fastshare
Naročnější hry se po čase hraní sekají
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 13:40





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Naročnější hry se po čase hraní sekají 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 24 bře 2009, 19:36
Příspěvky: 3
Příspěvek Naročnější hry se po čase hraní sekají

Dobrý den mám tento notebook http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-g580-dark-metal_40/132870/produkt.
Když jsem měl na notebooku W8 tam mi např. hra war thunder šel na střední detaily cca 25-60 FPS. Teť po přeinstalování na W7 Home premium mám FPS ze začátku taky 25-60 ale po čase hraní mi klesne na 5-15 FPS a to už je nehratelný. Tak jsem se chtěl zeptat čím by to mohlo být, ovladače grafiky mám ve správci zařízení taky vše v poho ovladače jsem stahoval přímo od lenova.


03 kvě 2014, 23:11
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Naročnější hry se po čase hraní sekají

Ahoj,
to se většinou stává, když už je notebook přehřátý - tak snižuje výkon veškerých komponent, aby se "neutavily". Notebooky nejsou obecně na hry příliš stavěné - chlazení mnoha notebooků není schopno vše uchladit při delší vysoké zátěži.
To, že se to s Windows 8 nestávalo je ale zajímavé. :?

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


04 kvě 2014, 01:16
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: Naročnější hry se po čase hraní sekají

Částečným řešením je koupit si nějakou kvalitní podložku pro notas s výkonným ventilátorem a odstranění spodních krytů notebooku.Pak bych si stáhnul třeba aplikaci d3dbooster-5-2 která ti po spuštění vypne Aero rozhraní a aktualizuje DirectX

http://mcharvat.cz/software/d3dbooster#.U2vbDFcWNlc
Zcela nová verze programu, který optimalizuje běžící aplikace ve DirectX rozhraní (vyšší FPS a menší trhání obrazu). K tomuto účelu je využíván registr systému, trojitá vyrovnávací paměť a možnost vypnutí prostředí Aero. Mezi další výhody patří jednoduché přívětivé prostředí, minimalizace do tray, možnost aktualizace DirectX rozhraní a automatická kontrola aktualizací.
Verze

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


09 kvě 2014, 00:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze