty symboly, které musíte natočit na správné místo? já vidím jen obrysy krajiny, stromů a postav, ale symboly ne! nemá nekdo podobný problém? už nevím co s tím. zkoušel jsem přeinstalovat hru, ale žádná změna...
prosím pomoc!


14 led 2013, 14:16
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 28 pro 2009, 23:23
Příspěvky: 112
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

Ahoj chci se zeptat jestli uz se vyresil nejak problem s FPS?Mam AC3 s patchem(myslim 1.2.1..proste ten posledni) a stejne v Bostonu cca 20 :(


16 led 2013, 22:56
Profil
Private
Private

Registrován: 14 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

Podařilo se ti to nějak vyřešit? Mám ten samý problém. Nezobrazují se mi ani oblasti pátrání

Ronn píše:
hrál jste už někdo misi:poklad kapitána kida? ...viděli jste při zapnutí orlího pohledu ty symboly, které musíte natočit na správné místo? já vidím jen obrysy krajiny, stromů a postav, ale symboly ne! nemá nekdo podobný problém? už nevím co s tím. zkoušel jsem přeinstalovat hru, ale žádná změna...
prosím pomoc!


30 led 2013, 20:08
Profil
Private
Private

Registrován: 02 črc 2011, 12:01
Příspěvky: 15
Příspěvek Poškozený savy AC3 skidrow verze neupdatovana

Ahoj, už ví někdo jak opravit poškozený savy mě se to stalo u skidrow verze neupdatovany se spouštěním lanucheru, potřeboval bych poradit, před přeinstalováním byli z ničeho nic poškozené měl jsem povolený uplay, jinak ubistoftlanucher zakázayný i hur zakázanou i autopatch zakázaný ve firewallu. Po týdnu si chci zahrát a nefungujou ani záložní savy který sem si zkopíroval do stažených souborů něco mi to i tam muselo změnit nejdou, přeinstaloval jsem hru a znova cracknul a pořád sou tam poškozený uložení. Třeba novej crack? Nebo updatovat a novej crack? mám tam soubory 1.save 1.save.extendetmetadata 1.save.metadata ,2.save 2.save.extendetmetadata 2.save.metadata zkoušel jsem vyházet ty dvojky nic nakopírovat nový save a vložit tam jen 1.save taky nic pořád poškozený co s tím teda?


09 úno 2013, 19:41
Profil
Master Sergant
Master Sergant

Registrován: 10 črc 2009, 20:17
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - the tyranny of king washington

Instalacia prebehla v poriadku v menu mam tiez-the tyranny of king washington ale ked to chcem spustit tak sa my zobrazi The ubisoft server is not available.Inac hra v pohode ide,len toto Dlc nie.Ak ma niekto iny crack lebo si myslim ze chyba je v tom dak budem len rad ak sem da link.


22 úno 2013, 13:28
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 30 srp 2009, 14:34
Příspěvky: 32
Příspěvek Re: Assasin's Creed III - všechny problémy sem!!!

Vyzkoušel jsem různé verze AC3 , snad všechny cracky , patche , aktualizoval ovladače na GPU ( ATI HD6850 ) , dokonce jsem přeinstaloval windows (win7x32)s nadějí že se mi poté hru podaří spustit , ale stále mi to po úvodních titulcích vyhodí chybu "Program přestal pracovat" . Na internetu jsem nenalezl žádnou pomoc která by my pomohla . Prosím vás poradí mi někdo jak by se mi mohlo povést spustit AC3 ? Předem děkuji O:-)


09 bře 2013, 12:46
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze