fastshare
microsoft office 2010
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 11:02





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 microsoft office 2010 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 21 úno 2010, 14:34
Příspěvky: 2
Příspěvek microsoft office 2010

čau prosimvas jak seženu microsoft office 2010 nebo klidne i starsi proste potrebuju hlavne word a powerpoint jakoukoli verzi, ale free...
chce to po me product key a kdyz jsem hledal tady a na netu tak se psalo o nejakem microsoft office aktivatoru ale ten mi nejak nejde porad to chce po mne product key... dekuji za pomoc :-)


18 zář 2012, 17:31
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: microsoft office 2010

Myslím, že jsem si microsoft office 2007 stahoval odsud a funguje mi i s aktualizacema
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

jinak kdyby jsi chtěl plnohodnotnou alternativu tak doporučuji OpenOffice Je zdarma, v češtině a je možno si stáhnout i plno doplňků. Když jsem ho pouříval tak jsem neměl problémy dokumenty vytvořené v tomto programu otevřít i v Microsoft Office :
Domovská stránka programu včetně stažení:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


19 zář 2012, 10:51
Profil
Private
Private

Registrován: 21 úno 2010, 14:34
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: microsoft office 2010

tak stahl jsem to a nejde mi to nejak pise to error :/... a to open office nechapu, takze byl by tu nejaky jiny napad potrebuji udelat prezentaci do skoly do patku tak prosim jestli by nekdo nepomohl jakykoliv aspon power pointy prosim !


19 zář 2012, 20:04
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: microsoft office 2010

adam.lorenc píše:
tak stahl jsem to a nejde mi to nejak pise to error :/... a to open office nechapu, takze byl by tu nejaky jiny napad potrebuji udelat prezentaci do skoly do patku tak prosim jestli by nekdo nepomohl jakykoliv aspon power pointy prosim !

Ten odkaz na microsoft office jsi nejsem jistý jestli to je ten samý link co jsem stahoval tak se omlouvám že to nefunguje.
Ten open Office jsem tam hodil jako free alternativu
info:
plnohodnotný kancelářský balík, který je vhodný pro běžné použití, je ale mnohdy nasazován i do škol a některých úřadů. Zejména pro svou cenu, je zdarma a na drtivou většinu práce je dostačujícím pomocníkem. OpenOffice obsahuje součásti:
Writer - neboli textový editor (alternativa k MS Word)
Calc - tabulkový procesor (alternativa k MS Excel)
Impress - program pro tvorbu prezentací (alternativa k MS PowerPoint)
Base - program pro práci s databázemi
Draw - program pro tvorbu grafů a jednoduché kreslení

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


20 zář 2012, 01:37
Profil
Private
Private

Registrován: 26 kvě 2009, 20:29
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: microsoft office 2010

Zdravím všechny,
měl bych drobný dotaz. Při instalaci Microsoft office 2010 jsem bohužel nainstaloval
nevědomě vše úplně komplet. Mnoho funkcí z tohoto SW však nepoužívám viz. Aces databáze, Publisher, One note aj.
Lze tyto funkce nějak samostatně z balíku office odinstalovat a zachovat tak pouze to co skutečně používám ?
Nechce se mi to celé instalovat znovu, zejména kvůli outloocku, kde samotné nastavení e-mailu je docela zdlouhavé.
Moc díky za tipy. ;-)


30 srp 2014, 08:59
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: microsoft office 2010

redmans: Spusť znova instalaci MS Office 2010 a hned na začátku instalace se dostaneš do nabídky kde kromě jiného je i položka "přidat či odebrat součásti" a v dalším kroku si z nabídky odeber co potřebuješ. Po kliknutí na součást se objeví nabídka kde je položka "Není k dispozici" a tu označíš. Pak budeš pokračovat dále.

Re: microsoft office 2010 Re: microsoft office 2010 Re: microsoft office 2010


30 srp 2014, 09:37
Profil
Private
Private

Registrován: 26 kvě 2009, 20:29
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: microsoft office 2010

orhore
děkuji moc! Přiznám se, že tohle mě nenapadlo :?
Měj se ;-)

Ještě jsem sehnal jednu možnost,
"Spustit Appwiz.cpl, vybrat MS Office - change - pridat ci odebrat soucasti ..."


30 srp 2014, 14:46
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze