fastshare
Mafia II: Definitive Edition
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 08:07





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Mafia II: Definitive Edition 
Autor Zpráva
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Mafia II: Definitive Edition

Stáhl si hru Mafia II: Definitive Edition \ Definitivní edice / CZ / CODEX ...nainstaloval, v úvodním launcheru dal jazyk češtinu a bez titulek...a když hru spustím, tak mluví anglicky a titulky jsou anglicky a nevím kde to lze změnit na češtinu...prostě jsem to nenašel. Fakt nevím...celý launcher mám v češtině a když hru spustím, komplet anglicky...a pak v tom Options to nikde změnit není možné...Stalo se to taky někomu a poradí co s tím? Díky


21 kvě 2020, 06:16
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

mozno si pri instalacii vybral anglictinu namiesto cestiny...chod do priecinka kde mas nainstalovanu hru Mafia II Definitive Edition/ pc/ Mafia2Launcher a otvor cez poznamkovy blok subor steam_emu a tam pozri ci mas languange=czech a ak tam mas english tak len prepis na czech


21 kvě 2020, 09:11
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

jardol píše:
mozno si pri instalacii vybral anglictinu namiesto cestiny...chod do priecinka kde mas nainstalovanu hru Mafia II Definitive Edition/ pc/ Mafia2Launcher a otvor cez poznamkovy blok subor steam_emu a tam pozri ci mas languange=czech a ak tam mas english tak len prepis na czech


Přesně to jsem udělal - přepsal jsem v souboru steam_emu - languange=english na languange=czech a hra je bohužel stále v angličtině....opravdu nechápu, proč tomu tak je...Ještě poznámka - při instalaci Codex se žádný jazyk nevybírá, není tam žádná volba


21 kvě 2020, 11:01
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

ja mam verziu od elamigos tam sa pri instalacii vybera jazyk... menu hry sa ti spusti v cestine?...inak ten subor steam_api je este jeden v priecinku "pc" tak mozno este tam musis prepisat...inak mne zas hra pada ked v menu vyberiem herne statistiky


21 kvě 2020, 12:42
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

Já jsem tuto verzi CODEX stahoval od Seraphim666...Jinak menu hry se mi rovněž nespustí v češtině, pouze ten úvodní launcher = start, hra, vide, audio. Nejdříve jsi psal ale o souboru steam_emu...a nyní uvádíš soubor steam_api...takže se zřejmě musí přepsat oba soubory...zkusím ještě to udělat.
P.S. verzi od elamigos ale tady nikde nevídím...


21 kvě 2020, 13:35
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

sorry preklep myslel som subor steam_emu lebo je aj v priecinku "pc"...ja mam elamigos verziu lebo ma menej GB na stahovanie ale hra je kompletna len ked si v menu chcem pozriet hernu statisiku tak padne


21 kvě 2020, 14:42
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

jardol píše:
sorry preklep myslel som subor steam_emu lebo je aj v priecinku "pc"...ja mam elamigos verziu lebo ma menej GB na stahovanie ale hra je kompletna len ked si v menu chcem pozriet hernu statisiku tak padne


Tak oba soubory steam_emu jsem přepsal z languange=english na languange=czech a stejně hra není v češtině, pouze ten launcher....fakt nechápu :shock:


21 kvě 2020, 15:04
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

este skus pozriet v priecinku "pc" ci mas sds_cz a ci ma 643 MB tam zrejme je cesky preklad aj dabing


21 kvě 2020, 15:15
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

jardol píše:
este skus pozriet v priecinku "pc" ci mas sds_cz a ci ma 643 MB tam zrejme je cesky preklad aj dabing


Ano, tu složku tam mám a má jak píšeš 643 MB....


21 kvě 2020, 15:56
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

tak uz fakt netusim...skus spustit launcher ako spravca a skus tam poprepinat tie jazyky a nespustaj hru len zavri launcher nech sa ulozi a potom skus znova launcher spustit ako spravca a spustit hru...a este ked si zmenil v steam_emu na czech ulozilo sa ti to tam?


21 kvě 2020, 16:09
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

jardol píše:
tak uz fakt netusim...skus spustit launcher ako spravca a skus tam poprepinat tie jazyky a nespustaj hru len zavri launcher nech sa ulozi a potom skus znova launcher spustit ako spravca a spustit hru...a este ked si zmenil v steam_emu na czech ulozilo sa ti to tam?


V steam_emu to mám uložené na czech...je to horší než záhada Bermudského trojúhelníku :shock:


21 kvě 2020, 16:30
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 31 črc 2009, 15:08
Příspěvky: 51
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

tak skus este vymazat vsetky savy z hry aj ten skryty save cestu najdes v tom steam_emu a potom spustit launcher nastavit a vypnut


21 kvě 2020, 17:19
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

jardol píše:
tak skus este vymazat vsetky savy z hry aj ten skryty save cestu najdes v tom steam_emu a potom spustit launcher nastavit a vypnut


Všechny savy jsem vymazal včetně těch skrytých, hru odinstaloval, znovu nainstaloval, v obou souborech steam_emu přepsal jazyk na czech...a pořád stejné = hra stále v angličtině. Nevím co bych měl ještě udělat...


21 kvě 2020, 18:17
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2009, 21:35
Příspěvky: 53
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

Zdravím,

hra Mafia 2 DE mi už 3x spadla ve stejný moment. Stane se to po boxu ve vězení, kdy se spustí video, jak protivníka Vito zapíchne nožíkem a pak hra spadne a win 10 oznámí program přestal pracovat. Není na tento bug nějaký fix? Díky za odpověď


21 kvě 2020, 21:12
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 30 črc 2009, 15:06
Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Mafia II: Definitive Edition

Tak jsem myslel, že jsem problém vyřešil a mám vyhráno...no, s češtinou vypadá to že ano. Ale objevil se nový problém - i když kolečko pro ukládání se točí, hru ze včerejška nemám uloženou...Opět nechápu proč...Odehrál jsem relativně kousek, asi hodinu. Přičemž v dokumentech - data - profiles - settings - mám poslední datum změny včera večer v 21.24 hod. A hra se ukládala a poté jsem jí vypnul. Nebo se ta hra ještě ukládá jinak?
To bych musel dneska opět začínat od samého začátku, včetně nastavování jasu, atd. A tak pořád začínat od samého začátku, to snad ne...


22 kvě 2020, 16:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze