fastshare
Folder Lock - hledam znalce
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 08:02





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Folder Lock - hledam znalce 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 19 úno 2008, 17:12
Příspěvky: 52
Příspěvek Folder Lock - hledam znalce

Potreboval bych poradit od nekoho zkuseneho s timhle programkem, diky.

_________________
Gigabyte GA-Z68XP-UD4, Intel i7 2600K, Gigabyte R9 280X, Corsair Vengeance 8GB, SSD Kingston HyperX 120GB, WD CaviarBlack 1TB, WD CaviarGreen 2TB 2x, CoolerMaster 850W, CoolerMaster Storm Trooper, SyncMaster XL2370HD, Sound Blaster Recon 3D, Logitech Z906, X4, Razer Imperator


20 říj 2014, 17:52
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 19 úno 2008, 17:12
Příspěvky: 52
Příspěvek Re: Folder Lock - hledam znalce

Jde mi o to, že jsem si uzamkl nejaka data, pote se mi ztratila cesta v tomhle programu a pak se něco pokazilo a ted se k nim nemuzu dostat, chybi mi asi 175 GB dat a nechci o ne prijit, jak je zviditelnit?

Re: Folder Lock - hledam znalce

_________________
Gigabyte GA-Z68XP-UD4, Intel i7 2600K, Gigabyte R9 280X, Corsair Vengeance 8GB, SSD Kingston HyperX 120GB, WD CaviarBlack 1TB, WD CaviarGreen 2TB 2x, CoolerMaster 850W, CoolerMaster Storm Trooper, SyncMaster XL2370HD, Sound Blaster Recon 3D, Logitech Z906, X4, Razer Imperator


26 říj 2014, 18:16
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Folder Lock - hledam znalce

Dandes, budeš muset lépe popsat co se vlastně stalo. Já jsem ten program testoval a funguje naprosto spolehlivě. Teda jestli je to on:

Re: Folder Lock - hledam znalce

Po spuštění programu jsem klepnul na Lock Files. Vytvořil a zadal 2x heslo, ok a v dalším okně klepnul na Add - Files, Folder, Drives.
Vybral složku, potvrdil a objevila se mi v okně programu jako zamčená. A ve windows už byla neviditelná.
Po kliknutí na unlock jsem ji opět odemknul.
Testnul jsem ještě když byla zamčená, tak klik na remove a složka se automaticky opět odemkla a položka z okna programu zmizela.
Funguje to bez problému a nevím jak si nasimulovat to co se stalo tobě.
Ta složka či adresář musí být v okně toho programu, jinak on neví co má odemknout.
A podle toho co o tom programu píšou, tak ani v jiných systémech nebudou zašifrovaná data vidět.


26 říj 2014, 22:21
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 19 úno 2008, 17:12
Příspěvky: 52
Příspěvek Re: Folder Lock - hledam znalce

Používám verzi 6.6.5, nevim co se presne stalo :( ale v tomto programu nemam zadnou zamklou slozku na tomto HDD, uz se mi kdysi něco takoveho stalo, ale pamatoval jsem si presne adresar a podadresar a pak jsem to nejak napravil ale ted uz nevim jak. Tak ty data budu muset oželit :? .
Díky moc za snahu :)

_________________
Gigabyte GA-Z68XP-UD4, Intel i7 2600K, Gigabyte R9 280X, Corsair Vengeance 8GB, SSD Kingston HyperX 120GB, WD CaviarBlack 1TB, WD CaviarGreen 2TB 2x, CoolerMaster 850W, CoolerMaster Storm Trooper, SyncMaster XL2370HD, Sound Blaster Recon 3D, Logitech Z906, X4, Razer Imperator


27 říj 2014, 18:42
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Folder Lock - hledam znalce

Pokud se ti to stalo opakovaně, tak to znamená jediné. V této verzi programu bude zřejmě nějaký bug.
A je dost možné, že se tenhle problém může opakovat a ty přijdeš o další důležitá data.
Doporučil bych ti stáhnout novou verzi 7.3.0. Já ji sehnal i s medicínou. Jestli bys měl zájem, tak ti ji někam upnu.


27 říj 2014, 23:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze