fastshare
hp pavilion g6
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 21:16





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 hp pavilion g6 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 20 dub 2010, 15:02
Příspěvky: 6
Příspěvek hp pavilion g6

Zdar,naskytl se mi problem s notebookem hp pavilion g6,rano jel uplne bez znamek problemu,ale po zapnuti se jen roztoci ventilator a displej zustane cerny bez znamek aktivity,bios se nezobrazi,zkusil jsem odpojit baterii,hdd a ramky a bez ucinku,nejake rady?


29 zář 2014, 05:34
Profil
Private
Private

Registrován: 19 čer 2010, 21:03
Příspěvky: 2
Bydliště: v údolí mezi horami
Příspěvek Re: hp pavilion g6

Ahoj, je mi líto, že to musím napsat takhle, ale umřel. Buďto se jedná o grafiku 75% nebo o southbridge 25% v obou případech se oprava rovná cca 3000,- nebo zkus aplikovat tzv. reflow kdy se cíleně vyhřeje čip grafiky nebo sb, tak aby se zatáhli studené spoje, každopádně je to oprava na pár dní až pár měsíců, moc dlouho nevydrží.


29 zář 2014, 17:11
Profil
Private
Private

Registrován: 07 zář 2008, 16:05
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: hp pavilion g6

Pak je ještě jedna taková možnost - reblow.

Je to dokonalejší forma reflow. Ovšem dražší. Čip se vyndá, vyčistí, překuličkuje a znovu zataví. Většinou je to pak v pořádku, pokud vymyslíš v noťasovi dokonalejší chlazení. Nepomůže foukat vzduch z venku, musíš nahradit teplovodivou "gumu" mezi grafikou a heatpipou. Ta po dosažení kritické teploty přestane vodit a to je obchodní politika Hewlett Packard. Najdi si tvůj problém na netu a uvidíš, že se to dotýká všech výrobních řad. Zadej si do vyhledávače např. "hp pavilion notebook black dead" a uvidíš, kolik lidí má s tím problémy - statisíce nešťastných lidí. Vymyslel to Compaq - a HP s tím pokračuje. Jedná se o všechny typy laptopů, které nějak slevil nebo prodal v nějaké akci - pak ti nepomůže, že si u nich něco předplatíš nebo kupuješ rady či prostě "něco".

Je to reakce na levnou konkurenci. Proč by si měl zákazník koupit levný laptop od někoho jiného - my - HP - uděláme akci a je to. A zákazníka za to, že koupil levně, potrestáme.

Pozor - jedná se o všechny laptopy prodávané v ČR. Naši prodejci kupují jen v akcích, aby ušetřili.

Já měl stejný problém. A proč se to stalo zrovna po záruce?

Kolega mi řekl, že je to tím, že jsem zvolil značku HP. Pokud od nich nekupuješ nějaký servis a nejsi lukrativní zákazník, tak ti přes net ne-pošlou nějakou hračičku do biosu, která by ti stopla přehřívání grafického čipu. Nikdy se to nedovíš, jaké lumpárny dělají HP zákazníkům, kteří nereagují na jejich reklamy. Podobně mi odešla drahá tiskárna od HP - prostě jsem vypnul reklamy s těmi jejich nabídkami jejich drahých cartridgů - reklama byla zabudována přímo do ovládače tiskárny.

Já jsem do opravy mého Pavilionu 9000 prostě nešel a rozprodal ho na díly. Ten čip může být spálený úplně - ne pouze spoje.

Od HP už nikdy nic nekoupím.


12 říj 2014, 00:31
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze