fastshare
Pro evolution soccer 2014
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 07:08





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Pro evolution soccer 2014 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 20 čer 2009, 09:36
Příspěvky: 2
Příspěvek Pro evolution soccer 2014

Zdravím, stáhl jsem Pro evolution soccer 2014. CHtěl bych si ho později koupit, ale děsí mě jedna věc. Že to není 100% doladěná hra mi ani tak nevadí, je to slušný, ale hrozně mi přijde, že ti hráči jsou zpomalení. Nevím jestli to není ovladačem, na PS3 to bylo lepší, ale tam se mi zas při oslavách gólu nebo při nástupu neskutečně hra seká. Na PC to vypadá celkem plynule, že to jede, ale přijde mi, že ti hráči jsou fakt horzně pomalí. Nemyslím rychlost hry, ale těch hráčů. Momentum sice chápu, ale tohle už je moc. Nevíte čím by to mohlo být? Díky za odpověď. Ta hra by mohla být dobrá, ale prostě při hraní mi to připadá, jako kdybych hrál online s někým, kdo má pomalé připojení prostě hrozně zpomalení hráči. Díky za odpověď.


19 zář 2013, 09:45
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 06:28
Příspěvky: 64
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Re: Pro evolution soccer 2014

A nemáš třeba pomalej PC? Napiš, jaký máš železo.

_________________
Včerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek, přítomnost je dar. Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!


20 zář 2013, 06:19
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 21 úno 2010, 15:31
Příspěvky: 46
Příspěvek Re: Pro evolution soccer 2014

no mě to jede krásně plynule...ale mám problém že se mi nezobrazují diváci...a to mám na nejvyšší rozlišení i detaily :( nevíte někdo co s tím?? :)


20 zář 2013, 15:15
Profil
Private
Private

Registrován: 20 čer 2009, 09:36
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Pro evolution soccer 2014

Citace:
A nemáš třeba pomalej PC? Napiš, jaký máš železo.


PC mám docela dobré. 8 GB ram, procesor intel core i7 870 3.00GHz, grafika Radeon HD 6970 2GB,
Ono ani nejde o to, že by se to nějak sekalo, to ne plynule to jede, ale ti hráči jsou hrozně těžce ovladatelní mno. Hraju s PS3 ovladačem přes DS3 tool, ale tím by to být nemělo snad, třeba fifu taky hraju s timhle ovladačem a jede v pohode. Fakt nevim, trochu jsem si hrál v CCC, vynutil Vsync atd. a trošku se to zlepšilo, ale ne o moc. :(.

Citace:
no mě to jede krásně plynule...ale mám problém že se mi nezobrazují diváci...a to mám na nejvyšší rozlišení i detaily :( nevíte někdo co s tím??


Hele diváky jsem neměl když jsem si v CCC dal vyšší AA, dal jsem override application settings na 8x AA a neměl jsem je tam, tak jsem nechal Use application settings a zase tam byli ti diváci, tak zkus mrknout do CCC a u AA nechat aplikaci at rozhodne ;).

Jo a ještě jedna věc, jak jsem psal už je to trochu lepší ty pohyby hráčů, po tom tweakování v CCC, ale BaL se mi horzně kouše, ja totiž hraju s kamerou Player, ta je těsně za tim hráčem, mě to vyhovuje a líbí se mi, ale když dám tuhle kameru, tak se hra opravdu hodně kouše, kdyby někdo věděl, co s tím, budu vděčnej :)


21 zář 2013, 11:44
Profil
Captain
Captain

Registrován: 16 srp 2009, 23:20
Příspěvky: 289
Příspěvek Re: Pro evolution soccer 2014

Zdravim ja bych se chtel zeptat trosku jinde :) hraju BaL za golmana a chtel bych se zeptat jestli to nekdo taky zkousi a jak se chyta? Na klavesnici hraju :) Diky za odpovedi.


24 zář 2013, 18:46
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze