fastshare
NINJA BLADE SEKANI
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 18:23





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 NINJA BLADE SEKANI 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2009, 19:49
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

No je to jeho volba ale já si myslím že si stáhl šmejd.


25 lis 2009, 15:17
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 06:28
Příspěvky: 64
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

Tohle přesně mi dělalo také u jedné hry a to jsem ji stáhl několikrát z různých zdrojů a pořád stejný....

_________________
Včerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek, přítomnost je dar. Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!


25 lis 2009, 17:09
Profil
Private
Private

Registrován: 16 čer 2009, 18:15
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

Tak sem to zkousel i u bratra s high-end PC a uplne to samy, verze od skidrow i od globe.... Zkousel to nekdo z Vas?? kazdou sekundu sek


25 lis 2009, 18:52
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 06:28
Příspěvky: 64
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

Taky jsem to zkoušel, mě PŘESNĚ to samý dělá u hry Turning Point Fall of Liberty. Fakt už nevím jak dál, všechny požadavky splňuju a mám to samý jako ty. Spolíhal jsem na tu zvukovku a stejně nic... :?

_________________
Včerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek, přítomnost je dar. Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!


26 lis 2009, 07:15
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2009, 19:49
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

Tak si zkuste tu hru zakoupit a uvidíte.


26 lis 2009, 21:29
Profil
Private
Private

Registrován: 16 čer 2009, 18:15
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

kdyby byl v cechach pomer prumerna vyplata/hra jak treba v americe, nemecku, nebo anglii, tak nejsem ani registrovanej na warcentru..


27 lis 2009, 00:46
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 06:28
Příspěvky: 64
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

sajmoska píše:
kdyby byl v cechach pomer prumerna vyplata/hra jak treba v americe, nemecku, nebo anglii, tak nejsem ani registrovanej na warcentru..


Přesně moje řeč, když si to můžu stáhnout za cenu jednoho DVD, tak proč by si to kupoval několikrát dražší? A navíc tady při těch našich cenách....

_________________
Včerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek, přítomnost je dar. Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!


27 lis 2009, 09:41
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 13:35
Příspěvky: 26
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

Jako sou tam faktory jako vyvojari atd., ale myslim, že kdyby byl jen americkej trh, tak by se stejně zaplatili, a kdyby ne, tak by akorát vývojáři vyměnili Ferrari za mustang a plachetnici za kajak, což by jim asi moc nevadilo, když to sou nadšenci asi jako my, ale z druhý strany.


27 lis 2009, 11:24
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2009, 19:49
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

No tak když si tu hru opravdu přeje, tak ať si ji zakoupí. Stahování nezaručí 100% kvalitu! Co vy víte, co stahujete? /)


27 lis 2009, 13:16
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 13:35
Příspěvky: 26
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

Jde o to, že zakoupení ti taky nezaručí 100% kompatibilitu, od toho jsou demoverze, které tahle hra nemá..


27 lis 2009, 15:37
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2009, 19:49
Příspěvky: 16
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

No právě proto si to kup a když budeš mít problém tak se obrať na podporu nebo to reklamuj!


27 lis 2009, 17:04
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 06:28
Příspěvky: 64
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

Hm reklamovat a stejně budu muset minimálně měsíc čekat, než s tím něco udělají. Radši si to několikrát stáhnu zadara a několik verzí....

_________________
Včerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek, přítomnost je dar. Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!


28 lis 2009, 13:24
Profil
Private
Private

Registrován: 21 led 2010, 11:23
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

Koukam trochu pozde, ale preci jen bych rad prispel svou zkusenosti s hrou. Pred rokem jsem si koupil notebook a nejaky cas na to si stahnul ninja blade, verzi od skidrow, nainstaloval a hral, naprosto bez problemu. Po 3/4 roce jsem chytil nejaky vir a byl jsem nucen formatovat, vratit se do tovarniho nastaveni. Pred par tydny jsem oprasil externi HDD a nainstaloval ninja blade, tedy uplne tu samou verzi, spustim a co nevidim, kazdou vterinu az dve se to jemne sekne. Ten samy stoj, ta sama verze hry. Rozdil zhruba pul roku.


23 čer 2011, 07:34
Profil
Warman
Warman
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2010, 22:47
Příspěvky: 1044
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

redneck072 píše:
Tak si zkuste tu hru zakoupit a uvidíte.


hru koupit ? to je k ničemu a nedoporučuji mel jsem ten samý problém u AC 2 každou chvíli to sekalo a to mam Originál, jsem rad ze mi neseka AC BR.


24 čer 2011, 06:03
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2012, 20:01
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: NINJA BLADE SEKANI

Sice píšu pozdě, ale mám s tímhle zkušenosti.
Ninja Blade sice neznám, ale měl jsem podobný problém se hrou Supreme Commander (pro ty co to neznají, je to strategie). Ze začátku to běželo bez problému, ale jakmile bylo na mapě hodně věcí (budovy jednotky a hlavně boje) tak se hra pořád sekala. I přes ty lagy se to sice pořád dalo hrát, ale bylo to dost nepříjemné. Nedalo mi to spát a snažil jsem se tomu přijít na kloub. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače jak na grafárnu tak na zvukovku, zkoušel jsem různý druhy nastavení atd. ale všechno bez úspěchu. Po nějakým čase mi to už začalo lízt krkem, tak jsem se zeptal jednoho kámoše, kterej se v tom vyzná líp. On měl tu hru taky a měl stejný problém a to měl asi 3x lepší komp než já. Nakonec jsem se dozvěděl, že za ty lagy může špatné zpracování hry. Tudíž to byla chyba ze strany vývojářů. Prostě ta hra byla špatně udělaná.
Pokud jste zkoušeli úplně všechno a bez úspěchu, je možné, že hra má stejný nebo podobný nedostatek. Zkuste hru spouštět se zapnutým Správcem Úloh nebo pokud máte Windows Vista nebo vyšší s kompatibilitou. Problém to sice neodstraní, ale mělo by to aspoň zmírnit (mě to teda částečně pomohlo).

Pro ty, kterým to ze začátku nedělalo: Nemusí se to projevit hned. Mě to taky začalo dělat až po několika měsících hraní. A taky se to nemusí dít pořád. Je možnost, že to po čase přestane, ale pak se to zase vrátí. Záleží na tom, jak moc to vývojáři odflákli.
Je i možnost, že na to vyjde (nebo už vyšel) nějaký patch, ale takové závady se opravují dost těžko, takže bych na to moc nespoléhal.


19 bře 2013, 19:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze