fastshare
Darksiders
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 20 dub 2024, 02:54





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Darksiders 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 20:40
Příspěvky: 2
Příspěvek Darksiders

Zdravim
Mam s touto hrou mensi problem... kdyz ji pustim tak normalne bezi zvuky (hadam intro a nasledne menu), ale obraz zadny, pouze zprava na monitoru "video mode not supported". Zkoušel jsem nainstalovat nove drivery, directx co bylo pribaleno se hrou a jeden trik co se mi podarilo vyhrabat v readme (smazani options souboru v appdata)... jedine co se mi z nejakeho duvodu nepovedlo bylo nainstalovat pribalene Visual C++. Me PC: Win Vista SP2, Intel core duo E8400, ge8800 GTS (drivery 258.96) takze by to melo na minimalni pozadavky stacit. Zajimalo by me jestli ma nekdo podobny problem popripade jak se mu ho podarilo vyresit :).


Naposledy upravil FreezerCZ dne 25 zář 2010, 22:31, celkově upraveno 1

23 zář 2010, 20:19
Profil
Private
Private

Registrován: 15 kvě 2009, 15:15
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Darksiders Help

hra nejde nijak nastavit video a nejede přez celý monitor má ještě nekdo takový problém ,žádné nastavení v té hře není ohledně rozlišení


23 zář 2010, 22:05
Profil
Private
Private

Registrován: 22 lis 2008, 15:38
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Darksiders Help

marek123 píše:
hra nejde nijak nastavit video a nejede přez celý monitor má ještě nekdo takový problém ,žádné nastavení v té hře není ohledně rozlišení

je tam v option je advente option a v tom je nastavení rozlišení a key mapping je nastavení ovládání ...jinak detaily, stíny atd..na to jsem nepřišel...


24 zář 2010, 08:58
Profil
Private
Private

Registrován: 07 čer 2009, 15:37
Příspěvky: 1
Příspěvek Darksiders Problém se zvukem

Ahoj mám menší problém se zvukem.Ve hře bježí normálně dobře ale když jsou nějáký videa tak se strašně seká a zpomalí takže zvuk neodpovídá obrazu.Tak prosím někoho chytrého aby mi poradil děkuji :)


24 zář 2010, 11:49
Profil
Private
Private

Registrován: 12 kvě 2009, 22:39
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Darksiders Help

NAVOD KOMU TO NEBUDE CHTET JET ! JEDNA SE O VERZI OD SKIDROW


Komu to hodi cernou obrazovku hned po prvnich dvouch uvodnich videich tak at jde do slozky tam kde je hra nainstalovana ..... Darksiders\media\video\ .... zde prejmenovat soubor
AMD_Logo_movie.wmv trebas na blabAMD_Logo_movie.wmv (proste zmenit nazev toho videa) ... zda se ze se tohle video nechce nacist a os se to snazi nacist porad dokola a tohle ten problem resi !

Co se tyce neustalyho directx a vcredist tak se odhlaste a znova prihlaste vono to zmizi..... potom klasicky nakopcit ze slozky skidrow vsechny fajly do darksiders a neni co resit.

cus bus


24 zář 2010, 17:28
Profil
Private
Private

Registrován: 10 kvě 2009, 17:27
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Darksiders Help

berserkr píše:
marek123 píše:
hra nejde nijak nastavit video a nejede přez celý monitor má ještě nekdo takový problém ,žádné nastavení v té hře není ohledně rozlišení

je tam v option je advente option a v tom je nastavení rozlišení a key mapping je nastavení ovládání ...jinak detaily, stíny atd..na to jsem nepřišel...

prosím tě tam žádný key mapping nejni nebo jak se k tomu dostanu pls dík


24 zář 2010, 19:14
Profil
Private
Private

Registrován: 11 črc 2007, 07:56
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Darksiders Help

Měl jsem stejný problém stačí stáhnout tohle a nahradit s tim původní fajl
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

This is 1024x768 resolution option file. Save it in
Vista \ 7 - C:\Users\%username%\AppData\Local\Darksiders
XP - C:\Documents and Settings\%username%\Local Settings\Application Data\Darksiders

Anyway You can change resolution in game!

So, gl hf! This game rocks!!!111 =))


Převzato ze http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1442192


25 zář 2010, 11:02
Profil
Private
Private

Registrován: 09 srp 2008, 10:16
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Darksiders Help

Lidi pri instalaci to po me chce cd key nevim kde ho sehnat :(( poradte..dikyyy


25 zář 2010, 11:33
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 20:40
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Darksiders Help

seifgard píše:
Měl jsem stejný problém stačí stáhnout tohle a nahradit s tim původní fajl
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

This is 1024x768 resolution option file. Save it in
Vista \ 7 - C:\Users\%username%\AppData\Local\Darksiders
XP - C:\Documents and Settings\%username%\Local Settings\Application Data\Darksiders

Anyway You can change resolution in game!

So, gl hf! This game rocks!!!111 =))


Převzato ze http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1442192


Dik moc problem solved :) jinak ten odkaz na rapid je nefunkci ale zde je reup (teze z http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1442192)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


Je trochu na hlavu ze hra ma defalutne rozliseni nastaveno na vetsi nez z 1280*1024 bez moznosti to nejak zmenit.


25 zář 2010, 22:31
Profil
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2009, 11:28
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Darksiders Help

Kde ze tam najdu prenastaveni klaves? At tam hledam jak hledam nikde to nemuzu najit a hra se neda ovladat pls help.


30 zář 2010, 12:25
Profil
Private
Private

Registrován: 13 kvě 2009, 11:28
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Darksiders Help (Vyřešeno)

Takze se neda ovladani teto hry zmenit a musim si koupit gamepad nebo jak se tomu nadava???


30 zář 2010, 19:25
Profil
Private
Private

Registrován: 17 led 2010, 10:57
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Darksiders Help (Vyřešeno)

help kdyz to spustim tak am cernou obrazovku a mam tam napsane neco 65 hz a 70 nevim ceho help


02 říj 2010, 07:18
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 13:53
Příspěvky: 26
Bydliště: -Alijaška-
Příspěvek Re: Darksiders Help (Vyřešeno)

Cau pls stahl jsem si tu hru a kdyz sem ju tel nainstalovat tak my to hodilo nejakej error ve kterym stoji /Vstupní dob procedury_except:handller4_common se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně msvcrt.dlll nalézt. / asi nekdo vi co stim nebo uz mel stejni problem a vyresil pls piste ci hodte nejaky screen co stim.Jo a na konec kdyz dam moznost Ok nebot je to jedina tak my to hodi Instaler od Skindrow a kdyz dam instal tak my to v 50% hodi ze to ce disk dva s moznosti opakovat nebo storno pritom v mechnice pres deamon tools mam pripojeny image.


02 říj 2010, 21:37
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 09:29
Příspěvky: 5
Bydliště: Černá díra
Příspěvek Re: Darksiders Help (Vyřešeno)

Ve hře se nezobrazujou žádný videa. Plis help

_________________
Prožívej každý den tak jakoby měl být tvým posledním, neboť jeden z nich bude posledním.
Nikdy neměj strach ze stínů. Protože to znamená, že někde nablízku svítí světlo.
Nikdy neříkej že se to nedá, nebo příjde nějaký kok*t který to nebude vědět a udělá to!
www.hellspy.cz


01 pro 2010, 15:35
Profil
Private
Private

Registrován: 11 kvě 2009, 20:28
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Darksiders Help (Vyřešeno)

Ahoj.Potřebuji poradit s jednou misí jmenuje se Soumračná katedrála.Musím tam v tý lávě uvolnit to ozubené kolo ale když tam hodím tu ohnivou kouli a vrazím do ní tou hvězdicí tak to nic nedělá vše jsem zkoušel a nic to nedělá.Děkuji za odpověd :-))


18 dub 2011, 21:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze