fastshare
Iso2eboot v2 / PSP
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 14:01





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Iso2eboot v2 / PSP 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 27 zář 2009, 17:08
Příspěvky: 59
Příspěvek Iso2eboot v2 / PSP

Zdravím,
stáhl jsem si ze stránek
http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011030014
program na převod her ISA do PSP "iso her na PSP".
když program spustím,po minutě se mi vypne.Netuším,čím to může být.
Nevíte někdo,nemáte stím zkušenosti?
V notebooku mam W7,ale zkoušel jsem i kompatibilitu nastavenou na XP3


23 lis 2013, 21:19
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2009, 13:22
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Iso2eboot v2 / PSP

Chtěl bych se zeptat k čemu toto potřebuješ již na internetu kolují cfw 6.60 na všechny typy PSP.


24 lis 2013, 14:17
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 27 zář 2009, 17:08
Příspěvky: 59
Příspěvek Re: Iso2eboot v2 / PSP

Tomasak píše:
Chtěl bych se zeptat k čemu toto potřebuješ již na internetu kolují cfw 6.60 na všechny typy PSP.

zdarec-popravdě,nevyznám se vtom.Koupil jsem klukovi PSP a zjistil jsem,že mužu ušetřit za hry a stahovat si je v isu a tím programem je převést na soubor,aby v PSP běželi,tak proto ho potřebuji :)


24 lis 2013, 19:04
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2009, 13:22
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Iso2eboot v2 / PSP

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.
Zde to máš s krásným návodem a downloadem


24 lis 2013, 21:24
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 27 zář 2009, 17:08
Příspěvky: 59
Příspěvek Re: Iso2eboot v2 / PSP

supr,děkuji_______pro nás dříve narozený je to trochu složitější :) ale já se tím nějak prokoušu :)


24 lis 2013, 21:27
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2010, 09:47
Příspěvky: 147
Příspěvek Re: Iso2eboot v2 / PSP

Je to tak dva roky co jsem svoje PSP střelil na Aukru,ale používal jsem Custom Firmware který se spouštěl normálně z karty.... Stačilo na něj najet,spustit a PSPčko se restartovalo a běžel na něm Custom s podporou ISO.... Stačilo teda nahodit iso na kartu a spustit.... o zbytek se postaral firmware sám :D

TAky jsem měl problém se touhle hračkou trochu prokousat protože jsem se bál,že něco " pokakám " ale pak jsem našel ten FW a bylo po problému.... Dodnes vzpomínám na hodiny a hodiny s God of WAR..... Prostě nej nej hra na PSP a když byla zadáčo,jen si stáhnout ISO,to se to pak pařilo.... Docela mě mrzí,že jsem si tu hračku nenechal.No,ale zase jsem mohl koupit malýmu kolo.... Momentálně přemýšlím nad PS Vita nebo nad nVidia Schield,ale zase bych ty prachy potřeboval vrazit do auta,takže uvidíme...
Každopádně se neboj,PSPčko softwarově jen tak nepokakáš,a výše uvedený odkaz i s návodem je přesně to co jsem psal... Nahodit na kartu do složky game+najít spouštěč a tlačítkem X ho spustíš.... Nic složitého.po dokončení instalace se PSP restartuje.PAk si najdeš ve složce launcher a spustíš.... poté již spustíš iso.... Nic složitého,tak se toho neboj... Sice nejsem stařík :D ,ale mezi dříve narozené se ve svých 36ti létech již počítám :)

_________________
i_m_a_g_e

CPU : Xeon E5-2670v1
MB : Intel X79Siler
RAM : Micron ECC 32 GB
GPU : Sapphire Radeon R9 380X NITRO


24 lis 2013, 21:52
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 27 zář 2009, 17:08
Příspěvky: 59
Příspěvek Re: Iso2eboot v2 / PSP

jj,děkuji.já sam blbnu na X-Boxu, mladej ho má i stím čidlem na pohyb a to je docela nářez ( jen musím hlídat,aby mě nikdo nepozoroval :D ) a ted chtěl to PSP "doted na něm mu neumím spustit WIFI,asi je na to taky nějakej program" protože sít vidím,ale nepřipojím se.
Budu se muset učit,ale co mě víc potěšilo,slyšel jsem ,že moji oblíbenou hru World of Tanks pry udělali taky na X-Boxe,tak to bych byl nadmíru spokojen :D


24 lis 2013, 22:49
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2010, 09:47
Příspěvky: 147
Příspěvek Re: Iso2eboot v2 / PSP

jojo WoT je snad ve fázi beta test na XBox ale mám za to,že Wargaming podcenil XBoxsáře ze jiných končin než je USA.... no ale sám si počtihttp://bonusweb.idnes.cz/world-of-tanks-preview-xbox360-dj7-/Preview.aspx?c=A131105_135355_bw-preview_oz nebo tady http://worldoftanks.eu/cs/news/46/world-of-tanks-xbox-360/


každopádně viz : Pro "zlaté členy" zdarma, pro ostatní ne

Stejně jako u PC verze i na Xboxu 360 bude hraní zdarma, ale jen pro ty, kteří se chlubí zlatým členstvím. Ti, kteří mají stříbrné, si budou moci vyzkoušet bezplatnou verzi po dobu sedmi dnů, ale poté už bude nutné platit.

Taktéž bylo oznámeno, že obě verze budou oddělené, tedy pro hráče verze pro Xbox 360 a PC jsou k dispozici samostatné servery, a není tedy možné používat totožný účet na PC i konzoli. To asi není úplně nejpraktičtější, ale je to zkrátka rozhodnutí vývojářů.

Ti se sice chlubí tím, že konzolová podoba se dočkala několika výrazných obměn, ale to je malinko přehnané. Samozřejmě bylo upraveno ovládání, uživatelské rozhraní a mírně i systém vylepšování, ale žádné velké změny oproti PC verzi neproběhly. Ale ani nebyly potřeba. Konzolová podoba je zábavná, lehce přístupná i pro nováčky, hratelnost je na velmi vysoké úrovni, takže si není moc na co stěžovat.

Uvidíme, jak dopadne kompletní podoba. Betaverze nás příjemně potěšila, přestože její obsah je notně ochuzený. Ale i tak jsme díky ní získali slušnou představu, co čekat a zatím jsme spokojeni.

_________________
i_m_a_g_e

CPU : Xeon E5-2670v1
MB : Intel X79Siler
RAM : Micron ECC 32 GB
GPU : Sapphire Radeon R9 380X NITRO


25 lis 2013, 19:21
Profil
Master Sergant
Master Sergant
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2009, 13:22
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Iso2eboot v2 / PSP

Ps vitu bych zatím moc nedoporučoval, protože na ní ještě není flash (crack na fw) a málo her.


25 lis 2013, 20:59
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 27 zář 2009, 17:08
Příspěvky: 59
Příspěvek Re: Iso2eboot v2 / PSP

jkrejci77 píše:
jojo WoT je snad ve fázi beta test na XBox ale mám za to,že Wargaming podcenil XBoxsáře ze jiných končin než je USA.... no ale sám si počtihttp://bonusweb.idnes.cz/world-of-tanks-preview-xbox360-dj7-/Preview.aspx?c=A131105_135355_bw-preview_oz nebo tady http://worldoftanks.eu/cs/news/46/world-of-tanks-xbox-360/


každopádně viz : Pro "zlaté členy" zdarma, pro ostatní ne

Stejně jako u PC verze i na Xboxu 360 bude hraní zdarma, ale jen pro ty, kteří se chlubí zlatým členstvím. Ti, kteří mají stříbrné, si budou moci vyzkoušet bezplatnou verzi po dobu sedmi dnů, ale poté už bude nutné platit.

Taktéž bylo oznámeno, že obě verze budou oddělené, tedy pro hráče verze pro Xbox 360 a PC jsou k dispozici samostatné servery, a není tedy možné používat totožný účet na PC i konzoli. To asi není úplně nejpraktičtější, ale je to zkrátka rozhodnutí vývojářů.

Ti se sice chlubí tím, že konzolová podoba se dočkala několika výrazných obměn, ale to je malinko přehnané. Samozřejmě bylo upraveno ovládání, uživatelské rozhraní a mírně i systém vylepšování, ale žádné velké změny oproti PC verzi neproběhly. Ale ani nebyly potřeba. Konzolová podoba je zábavná, lehce přístupná i pro nováčky, hratelnost je na velmi vysoké úrovni, takže si není moc na co stěžovat.

Uvidíme, jak dopadne kompletní podoba. Betaverze nás příjemně potěšila, přestože její obsah je notně ochuzený. Ale i tak jsme díky ní získali slušnou představu, co čekat a zatím jsme spokojeni.

přiznám se,potěšil jsi mě i nepotěšil :D
ještě čekám na konkurenci s tanky,snad na konci roku a uvidíme_____ale tohle sem už nepatří,
jinak všem moc děkuji za pomoc s PSP,mladý má radost a já klid :D


26 lis 2013, 12:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze