fastshare
Reštart PC
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 15:57





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Reštart PC 
Autor Zpráva
Colonel
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 17 črc 2010, 13:14
Příspěvky: 373
Příspěvek Reštart PC

Mám taky problém že po spustení PC sa mi stále reštartuje a neide spustiť ani v nudzovom režime.Ak ho dám spustit v nudzovom režime tak sa reštartne a znova sa vrati do pozicie možnosti spustenia.Potreboval by som zachrániŤ fotky a dokumenty a potom ho skusit preinštalovať,ale neviem ako vytianhhuť z disku tie subory.Mám nainštalovaný Win XP.

Dakujem falopes


04 črc 2014, 07:41
Profil
Colonel
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 17 črc 2010, 13:14
Příspěvky: 373
Příspěvek Re: Reštart PC

Zdrojom to asi nebude lebo bios sa načíta normalne potom preblikne uvodná obrazovka windousu a hodi ma do možností spustenia a možem zvoliť hociaku možnost a zase sa všetko opakuje znova.Hlavne potrebujem zachrániť tie dáta.Rozmyšlam skusiť nainštalovať tam novy win bez formatovania aby som mohol data ktoré potrebujem zalohovať a potom preinštalovať,ale niesom si isti či je to dobry nápad.


04 črc 2014, 08:34
Profil
Private
Private

Registrován: 24 bře 2009, 07:58
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Reštart PC

zkusil bych nejakou live distribuci unixu a bootnout z DVD/USB flash. pak se dostanes na disky, zazalohuj data a muzes si hrat se systemem.
Bobby


04 črc 2014, 08:53
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: Reštart PC

Problem muže být kdekoliv, Poškozený připojený hardware (čtečka karet, tiskárna atd)
Tak zkus nejdřív odpojit všechno co není potřeba ke spuštění PC, tj. tiskárnu, i interní čtečku, tv kartu atd). Když to pomuže, postupným připojováním zjistíš co dělá ten problem. Může být poškozený nějaký Boot soubor
Tady najdeš jak opravit Win vista,7:
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=46&t=106339
Když nepomůže udělej reinstal bez formátu hdd. Data ze složky Users a Program files si pak zálohuj a aspoň já doporučuji udělat nový instal s formátem. Pokud totiž máš chyby na HDD (vadný clustery)tím se jich zbavíš.Samo pak zvaš výměnu HDD.
Problem muže být i v RAM udělej diagnostiku při startu držet mačkat tl. F8

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


08 črc 2014, 21:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze