fastshare
problém s instalací z Windowsu Vista 32bit na Windows 7 64bi
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 09:18





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 problém s instalací z Windowsu Vista 32bit na Windows 7 64bi 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 14 kvě 2007, 15:17
Příspěvky: 1
Příspěvek problém s instalací z Windowsu Vista 32bit na Windows 7 64bi

Zdarec lidi mám takový problém na notebooku chci přeinstalovat Windowsy Vista 32bit na Windows 7 64 bit a píše mi to hlášku že nemůžu instalovat 64bit do 32 bit verze. S Bootováním je nějaký problém nevim proč. Ale windowsy 7 jdou nainstalovat klasicky z Windowsu klasiky jako když instaluju nějakou hru a přitom mi to píše tuto hlášku nevěděl by ste někdo co s tim? Díky za odpovědi...

problém s instalací z Windowsu Vista 32bit na Windows 7 64bi

_________________
CPU:AMD Phenom(tm) II X4 925 Processor 2.8 GHz RAM: 16GB Graf:GeForce GTX 560 (1GB) HDD: 250GB, 200GB Maxtor Ext HDD: WD 1TB MONITOR: 21" LG(16:10) Mouse:A4tech XL750F Lasser KEYBORD: Genius,Headphones: Connect IT, Speakers: 5.1 Genius...


14 říj 2014, 18:13
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: problém s instalací z Windowsu Vista 32bit na Windows 7

Mara708: Tenhle tvůj dotaz patří do sekce "SW & HW - Help"!

Ale i tak ti odpovím.
To je logické, že to takhle nepůjde. 64 bit aplikaci prostě nespustíš v 32 bit prostředí windows vista. A navíc takhle instalovat windows není zrovna rozumné. Musíš vyřešit bootování a teprve pak (po odstranění a opětovném vytvoření oddílů na disku) nainstalovat systém windows 7 64 bit.
A proč máš s bootováním nějaký problém? Když to nejde z dvd mechaniky, tak si vytvoř bootovací flash disk s windows 7.


14 říj 2014, 21:51
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: problém s instalací z Windowsu Vista 32bit na Windows 7

Zřejmě si myslel upgrade z Vista 32 na Win 7 64. To opravdu nejde. Musíš udělat novou instalaci a není potřeba formátovat a ani vytvářet nějaký oddíly na HDD. Pokud chceš instalovat z DVD musíš v biosu nastavit jako první BOOT z DVD mechaniky.Návod jak to udělat tu určitě najdeš nebo na netu. Pokud nebudeš formátovat vytvoří se ti na oddíle kde jsi měl vistu a instaluješ w7 složka Windows.old tam najdeš veškerý soubory co máš v Dokumentech a Program files.Většinu programů budeš muset přeinstalovat ale soubory jako foto,videa dokumenty si překopíruješ do nového systému. Já to řeším tak že do systémového oddílu (tedy tam co máš Win) nic neinstaluji a vše mám na jiném oddíle nebo HDD. Programy co i po reinstalu fungujou nechám zbytek přeinstaluji.

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


17 lis 2014, 22:54
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze