fastshare
Flash disk 32Gb[Vyřešeno]
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 09:47





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Flash disk 32Gb[Vyřešeno] 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Flash disk 32Gb[Vyřešeno]

Prdelča píše:
Neskoušela jsem vytvořit složku-bo to není přeci logický vše cpát do složky.

:) Vše možná ne, ale pro lepší přehlednost a organizaci určitě ano. ;-)
Buď ses stala obětí podvodu, anebo (sic mi to přijde přinejmenším divné - složky by na to neměly žádný mít vliv) zkus tu nelogickou věc. ;-)
Prdelča píše:
Přemýšlel jsi o formátu ? Mám na mysli FAT,FAT32,NFSD...atd...(GNOME).? Co když ten jiný PC nepřečte NFSD ? Záleží na systému.. :D

A o přeformátování na "NFSD" jsi přemýšlela? GNOME ti v tom pomůže... ;-)

Teď vážně: Sic nechápu, jak vytvoření složky vyřešil problém, ale zkus na ní nakopírovat mnoho složek s mnoha menšími soubory. Pokud nic nemáš, můžeš třeba kopírovat složku Windows.
Nebo se tu flashku pokus ve 14ti denní lhůtě vrátit.

P.S.:
Citace:
Pravidlo 8.
Linky vedoucí mimo warcenter vkládejte do tagu CODE

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


16 pro 2014, 21:55
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 20 pro 2008, 20:05
Příspěvky: 19
Příspěvek Re: Flash disk 32Gb[Vyřešeno]

Prdelča píše:
se hlásí mrcha jako 32.GB,ale zhruba při zápisu filmů o velikosti celkem 6-7 GB. se další film korektně nepřekopíruje.Fleška při kontrole se tváří v pořádku,několikrát jsem jí formátovala-(NTFS..Fat32),ale stále stejný problém.Tak a teď co sní ?


To smrdi. Bud je vadna, nebo te podvedli:

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


26 pro 2014, 18:14
Profil
Private
Private

Registrován: 31 kvě 2009, 22:43
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Flash disk 32Gb[Vyřešeno]

Prdelča píše:
Tak já jsem si koupila taky "flešku" 32.GB-celokovová,vyleptáno YDI..koupena za částku 199,00 kč zde .[url]http://www.slevovymix.cz/catalog/cs/usb-flash-disk-32gb-s-klicenkou/p001-0617ig01.html
[/url].Bohužel výhodná cena=výhodný šmejd.
Píšu to proto,že i já jsem v koncích,bo mám ten samý problém.je zajímavé,že se hlásí mrcha jako 32.GB,ale zhruba při zápisu filmů o velikosti celkem 6-7 GB. se další film korektně nepřekopíruje.Fleška při kontrole se tváří v pořádku,několikrát jsem jí formátovala-(NTFS..Fat32),ale stále stejný problém.Tak a teď co sní ?
Neskoušela jsem vytvořit složku-bo to není přeci logický vše cpát do složky.Nějaký nápad? Díky všem.



Bohužel s tím neuděláš nic. To jsou flashky z Číny. Tváří se jako 32GB a většinou tam není víc jak polovina, někdy i míň. Proto taky ta skvělá cena :-)


09 led 2015, 14:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze