fastshare
Crysis - praskání
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 21:29





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Crysis - praskání 
Autor Zpráva
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Crysis 3 Alpha Ceph

zatím nic ..jen zkoušet cracky.. se žádným to nejde a teď hledám ten uplně první ..se kterým nešla 2 a ještě nějaká mise..

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


25 úno 2013, 13:25
Profil
Private
Private

Registrován: 23 čer 2009, 15:14
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Crysis 3 Alpha Ceph

Tak zadny crack nebude fungovat... musime pockat na patch


25 úno 2013, 16:33
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2009, 09:10
Příspěvky: 4379
Příspěvek Re: Crysis 3 Alpha Ceph

je crack fix 2

_________________
Helper sekce: Hry - Help, Hledám

OSWin 11
MBMSI MAG Z590 Tomahawk WiFi
CPUi7-10700KF
RAM32GB DDR4
GPURTX 3070
SSDWD Blue SN550 NVMe 1 TB
SSDSamsung 980 NVMe 1TB


25 úno 2013, 19:28
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2008, 22:34
Příspěvky: 140
Příspěvek Re: Crysis 3 - Všechny problémy se hrou SEM!!!

Nevíte proč se mi hra seká? Tutoriál vše ok na ultra a pak příde první mise a mrdačka jak svině

Nvidia Gtx 460 2Gb
8Gb Ram
Amd phenom 2 x4 3.7Ghz

Tak mi kua řekněte proč to nejede jak má? Kámoš má horší pc a jede mu to tam krásně na ultra

_________________
i_m_a_g_e


25 úno 2013, 21:14
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 11 kvě 2009, 09:42
Příspěvky: 197
Bydliště: Warcenter
Příspěvek Re: Crysis - praskání

Jestli reklamuješ potřetí pro opakovaný výskyt té samé vady, máš právo již od smlouvy odstoupit a žádat vrácení kupní ceny zpět. Tento nárok se opírá o ustanovení § 622 odst. 2 občanského zákoníku, kde je stanoveno, že při opakovaném výskytu vady má kupující stejná práva, jako by se jednalo o vadu neodstranitelnou, tj. právo na výměnu či vrácení peněz. Pokud se nejedná 3x o tu stejnou vadu, tak vrátí peníze až přii 4té reklamaci :? a pokud nebudeš chtít připlatit, tak moc lepší neseženeš, jinak alternativa dole

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
MB: Asus Z68-PRO-V, CPU: i5 2500K @ 4,7 GHz+Noctua NH-D14, GPU: MSI R9 270X HAWK OC 2GB, RAM: 16GB / 1866Mhz Corsair Vengeance, SSD: OCZ Agility 90GB, HDD: WD 500GB+320GB
PSU: 620W Seasonic, MYŠ: Roccat Kova+, NTB: Lenovo V570, TV: Samsung UE46D6000


HELPER- sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


26 úno 2013, 07:55
Profil
Private
Private

Registrován: 15 čer 2009, 05:50
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Crysis 3 - Všechny problémy se hrou SEM!!!

Nainstaloval jsem tento crack fix a všechno běží jak má. Už žádné crashe.

http://www.ulozto.cz/xe2Zbmd/crysis-3-crack-v-3-fix-rar


26 úno 2013, 19:44
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 26 pro 2009, 12:37
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Crysis 3 - Všechny problémy se hrou SEM!!!

Zdravim, mám problém vůbec se spuštěním hry...mám verzi kde stačí rozbalit, zkopčit crack a pařit...jenže po té co zkopíruju crack "Crysis 3 INTERNAL CrackFix-RELOADED" hra nejde vůbec spustit. Hodí to ten první čtvereček a program přestal pracovat...ovladače, direkty, VC...vše aktualní a stejnak to nejede...jak tu někdo psal vymazat slozku EA, tak tu jsem tam nenašel....můžete mi někdo poradit co s tim??? Diky

_________________
Kolmen


26 úno 2013, 20:38
Profil
Private
Private

Registrován: 07 úno 2010, 09:46
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Crysis 3 - Všechny problémy se hrou SEM!!!

Pokud vám de zapnout hru a dostat se do menu, ale nejde vám zapnout campaň tak doporučuji zkusit vypnout full screen a dát jen win screen (čili menší zobrazení na plochu).
Mě tato metoda funguje.


27 úno 2013, 11:30
Profil
Private
Private

Registrován: 05 čer 2009, 17:40
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Crysis 3 - Všechny problémy se hrou SEM!!!

Už jsem asi 4 krát stahnul hru, pokaždé od jiného uživatele, asi 6 cracku a pořád ten samý problém s hackováním. Jak v tutoriálu tak hned v první misi. Úspěšně hacknu první dveře a nic se neděje. Psycho stojí u dveří, dveře se nehnou a já je nemůžu zkusit znovu hacknout. Nevíte, co s tím? Zkoušel jsem spustit jako správce nebo jjiné funkce kompability. DX11 jsem instaloval dokonce i vcredist a nic. Hru jsem přesouval z program files x86 do program files nebo někde jinde a pořád to samé. Napadá mě, že by mi někdo zkusil poslat savy hned, jak se dostane za ty první dveře, které se musí hacknout.


27 úno 2013, 13:29
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 23 kvě 2009, 11:51
Příspěvky: 18
Příspěvek crysis 3

při spouštění zahlásí,že grafická karta není kompatibilní s dx 11.V manuálu jsem ale našel,že kompatibilní je.Ovladače aktuální stejně jako zvukovka a direct. intel core 2 2x 2,5 ghz,n-vidia zotac 9500 gt 1 gb,win 8.vyzkoušeny všechny režimy kompatibility při spouštění.Poradí někdo?Díky.


27 úno 2013, 19:23
Profil
Private
Private

Registrován: 07 úno 2010, 09:46
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Crysis 3 - Všechny problémy se hrou SEM!!!

ComOfHer píše:
Už jsem asi 4 krát stahnul hru, pokaždé od jiného uživatele, asi 6 cracku a pořád ten samý problém s hackováním. Jak v tutoriálu tak hned v první misi. Úspěšně hacknu první dveře a nic se neděje. Psycho stojí u dveří, dveře se nehnou a já je nemůžu zkusit znovu hacknout. Nevíte, co s tím? Zkoušel jsem spustit jako správce nebo jjiné funkce kompability. DX11 jsem instaloval dokonce i vcredist a nic. Hru jsem přesouval z program files x86 do program files nebo někde jinde a pořád to samé. Napadá mě, že by mi někdo zkusil poslat savy hned, jak se dostane za ty první dveře, které se musí hacknout.


To já zas mám problém že jak se v 2 misi dostanu k té mimozeňské zbrani na odpálení té věže tak mi to ukáže že je bez nábojů :D Taky se nemůžu dostat přes to kolo.
Hrozné to bugy.


27 úno 2013, 19:55
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2009, 11:00
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Crysis 3 - Všechny problémy se hrou SEM!!!

Zdravím, mam také problém s touhle hrou vyzkoušel jsem rozbalovací i instalavanou verzi všechny cracky / fixy co jsem tady po odkazech našel a výsledek je pokaždé stejný . . . naběhne jen logo, které zmizí a nic se neděje ani žádná hláška . . . Mam jen notebook jeho hw konfiguraci jsem napsal do popisu, ovladače by měly být aktuální je to asi týden co jsem dělal čistou instalaci OS na SSD a všechny ovladače jsem stahoval (tedy poslední verze).


27 úno 2013, 20:55
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2009, 11:00
Příspěvky: 42
Příspěvek Re: Crysis 3 - Všechny problémy se hrou SEM!!!

Tak se i to povedlo spustit s tímhle fixem

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


zatím hraji :D snad to pojede už furt :D


28 úno 2013, 01:06
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2008, 22:34
Příspěvky: 140
Příspěvek Re: Crysis 3 - Všechny problémy se hrou SEM!!!

tichy007 píše:
Tak se i to povedlo spustit s tímhle fixem

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


zatím hraji :D snad to pojede už furt :D


S tímto crackem vám nepůjde zabít posledního bose. S tímto to jde. A jinak hru musíte spouštět jako správce - Pravým na ikonu - spustit jkao správce

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Ještě mimochodem, že ten crack opravdu funguje. Můj gameplay s posledním bosem


Spustit video na YouTube.com
http://youtube.com/watch?v=OgOzN4YWKIo

_________________
i_m_a_g_e


28 úno 2013, 17:38
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 26 pro 2009, 12:37
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: Crysis 3 - Všechny problémy se hrou SEM!!!

tichy007 píše:
Tak se i to povedlo spustit s tímhle fixem

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


zatím hraji :D snad to pojede už furt :D




Prosimtě na jaký verzi hry si to rozchodil? Na tý co stačí jenom rozbalit nebo na tý co se musí instalovat?

_________________
Kolmen


28 úno 2013, 19:12
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze