fastshare
CoD 4 trhani
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 20 dub 2024, 06:42





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 CoD 4 trhani 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 13:53
Příspěvky: 26
Bydliště: -Alijaška-
Příspěvek CoD 4 trhani

Zdravicko pls mam takovej problem s hrou CoD 4 Mw jedna se o to ze at pustim singl nebo multiplayer tak se hra trha nejvice je to pokavad zacnu hejbat mysi nebo chodit.Kdybych mel nejaky shit pc tak nereknu ale ja jsem si pred nedavnem stahl hru Race Drive Grid 2 a Skyrim a tyto dve hry si bez problemu pustim na plne detaily bez sebemensich problemu ale todle me za boha nejde. Asi nekdo vi co s tim pls poradte dekuju.


19 čer 2013, 12:16
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 22 čer 2010, 10:25
Příspěvky: 36
Příspěvek Re: CoD 4 trhani

asi možná vim.. měl jsem stejnej problém.. V procesech se nacházel proces se jménej stij.exe (100% nevím, už je to dýl), když ho vypneš, tak by cukání/padání fps mělo přestat. Aspoň mě to tak vždycky fungovalo


03 črc 2013, 18:28
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 říj 2008, 19:07
Příspěvky: 104
Příspěvek Re: CoD 4 trhani

Pokud ti nepomohlo co radil Bidli. Zkus do konzole zadat "/snaps_40" a "/rate 25000" bez uvozovek. Jojo Cod4 to byli casy. Configy sem delal dokonce i na servery a ted uz si nic nepamatuji:). JInak jeste zkus aktualizovat Pb. Vypni v nastaveni grafiky dynamic lights. Jinak co mas za grafickou kartu?


03 črc 2013, 19:57
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 13:53
Příspěvky: 26
Bydliště: -Alijaška-
Příspěvek Re: CoD 4 trhani

Grafickou kartu mam NVIDIA GeForce GTX 285 1024 Mb prave me prekvapuje ze me to nejde kdyz me to kdysi slo zacalo to z niceho nic pred nedavnem jsem zkusil i Aion a i to se trhalo kdyz jsem pohnul mysi tak to nebylo absolutne nehratelne jedine hry co muzu hrat je The Elder scrolls V Skyrim a Tera online.


04 črc 2013, 10:42
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 říj 2008, 19:07
Příspěvky: 104
Příspěvek Re: CoD 4 trhani

Zkousel jsi co co jsme radily? Na teto grafice by to melo jet s prstem v nose. Hraval jsem to na HD 4850 1Gb OC a nebyl problem na full. Napis do konzole /cg_drawfps 1, at vis jestli mas stale male fps nebo sou to jen propady. pak cg_drawlagometr 1 jestly neztracis pakety. Pokud bude problem v tom pripojeni tak jak jsem jiz psal vise /rate 25000, /cl_maxpackets 100. Zkus jeste aktualizovat ovladace grafiky a hlavne aktualizuj ten punkbuster. Co si pamatuji tak ten to taky casto zapricinoval. Zkus dat jeste nastavani grafiky na minimum. Jestly to bude delat porad chyba bude bud jinde nebo primo v nejakym konkretnim nastaveni ve hre.
Zkus jeste limitovat fps na 125 zadanim do konzole /com_maxfps 125 a vypni v nastaveni V-sync. To je tak co me zatim napada pokud nepomuze trochu ti pobrouzdam po netu

EDIT: Ted ctu ze ti to dela u vice her. Koukni na teploty GPU a CPU


04 črc 2013, 11:26
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 13:53
Příspěvky: 26
Bydliště: -Alijaška-
Příspěvek Re: CoD 4 trhani

bidli píše:
asi možná vim.. měl jsem stejnej problém.. V procesech se nacházel proces se jménej stij.exe (100% nevím, už je to dýl), když ho vypneš, tak by cukání/padání fps mělo přestat. Aspoň mě to tak vždycky fungovalo


Mel jsi pravdu dekuju ti moc kdyz jsem sel do procesu a tam jsem to nasela vypnul tak to bylo ok a uz se to neseka.Chci se jen jeste zeptat vypinal jsi t o vzdy kdyz jsi znovu pustil pc nebo to byl nejaky program ?


04 črc 2013, 12:12
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 18 říj 2008, 19:07
Příspěvky: 104
Příspěvek Re: CoD 4 trhani

Tak se to vyresilo snadneji:) jsem rad.


04 črc 2013, 12:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze