fastshare
r9 280x driver
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 16 dub 2024, 21:27





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 r9 280x driver 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 29 říj 2008, 11:21
Příspěvky: 13
Příspěvek r9 280x driver

zdravim vas mam grafiku Sapphire R9 280X Toxic 3GB DDR5 posledny driver co mam a ide ok 14.4 no ked chcem dat beta 1 ktora vysla 27.5 alebo beta 2 ci 14.7 beta tak pocas instalacie ovladaca mi vyskoci otazka ci chcem nainstalovat advanced micro devices, imc. ked to potvrdim tak po dokonceny instalacie a restarte mi vyskoci hlaska ze ovladac nepracuje spravne a nesedi s verziou catalystu ked tu sucas odmietnem tak preskoci aj instalaciu driveru a instaluje catalyst dalej no potom tam nieje driver skusil som dat aj rucnu instalaciu ze to preskocim no je to zrejme sucastou driveru a od 27.5 co vysla prva beta mi nejde ziadna beta ani ta 14.7 tiez ta hlaska stou sucastou nemate stym niekto skusenosti dost sa bojim ze to bude sucast aj full driveru ked vynde a ze mi nepojde ziaden driver ale kedze 14.4 full ide ok tak to nemoze byt v gpu chyba a pise ze nesedi driver z catalystop a pritom mam driver kde je sucastou aj catalyst dakujem za pomoc ak niekto viete poradit

r9 280x driver


16 črc 2014, 15:16
Profil
Private
Private

Registrován: 29 říj 2008, 11:21
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: r9 280x driver

ahoj to som skusil no pocas instalacie catalystu ako zacne instalovat gpu driver zase sa ma opyta na instalaciu tohoto doplnku a reakcia je rovnaka ze ovladac nepracuje spravne a nesedi verzia ovladca s catalystom


17 črc 2014, 10:43
Profil
Private
Private

Registrován: 29 říj 2008, 11:21
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: r9 280x driver

jj skusal som zrejme to je sucast driveru dokonca som skusal aj ist do spravca zariadeny kliknut na gpu a dal vyhladat driver v zlozke catalystu a instalovat samotny driver a ajtak vyhodilo tu otazku

Re: r9 280x driver


17 črc 2014, 12:27
Profil
Private
Private

Registrován: 29 říj 2008, 11:21
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: r9 280x driver

jj ok dik za ochotu pockam na full snad tam nebude niejaky novy doplnok co bude sposobovat problem


17 črc 2014, 13:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze