fastshare
Fallout New Vegas - Všechny problémy sem !!!
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 09:23





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 168 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 Fallout New Vegas - Všechny problémy sem !!! 
Autor Zpráva
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 13 kvě 2009, 13:58
Příspěvky: 40
Příspěvek Fallout New Vegas SAVY

Nazdar, môžem nekoho poprosiť, potreboval by som kto už prešiel túto hru a ešte má uložené pozície z hry či by mi ich dal na stiahnutie, hru som už kedysi prešiel a uložene pozície už nemám. Potrebujem uloženú pozíciu na konci hry. Prosím najde sa niekto????


04 říj 2011, 12:12
Profil
Private
Private

Registrován: 01 dub 2010, 22:11
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Fallout New Vegas - Všechny problémy sem !!!

viiitezslav píše:
Vypnout češtinu.

to neni řešení a mám stejnej problém


05 říj 2011, 08:59
Profil
Private
Private

Registrován: 02 bře 2010, 19:28
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Fallout New Vegas - Všechny problémy sem !!!

maty600 píše:
viiitezslav píše:
Vypnout češtinu.

to neni řešení a mám stejnej problém


jestli ti to vadi tak hru nehraj


05 říj 2011, 09:25
Profil
Private
Private

Registrován: 02 bře 2010, 19:28
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Fallout New Vegas SAVY

no, ta hra ma asi 4 nebo 5 koncu, nemuzes zadat hru na konci xD


05 říj 2011, 09:33
Profil
Private
Private

Registrován: 19 dub 2010, 13:06
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Fallout New Vegas - Všechny problémy sem !!!

maty600 píše:
viiitezslav píše:
Vypnout češtinu.

to neni řešení a mám stejnej problém


To JE řešení. Když češtinu vypneš, načítání se zrychlí na normální tempo. Ale kvůli češtině si tu minutu počkám.


05 říj 2011, 10:15
Profil
Private
Private

Registrován: 01 dub 2010, 22:11
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Fallout New Vegas - Všechny problémy sem !!!

řešením by byl patch nebo mod kterej umozni cestinu a zarovej normální půběh načítání menu. Každopádně teď jí vypnu protože hraju DLC Old Word Blues a mám na něj taky češtinu ale občas mi pádá z nevysvětlitelnejch důvodů třeba když rychle cestuju přes PIP-BOY a tak mě štvalo čekat furt až dohraje MP3 v menu než můžu dát load. netuší někdo proč to padá?


05 říj 2011, 14:11
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2009, 17:53
Příspěvky: 33
Bydliště: Inferno...
Příspěvek Fallout NV-čeština bez diakritiky

Čau nedávno jsem si nainstaloval češtinu do Fallout New Vegas a čeština obsahovala i diakritiku což mě nevadilo ale hra to není schopná přečíst a místo toho se my tam objevuje např. místo ě je tam í atd. a někdy…no dost často to nedává smysl a nebo to nestihnu dočíst.Tak se chci zeptat jestli někdo nemá češtinu bez diakritiky nebo není nějaká jiná verze češtiny kde se to zobrazí správně. DÍKY

_________________
i_m_a_g_e


07 říj 2011, 19:02
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 13 kvě 2009, 13:58
Příspěvky: 40
Příspěvek FALLOUT NEW VEGAS Problem s DLC

Nazdar, mam problém ktorý tu už mozno niekde zaznel neviem... Proste nainštalujem update 7 kde je aj dlc dead money a potom nainštalujem dlc orld world blues... no a ked ich obidva prejdem a nainštalujem dalšie dlc honest hearts tak automaticky sa mi deaktivuju všetky predošle dlc číže akoby som ich tam ani nikdy neinštaloval... aj ked pušťam hru tak všetky dlc zafajknem a len honest hearts ide a ostatne dlc su nefunkčne... poradte plssssss


12 říj 2011, 11:18
Profil
Private
Private

Registrován: 26 říj 2011, 08:44
Příspěvky: 1
Příspěvek Fallout 3-zamzrnutí obrazu

Ahoj, jak jsem četl po internetu tak tenhle problém je docela častej. Zapnu hru, dám hru a po 2 sekundách až po 5 minutách zamrzné obraz a zvuk de dál. Ví někdo co stim?


22 pro 2011, 22:04
Profil
Private
Private

Registrován: 16 kvě 2010, 09:47
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Fallout 3-zamzrnutí obrazu

nazdar dělalo mi to samé tady je rozřešení http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1214935 , zkus toto.


02 bře 2012, 15:51
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 23 črc 2011, 09:54
Příspěvky: 45
Příspěvek Fallout 3 -launcher,čeština

Čau.mám menší problém a při projíždění sem tu tu nenašel.nainstaloval sem po dlouhý době fallout 3.stáhnul cca 1gb češtinu a vše udělal opět podle návodů atd...
problém je v tom že mi v launcheru nelze zaškrtnout políčko z češtinou.takže díky tomu je ve hře jen změť nesmyslných znaků.
absolutně nevim co stim a při hledání na netu sem u nikoho na tenhle problém nenarazil.jinak mám verzi od reloaded se kterou sem předtím problém neměl...díky za všechny rady.
edit_nikdo nic?škoda.zkusim to teda asi po stý odinstalovat komplet i z registrů a udělat vše znova.


13 bře 2012, 08:45
Profil
Private
Private

Registrován: 12 čer 2009, 13:01
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Fallout New Vegas - Všechny problémy sem !!!

Ahoj stahnul jsem si SKIDROW verzi a hazi mi to tuto chybu 5:0000065434 ale jen kdyz chci spustit FNVLauncher. Ale kdyz to pustim pres normalni aplikaci tak to cele nejak blbne např: postavy levituji, nekdy je to cesky nekdy anglicky a trochu problem s texturamy. Doufam ze mi nekdo dokaze pomoci za kazdou radu vam budu moc vděčný. A mám nainstalovaný Update 7.
Díky


27 bře 2012, 19:48
Profil
Private
Private

Registrován: 03 bře 2012, 15:07
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Fallout New Vegas - Všechny problémy sem !!!

Zdravim. Mám problém s hrou (Fallout New Vegas Ultimate Edition / CZ / SKIDROW) kterou sem na web přidával autor gm4n . Tato verze funguje ale objevil se mi problém jako u klasickeho Fallout NV při mluvení s NPC, tak jsem se to pokusil vyřešit d3d9.dll knihovnou, ale poté, když zapnu hru tak mi to nenajede do menu ani se mi neobjeví tabulka oznamujíví, že program přestal pracovat. Proste jen hraje hudba a je černá obrazovka. Pokoušel jsem se to řešit i jinym crackem ale nenašel sem nic u čeho by mi hra nabehla i bez knihovny d3d9 a už opravdu nevím jak to vyřešit.. :( (omlouvam se pokud se to tu už nekde řešilo ale co sem prohlížel web tak sem nikde nic takoveho nemohl najit)


01 kvě 2012, 13:29
Profil
Private
Private

Registrován: 21 srp 2011, 22:10
Příspěvky: 3
Příspěvek Fallout 3: Game of The Year Edition

Zdravím, potreboval by som funkčný link na Sharerapid Fallout 3: Game of The Year Edition, vedel by niekto? :)


26 pro 2012, 22:54
Profil
Private
Private

Registrován: 02 lis 2006, 13:09
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Fallout New Vegas - Všechny problémy sem !!!

dobrý den..potřebuju poradit mám nainstalovaného fallouta a zapnu ho a jak se tam ukáže ten obrázek s tým týpkem s plinovou maskou coltem tak se to vypne a ukáže se program přestal pracovat..tak dám ukončot program :).. prosím poradte co se tým dá dělat


08 kvě 2013, 09:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 168 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze