fastshare
Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 dub 2024, 10:37





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
 Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO 
Autor Zpráva
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 12 lis 2010, 21:35
Příspěvky: 20
Příspěvek Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO

Zdravím,
Sháním Mac OS X 10.8 Mountain Lion,kdyby někdo věděl-písněte .díky.

_________________
_________________
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na SZ.


06 kvě 2014, 16:44
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO

Zdravím,
nejsem sice zběhlý "Applák", ale myslím, že ISO jen tak nenajdeš. Obvykle se totiž používá u MACu formát DMG.
Pokud máš již něco takového stažené, můžeš zkusit tenhle program (v Javě) k převedení DMG na ISO, které pak můžeš normálně vypálit nebo vytvořit flashku. ;-)
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


08 kvě 2014, 15:57
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO

Ahoj.Není to můj návod !!

OS X 10.8.2 Mountain Lion
Downloads InstallESD.dmg. Za předpokladu, že váš Mac je kompatibilní s Mountain Lion na prvním
místě, to je 100% zaručena, ale budete muset provést čistou instalaci.
1. Otevřete Disk Utility (v Aplikace> složce Utilities) a přetáhněte InstallESD.dmg obrázek zařízení
postranního panelu, kde by se měl objevit pod různými disku a objemy výpisy.
2. V Disk Utility vyberte InstallESD.dmg soubor, a pak klikněte na Vypálit ikonu Disk Utility panelu
nástrojů vypálit obraz na disk DVD (jednovrstvé disky 4,7 gb nemají dostatek prostoru, tak použijte
dual-vrstvy 8,5 gigabajt disky ). Pokud si chcete vytvořit USB nebo FireWire Nainstalujte disk místo,
pak pokračujte ke kroku 3.
3. Připojte náhradní USB nebo FireWire disk, který má alespoň 6 GB kapacity, která by měla ukázat v
Disk Utility. Volitelně oddíl to tím, že ji vyberete a pomocí Partition kartu rozdělit do dvou logických
svazků (jeden pro instalaci Mountain Lion a druhý pro další úložný prostor), kliknutím na tlačítko plus
vytvořit nový oddíl, a pak nastavení první oddíl být 4,8gigabajt ve velikosti.
4. Vyberte InstallESD.dmg soubor Disk Utility a klepněte na kartu Obnovení, které se zobrazí v
hlavním okně Disk Utility. Když to uděláte, měli byste vidět obraz disku se zobrazí v poli Zdroj, ale
pokud ne, pak přetáhněte ji tam.
5. Přetáhněte cílovou jednotku (požadovaný USB nebo FireWire disk objem) do pole Destination, a
potom klepněte na tlačítko Obnovit. Potvrďte byste chtěli dělat to, a po dokončení byste měli mít plně
zaváděcí Mountain Lion instalační disk.
6. S pohonem spuštění instalačního programu připojeného k počítači Mac, restartovat a podržte
klávesu Option
7. Vyberte si "Mac OS X Installer" spouštěcí objem z boot menu
8. Vyberte "Disk Utility" a zvolte jednotku pevného disku, který chcete formátovat, klikněte na
tlačítko "Vymazat" kartu, a pak zatáhněte směrem dolů "Format" a zvolte "Mac OS Extended
(Journaled)" jako typ, název disku, pokud jste přání
9. Klikněte na tlačítko "Vymazat" tlačítko a nechte hnací formát - toto je bod, odkud není návratu
10. Po dokončení ukončete z Disk Utility a nyní zvolte "Install Mac OS X" z menu
11. Vyberte si svůj čerstvě naformátovaný pevný disk a nainstalovat Mountain Lion

Jinak DMG ti převede na ISO třeba "Power Iso"..."Ultra Iso "


Mě osobně zajímá instalace na mé železo co mám v popisu..víš jak na to ?

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


12 kvě 2014, 23:02
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 12 lis 2010, 21:35
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO

Zdravím,
Další tip,jak udělat Mac OS X bootovací,instalační "flash disk" od oken.!
zde
snad to někomu pomůže.zatím.

OS X Mountain Lion 10.8.5 ( Mac App Store )

Re: Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO
Get this torrent

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
_________________
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na SZ.


14 kvě 2014, 20:16
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 12 lis 2010, 21:35
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO

Mě osobně zajímá instalace na mé železo co mám v popisu..víš jak na to ?[/quote]

Tady máš odkaz na inst na běžné železo.

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
_________________
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na SZ.


14 kvě 2014, 22:47
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO

No nedávno jsem se "nudil" natolik, že se mi zachtělo také schválně ozkoušet MAC OS X 10.9 Mavericks.
Když jsem to "zkoumal", byl jsem trochu zděšen, protože většinou jste potřebovali již někde funkční nainstalovaný MAC (třeba na Macbooku), abyste mohli vůbec vytvořit např. instalační flashku.
Nakonec jsem narazil na Niresh, což je vlastně pirátská kopie MAC OS s již vestavěnými nějakými ovladači pro běžný PC hardware.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Stáhnul jsem USB verzi, jenže stejně jsem získal DMG obraz. Nastal tedy problém, jak bez MACu to celé dostat na flashku.
Zkusil jsem si proto stáhnout PowerISO. Ačkoli má mít podporu DMG, skutečnost byla taková, že celé DMG jaksi nepobral...
Objevil jsem tedy prográmek (jehož odkaz můžete nalézt v mém předchozím příspěvku), který mi už konečně úspěšně DMG převedl na ISO.
No instalace proběhla úspěšně, bohužel při spouštění to na mě vyhodí "cpu panic" (alespoň s Intel Core i7 2600)... :?
Nějaké možné řešení se objevilo zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Zatím jsem to však nezkoušel.

Jen si dávejte pozor - když jsem MAC nainstaloval (je ale možné, že jsem něco zvoral já), zrušilo mi to komplet jeden oddíl na disku (hlásil se již jen jako volné nepřiřazené místo). No podařilo se mi to obnovit snad vše, bohužel z toho mám změť souborů se ztracenými názvy, takže se v tom teď krapet nevyznám... :?

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


15 kvě 2014, 23:19
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO

nfsmaniac píše:
No nedávno jsem se "nudil" natolik, že se mi zachtělo také schválně ozkoušet MAC OS X 10.9 Mavericks.
Když jsem to "zkoumal", byl jsem trochu zděšen, protože většinou jste potřebovali již někde funkční nainstalovaný MAC (třeba na Macbooku), abyste mohli vůbec vytvořit např. instalační flashku.
Nakonec jsem narazil na Niresh, což je vlastně pirátská kopie MAC OS s již vestavěnými nějakými ovladači pro běžný PC hardware.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Stáhnul jsem USB verzi, jenže stejně jsem získal DMG obraz. Nastal tedy problém, jak bez MACu to celé dostat na flashku.
Zkusil jsem si proto stáhnout PowerISO. Ačkoli má mít podporu DMG, skutečnost byla taková, že celé DMG jaksi nepobral...
Objevil jsem tedy prográmek (jehož odkaz můžete nalézt v mém předchozím příspěvku), který mi už konečně úspěšně DMG převedl na ISO.
No instalace proběhla úspěšně, bohužel při spouštění to na mě vyhodí "cpu panic" (alespoň s Intel Core i7 2600)... :?
Nějaké možné řešení se objevilo zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Zatím jsem to však nezkoušel.



Jen si dávejte pozor - když jsem MAC nainstaloval (je ale možné, že jsem něco zvoral já), zrušilo mi to komplet jeden oddíl na disku (hlásil se již jen jako volné nepřiřazené místo). No podařilo se mi to obnovit snad vše, bohužel z toho mám změť souborů se ztracenými názvy, takže se v tom teď krapet nevyznám... :?



No dobře,ale otázka.V Biosu jsi odfajfknul NON-OS ?Nebo tak nějak to je..Právě aby mi něco neodešlo.HDD mám převedeno taky,jen tohle potřebuji vědět.

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


16 kvě 2014, 19:20
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO

Prdelča píše:
No dobře,ale otázka.V Biosu jsi odfajfknul NON-OS ?Nebo tak nějak to je..Právě aby mi něco neodešlo.HDD mám převedeno taky,jen tohle potřebuji vědět.

Promiň, nějak jsem nepochopil, co tím myslíš. :?
Osobně jsem v BIOSu nepřenastavoval vůbec nic.
Mám nastavený klasický Legacy mod, ne UEFI, i když ho myslím MAC používá.
Nevím, co by ti mělo odejít.
Samozřejmě musíš správně nainstalovat zavaděč, aby ses pak po instalaci na ten Macintosh vůbec dostala. ;-)

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


17 kvě 2014, 01:21
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class

Registrován: 12 lis 2010, 21:35
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Mac OS X 10.8 Mountain Lion ISO

Zdravím,
2. je to DMG
3. vyzkousene pomoci instalace na hackintoshi / pro to je potreba udelat priprava bootu - nejlepe na usb flashku
4. vzdy je to o hardware!!!
5.pouze intel

odkaz:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.



Osobne jsem pouzil postup pripravy odsud:

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


metoda instalace Lionu a v podstate i Mountain Lionu take zde:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Microsoft® Hardware-Assisted Virtualization Detection Tool
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


usb jsem si samozrejme pripravil ve fungujici instalaci OS X Lion (ale take je mozne treba pod windows ve VMWare - Snow Leopard, Lion a pod, tak jsem pripravoval i prvni Lion usb flashku)

_________________
_________________
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na SZ.


18 kvě 2014, 15:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze