fastshare
AVG PC TuneUp 2015
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 12:24





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 AVG PC TuneUp 2015 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2009, 21:35
Příspěvky: 53
Příspěvek AVG PC TuneUp 2015

Zdravím ty,
co používají tune-up. Už ho používám dlouhá léta, štve mne, že ho koupilo avg.
Ale k mému dotazu.
AVG PC TuneUp 2015 v15.0.1001.105 Final jsem zkusil nainstalovat
do systému w8 64b a napoprvé jsem ho nainstaloval a funguje normálně.
Stejnou instalačku jsem zkoušel 3x nainstalovat do systému w7 32b a ani jednou se mi to nepovedlo.
Vždy se program nainstaloval ale nefungoval tak, jak má fungovat. Start okno nešlo otevřít atp.
Chci se zeptat, zda to se někomu povedlo tuto verzi nainstalovat do w7 32b?
Díky za odpovědi
SG


26 zář 2014, 21:19
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: AVG PC TuneUp 2015

Mám pocit, že Tune-up a AVG PC TuneUp jsou dvě různý aplikace. Jinak od AVG já na win 7 používám AVG 2011 portable a funguje. V každém případě tyto aplikace neumějí o nic víc než nástroje integrovaný ve WIN. Ba naopak občas se může stát, že vám WIN tak vyčistí a opraví, že pak jediný řešení je reinstal.

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


25 říj 2014, 19:57
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: AVG PC TuneUp 2015

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Citace:
...
TuneUp Utlities 2014 je nyní nově v prodeji. V ČR se prodává pod názvem AVG PC TuneUp a v zahraničí jako TuneUp Utilities. Je to jeden a týž program s různým licencováním. AVG PC TuneUp je časově omezen. TuneUp Utilities 2014 se prodává jako časově neomzená verze pro 3 PC.
...

Ano, TuneUP Utilities a Advanced SystemCare jsou dva programy s jedním z "nejdůkladnějších" čištění, se kterým jsem se kdy setkal.
Mám s nimi z minulosti dosti katastrofické zkušenosti, na ty dva programy jsem už vlastně docela "vysazený". Ono jich možná bude víc, jen o nich ještě nevím.
Nechápu, jak někdo může za těžký prachy prodávat kompletní "rozhašovač" systému s výsledky již po prvním použití... :?
Pokud bych měl takový program někdy někomu doporučit, tak jedině kdyby byl zdarma a byl bych opravdu hodně škodolibý. ;-)

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


26 říj 2014, 10:36
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: AVG PC TuneUp 2015

TuneUp používám už x-let a ještě se mi nestalo, že by mi něco rozhasil v systému. Pravdou ale je, že bohužel záleží na tom, jak si program každý nastaví - navolí. Pokud uživatel neví co způsobí zaškrtnutím určité položky u čištění systému, či uvolnění místa na disku, tak je nebezpečné tyhle programy používat. On i obyčejný ccleaner ve standardním nastavení dokáže nadělat paseku.
Pokud je nutné používat TuneUp, tak rozhodně NE od AVG.
Poslední rozumná verze je "TuneUp Utilities 2013 v. 13.0.4000.244", která je v češtině a funguje i pod windows 8.1 bezproblémově (pokud se dobře nastaví).


26 říj 2014, 15:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze