fastshare
Officy 13 nejdou aktivovat
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 15:58





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Officy 13 nejdou aktivovat 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 08 dub 2010, 20:46
Příspěvky: 3
Příspěvek Officy 13 nejdou aktivovat

Zdravím,
mám W7 64 home premium a po instalaci officů 13 mi nejdou aktivovat... Zkoušel jsem microsoft toolkit 2,4,5 (přibalený v downloadu) a nic.... Vyhodilo to chybu. Zkoušel jsem zde hledat a bylo doporučováno KMSpico 9.2.3 ale to při instalaci také začlo házet chyby a nefunguje (hází chyby i při pokusu o odinstalování nezdařilé instalace). Nějáké zkušenosti?


18 dub 2014, 13:58
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Officy 13 nejdou aktivovat

Ten Windows máš originál a nebo nějak "ošetřený"? Nenapsal jsi jakou chybu vyhazuje. Microsoft toolkit mi na PC už delší dobu nefunguje. Nevím proč, ale zřejmě to bude nějakou aktualizací. Vlastně ani nevím jaká je teď verze. Většinou postupuji tak, že nejdříve provedu "čistou" instalaci Windows (odstranění oddílu na disku a vytvoření nového), pak instalace MS Office 2013 - restart a pak přijde na řadu KMSpico 9.2.3, který pro jistotu spouštím jako správce (instalace) - restart a musí to být bez chyby.
KMSpico pro svůj běh vyžaduje NET.Framework 4.0 a Windows 7 má v základu tuším jen verzi 3.5. Nevím, dlouho jsem sedmičky neinstaloval :). Pokud ti vyhazuje chybu Microsoft Visual C++ atd, tak to bude dost zásadní zádrhel.
Hoď sem screenshot a nebo tu chybu lépe popiš. Nakonec stejně budeš muset ten windows přeinstalovat :)


18 dub 2014, 22:05
Profil
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 18:53
Příspěvky: 269
Příspěvek Re: Officy 13 nejdou aktivovat

Stahni si nekde Kmspico_9.1.3 - me to drive taky neslo aktivovat,a le s timhle uz mit o leti asi 3 mesice :D

_________________
CPU: Core i7 8700 + Corsair H115i Pro RGB
MB: MSI MPG Z390 Gaming Edge AC
RAM: HyperX Predator RGB 16GB DDR4 3600Mhz
HDD: SSD Samsung 850 EVO 250GB + 4TB WD Blue SATA 3
GPU: Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 8G
PSU: Corsair RM750i
CASE: Be quiet! Dark Base 700


04 kvě 2014, 05:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze