fastshare
Mafia II: Definitive Edition
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 08:16





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Mafia II: Definitive Edition 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

v dokumentoch kde sa hra uklada su dva priecinky Data a Saves ak mas len ten Data tak preto nemas ulozenu hru...a spustas hru ako spravca?


22 kvě 2020, 19:36
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

jardol píše:
v dokumentoch kde sa hra uklada su dva priecinky Data a Saves ak mas len ten Data tak preto nemas ulozenu hru...a spustas hru ako spravca?


V dokumentech mám pouze složku Data...nic víc. A hru spouštím normálně a ne jako správce.
Takže bych měl vytvořit druhou složku a pojmenovat ji Saves?


Naposledy upravil Donic1 dne 22 kvě 2020, 19:51, celkově upraveno 1

22 kvě 2020, 19:47
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

musis hru spustat ako spravca a malo by ti to ukladat...a malo by ti tam vytvorit ten Saves priecinok a v nom je dalsi take dlhe cislo a v nom uz su samotne savy z hry...a este taka malickost mas v hre aj tie veci z DLC lebo mali by tam byt aj nejake oblecenia DLC ale ja tam mam len ten zakladny oblek


22 kvě 2020, 19:50
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

jardol píše:
musis hru spustat ako spravca a malo by ti to ukladat...a malo by ti tam vytvorit ten Saves priecinok a v nom je dalsi take dlhe cislo a v nom uz su samotne savy z hry...a este taka malickost mas v hre aj tie veci z DLC lebo mali by tam byt aj nejake oblecenia DLC ale ja tam mam len ten zakladny oblek


I když to spouštím jako správce, tak se mi tam ta druhá složka nevytvoří...prostě nevytvoří. A když tu složku vytvořím já - Saves - tak se do ní stejně nic neukládá...těžko chápatelné, ale bohužel realita.

P.S. Vzpomněl jsem si, že jsem klasickou hru Mafia II kupoval u Steamu v nějaké akci za pár korun...a měl jsem ji v knihovně. A někde jsem četl, že tuto edici si tudíž mohu stáhnout zdarma. Takže jsem ji stáhl zdarma na Steamu a ono se mi to neukládá ani u originální hry...což je docela smutné.


Naposledy upravil Donic1 dne 22 kvě 2020, 20:42, celkově upraveno 1

22 kvě 2020, 20:18
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

vytvor slozku Saves a do nej slozku s tymto cislom 76561197960267366 a v tej by to malo ukladat


22 kvě 2020, 20:41
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

jardol píše:
vytvor slozku Saves a do nej slozku s tymto cislom 76561197960267366 a v tej by to malo ukladat


Bohužel, nejde to...vytvořil jsem, zkoušel jsem lecos, i tu originálku, ukládat nejde ani jedna hra...

Řešení jsem našel v jedné diskuzi na Steamu v angličtině - zde je překlad:
Oprava problémů s ukládáním a načítáním her.
Pokud jste začali hrát hru, šli do hlavní nabídky a zjistili, že jste nic neuložili, pak máte problém. Spočívá ve skutečnosti, že v cestě k umístění složky Dokumenty máte azbuku nebo nějaké jiné znaky (nikoli latinku). Problém je v mafii 2 od roku 2010. Ale v normální verzi je ukládání uloženo ve složce Appdata a v nové ve složce „Documents“.

Teď vám pomůžu vyřešit tento problém jedním ze způsobů, které znám:
1) Vytvořte složku v adresáři C: \ a pojmenujte ji "Dokumenty"
2) Dále najdeme vaši složku „Dokumenty“ (obvykle je uložena C: \ users \ your user \), ale někdy ve složce Onedrive
3) Klikněte pravým tlačítkem na složku „Dokumenty“, vyberte vlastnosti, poté klikněte na „Umístění“, poté na „Přesunout“ a vyberte cestu k dříve vytvořené složce „Dokumenty“, klikněte na přijmout, souhlasit s upozorněním, klikněte na OK. Složka Dokumenty bude na novém místě a bude fungovat jako obvykle.
4) Poté počkejte, až se soubory přesunou. Po naší nové složce Dokumenty v C: \ by se měla zobrazit ikona dokumentů a samotná složka bude přejmenována na „Dokumenty“. Přestože se název složky nezměnil, cesta nyní neobsahuje azbuky a další znaky!


22 kvě 2020, 20:58
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze