fastshare
MS Office 03/07
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 23:13





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 MS Office 03/07 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek MS Office 03/07

Zdravím, snad mi někdo pomůže. Sice jsem tento problém v minulosti řešil, ale ted si nevím rady, nevzpomenul jsem si, jak na to a nic mi nešlo.

Po spustení jakéhokoli dokumentu mi to vyhodí přiloženou hlášku a celkem potřebuju pracovat v MS office.

Chtel jsem puvodní verzi odinstalovat pomocí Smarty Uninstaller 2012 a při načtení programu mi to ale nenačte žádné programy, tudíž kompletní odinstalaci neprovedu, jedine pres pridat/odebrat SW ze systému, coz jsem udelal a nainstaloval misto 2003 verzi 2007 a dělá to to samé (mám portable Smarty uninstaller, jestli to má na to vliv, ale nikdy se mi to nestalo - Edit: není to tím, stáhnul jsem si uplnou verzi a nainstaloval a když je MS balík v PC, tak to nezobrazí nic, ale když se odebere pres pridat/odebrat programy, tak v tom programu se nactou programy v systému na odebrání...divné...jestli to má souvislost, nevím). Neví někdo, jak se toho zbavit či co se děje ?

Je to stolní pc s Win 7, 64b.

MS Office 03/07


13 led 2015, 01:40
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: MS Office 03/07

Ahoj.Nejspíš jsi smazal původní odinstalátor Office 2003 a další,včetně tvých prezentací-bohužel ti zůstaly nějaké zbytkové soubory,které jsi už neodstranil a tím pádem tvá další nová instalace Office do toho "leze"-protože je aktivní po spuštění PC-instaluje se zase do původního místa a má stejné místo "ukládaní" toho svého-tvé činnosti,vytváření atd. ! .Má rada je odinstalovat pomocí původního odinstalátoru-to znamená..ODINSTALOVAT POMOCÍ INSTALAČNÍHO MÉDIA !! Budeš muset odinstalovat i Office2007 -zase instalačním médiem.Možná i PC vyčistit od "smetí".Ono si to totiž právě ukládá ten odinstalátor a další blbosti o instalaci office právě na sledování tvých dokumentů-prezentací a pod.!! Jínak další rada: Zamysli se nad programem Revo Unistaller.Je to totiž jeden z nej programů na odinstalaci a více !-(Sledování programů,registr,zbytkové soubory,atd,atd),,no a i ty prezentace z Office.

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


13 led 2015, 06:17
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek Re: MS Office 03/07

Prdelča píše:
Ahoj.Nejspíš jsi smazal původní odinstalátor Office 2003 a další,včetně tvých prezentací-bohužel ti zůstaly nějaké zbytkové soubory,které jsi už neodstranil a tím pádem tvá další nová instalace Office do toho "leze"-protože je aktivní po spuštění PC-instaluje se zase do původního místa a má stejné místo "ukládaní" toho svého-tvé činnosti,vytváření atd. ! .Má rada je odinstalovat pomocí původního odinstalátoru-to znamená..ODINSTALOVAT POMOCÍ INSTALAČNÍHO MÉDIA !! Budeš muset odinstalovat i Office2007 -zase instalačním médiem.Možná i PC vyčistit od "smetí".Ono si to totiž právě ukládá ten odinstalátor a další blbosti o instalaci office právě na sledování tvých dokumentů-prezentací a pod.!! Jínak další rada: Zamysli se nad programem Revo Unistaller.Je to totiž jeden z nej programů na odinstalaci a více !-(Sledování programů,registr,zbytkové soubory,atd,atd),,no a i ty prezentace z Office.



Jak médiem, když je to stahované z netu ?
No asi se tam něco smázlo samo, já bych nikdy takovou věc nesmazal. Začlo to takhle blbnout z ničeho nic.
PC jsem vycistil nějakými nástroji, ale pořád problém přetrvává, proto se ptám tady, co a jak. Ale nic z tvé odpovedi mi nepomohlo.
Jinak není tam 2003 a 2007 verze, je tam jen jedna a je jedno která, problém je stejnej.
Revo mám (podobnej tomu mému zmiňovanému), ale v něm to taky není na odinstalování...což jsem psal (skrz externí program, a revo a smarty jsou ok na tyhle věci).
Takže, další rady ?


13 led 2015, 20:43
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: MS Office 03/07

Zvláštní...
Ta prezentace, co je na té chybocé hlásce je ta, kterou otvíráš nebo to je ještě nějaká jiná?
To máš všechny dokumenty na ploše?
Jak je otevíráš? Nejdřív spustíš PowerPoint a až v něm zvolíš nějakou "naposledy otevřenou" prezentaci nebo je spouštíš přímo dvojklikem na soubor na té ploše/souborovém manažeru (Průzkumníkovi)?
Pokud jsi totiž ty prezentace někam přesunul, je jasný, že v "naposledy otevřených" zůstane zaznamenané to původní umístění a nastane takový problém.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


14 led 2015, 10:40
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek Re: MS Office 03/07

nfsmaniac píše:
Zvláštní...
Ta prezentace, co je na té chybocé hlásce je ta, kterou otvíráš nebo to je ještě nějaká jiná?
To máš všechny dokumenty na ploše?
Jak je otevíráš? Nejdřív spustíš PowerPoint a až v něm zvolíš nějakou "naposledy otevřenou" prezentaci nebo je spouštíš přímo dvojklikem na soubor na té ploše/souborovém manažeru (Průzkumníkovi)?
Pokud jsi totiž ty prezentace někam přesunul, je jasný, že v "naposledy otevřených" zůstane zaznamenané to původní umístění a nastane takový problém.


Nejde o prezentaci, tohle bylo jen pro screen. Píšu jaký koli MS office soubor udělá tohle, at uz je to prezentace, word, excel, atd...
A je jedno, z jakého umístění otevřu dokumenty z Office... ale ty, s kteryma pracuju, mám na ploše (opakuju, tohle bylo otevreno jen na ten screen).
Neotvírám nic nijak, píšu, že to nejde a jen vyskočí ta hláška výše ;).
Takže prosím víc číst a pak radit. Zase jsem se neposunul (promin, jsem jen uz zoufalej)


14 led 2015, 11:16
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: MS Office 03/07

Exon Waldez píše:
Neotvírám nic nijak, píšu, že to nejde a jen vyskočí ta hláška výše ;).
Takže prosím víc číst a pak radit.

Na druhou stranu - samo se taky nic neotevře. ;-) // EDIT: Možná jsem špatně pochopil tvou větu "Neotvírám nic nijak". Viz mou 3 větu v této zprávě.
Tohle je obecná systémová hláška, ze které se toho ani moc vyčíst nedá.
Spustí se aspoň Office samotné? Můžeš vytvořit nový dokument? Můžeš ho uložit? Můžeš ho následně otevřít? Pokud ne, ale ukládat ano, zkus dokument uložit třeba do PDF. Pokud ten budeš moci v pořádku otevřít, vyloučíme tím nějaký "větší" problém, který není čistě v MS Office.
Takže prosím víc hodnotně odpovídat (nemyslím tím: ono to nejde, ono se to samo,...) a až pak "hudrovat".

Pamatuješ si, cos dělal, než problém začal? Jakákoli instalace/odinstalace (zvlášť pomocí těch idinstalačních nástrojů), jestli jsi čistil registr, apod.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


Naposledy upravil nfsmaniac dne 14 led 2015, 17:30, celkově upraveno 2

14 led 2015, 12:51
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: MS Office 03/07

Tam jde o to,že měl dokumenty,prezentaci někde ..no a odinstaloval Offic+ nově instaloval,možná smazal ,ač nechtěně dokumenty a teď neví která bije.Já doporučuji odinstalovat a pořádně !! Celou slavnou Office a potom zobrazit i skryté soubory a ručně smazat vše ,myšleno registry,uložené dokumenty z Office ,vyčistit PC a pod,co dělá tenhle bordel.Jinak médium je myšleno-obraz instalačky,popř..rozbalená Office-při instalaci nabídne odinstalaci !!

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


14 led 2015, 13:34
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek Re: MS Office 03/07

nfsmaniac píše:
Exon Waldez píše:
Neotvírám nic nijak, píšu, že to nejde a jen vyskočí ta hláška výše ;).
Takže prosím víc číst a pak radit.

Na druhou stranu - samo se taky nic neotevře. ;-) // EDIT: Možná jsem špatně pochopil tvou větu "Neotvírám nic nijak". Viz mou 3 větu v této zprávě.
Tohle je obecná systémová hláška, ze které se toho ani moc vyčíst nedá.
Spustí se aspoň Office samotné? Můžeš vytvořit nový dokument? Můžeš ho uložit? Můžeš ho následně otevřít? Pokud ne, ale ukládat ano, zkus dokument uložit třeba do PDF. Pokud ten budeš moci v pořádku otevřít, vyloučíme tím nějaký "větší" problém, který není čistě v MS Office.
Takže prosím víc hodnotně odpovídat (nemyslím tím: ono to nejde, ono se to samo,...) a až pak "hudrovat".

Pamatuješ si, cos dělal, než problém začal? Jakákoli instalace/odinstalace (zvlášť pomocí těch idinstalačních nástrojů), jestli jsi čistil registr, apod.


Jde o to, že cely balík nejde... neotevřu soubory a ani samotny novy dokument, v tom je ten kumšt (lol).
A já nedělal nic, a pochybuju, že i uživatel toho pc v té době, kdy se to stalo (brácha), protože má školu ode mě, tak ví :). Ted me totiz nenapadá reseni, kdyz preinstalace 2x neuspela, ani po vycisteni nejakymi programky atd :)..
A ano, napadlo mě, že to je i neco v systému, protoze pri instalaci FixIt od MS, jestli víš, co myslím, mi to vyhodilo hlášku, že to nejde nainstalovat, ale co to bylo, uz nevím. Prostě tam neco tomu bránilo, v ten moment mě napadlo, že tam za tím bude neco víc, nez jen MS office, ale nebyl jsem si jist.
Registr jsem cistil az po této chybě, kdy prostě balík nejde...




Prdelča píše:
Tam jde o to,že měl dokumenty,prezentaci někde ..no a odinstaloval Offic+ nově instaloval,možná smazal ,ač nechtěně dokumenty a teď neví která bije.Já doporučuji odinstalovat a pořádně !! Celou slavnou Office a potom zobrazit i skryté soubory a ručně smazat vše ,myšleno registry,uložené dokumenty z Office ,vyčistit PC a pod,co dělá tenhle bordel.Jinak médium je myšleno-obraz instalačky,popř..rozbalená Office-při instalaci nabídne odinstalaci !!



Tady jde o to, že jsem MS office odinstaloval AZ PO tom, co mi to nechtělo otevrit dokumenty (kdekoli v pc) a ani samotny office... ;). smazanyma dokumentama asi ne...


15 led 2015, 00:18
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: MS Office 03/07

Ano, vím, co je to FixIt. ;-)
Ovšem zjistil jsem, že mi to už opravdu nemyslí. :)
Zkusil jsi prostě a jednoduše obnovit systém do doby, než si s PC "hrál" tvůj bratr? (jen nevím, jestli už není pozdě a zálohy nebudou již smazané... :? )
Start -> do vyhledávacího pole napiš "Obnovení systému".

Po obnově může být i tak Office poškozené, nicméně jádro problému by mohlo teoreticky být vyřešeno a stačila by tedy pouhá přeinstalace.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


15 led 2015, 20:47
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek Re: MS Office 03/07

nfsmaniac píše:
Ano, vím, co je to FixIt. ;-)
Ovšem zjistil jsem, že mi to už opravdu nemyslí. :)
Zkusil jsi prostě a jednoduše obnovit systém do doby, než si s PC "hrál" tvůj bratr? (jen nevím, jestli už není pozdě a zálohy nebudou již smazané... :? )
Start -> do vyhledávacího pole napiš "Obnovení systému".

Po obnově může být i tak Office poškozené, nicméně jádro problému by mohlo teoreticky být vyřešeno a stačila by tedy pouhá přeinstalace.



vím, co je obnova systému, a to je už ale dlouhá doba, až ted sem to zacal resit...takze to tam asi nebude (ale mám pocit, že jsem to tenkrát zkusil, po restartu vyskocila hlaska, ze nešlo obnovit systém do vybraného bodu z nejakeho duvodu...nebo do žádného bodu...proste po restartu chbová hláška a čus... aspon myslim, bylo to minuly rok v rijnu... takze obnovu moc nedelam/e :D a system preinstalovavat nemuzu, páč nejsem doma a bratrovi bych tohle nenechal udelat, s daty, co tam jsou atd...)

Ale pouhá preinstalace (2x) nepomohla :)


16 led 2015, 11:13
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 črc 2009, 11:48
Příspěvky: 245
Bydliště: ..zelená je louka..
Příspěvek Re: MS Office 03/07

Hele..já se ti divím.
za A) : Nejsi doma a přesto ti to dnes vadí bo používáš Office..:-) Trochu divný né ?
za B) : Nebereš v potaz radu ode mně.
za C) : Přeinstaluj si celý systém.

_________________
Case Fractal Design Define 7 Compact Black TG dark
CPU AMD Ryzen 5 1600 s chladičem Arctic Freezer 34 CO , 12nm
Ram Crucial Ballistix Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000 CL15
Power Seasonic CORE GM-650 - 650W
SSD 1 : Samsung 860 EVO 500GB
SSD 2 : Samsung 870 QVO 1TB
GK Asus RX560 O4G EVO RX 560 4GB


16 led 2015, 12:13
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek Re: MS Office 03/07

Prdelča píše:
Hele..já se ti divím.
za A) : Nejsi doma a přesto ti to dnes vadí bo používáš Office..:-) Trochu divný né ?
za B) : Nebereš v potaz radu ode mně.
za C) : Přeinstaluj si celý systém.



Ale proc píšeš tak od věci? K tvym radám (uplně od věci) ...proc bych je delal, kdyz vím, ze je to blbost a nebo že už sem to dělal... nejsem blbec, jak to odinstalovat...
momentálně nejsem, ale myslíš, že nikdo jiný na pc to nepotřebuje ? se zamysli...

O preinstalaci jsem psal.

Kdybys ty umel cist, nebo radit, nenapíšeš takovou blbost. Proc se tu snazis najit nejasnosti ? Potrebuju to spravit, tvoje rady k nicemu nevedly, spokojen ? Naví...pokazde sem se k tomu vyjadril, vo co go... pomohlo ? NE.


16 led 2015, 21:34
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: MS Office 03/07

Exon Waldez píše:
Naví...pokazde sem se k tomu vyjadril, vo co go... pomohlo ? NE.

Exon Waldez píše:
vím, co je obnova systému, a to je už ale dlouhá doba, až ted sem to zacal resit...takze to tam asi nebude

Vo co go?
Go vo to, že marné to snahy o radu, když se tazatel ani nesnaží podívat... :?

Ano, přeinstalace celého OS je sice radikální, ale když se někomu podaří "rozvrtat" systém nebo si do něj něco natahá, občas je to asi nejsnazší a nejrychlejší řešení.
Není to sice oprava, ale těžká to diagnostika, když jsou veškeré problémy jen "tlumočené" (jestli jsem to správně pochopil).

Když hned "víš", co je blbost a co ne, tvůj problém dokážeš snad i vyřešit sám - nás k tomu ani nepotřebuješ, ne?
Zamysli se nad sebou.
Samozřejmě ti velmi rád pomohu, ale až ty budeš s námi ochotný spolupracovat. V opačném případě je totiž těžké řádně prozkoumat tvou situaci.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


17 led 2015, 16:30
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek Re: MS Office 03/07

nfsmaniac píše:
Exon Waldez píše:
Naví...pokazde sem se k tomu vyjadril, vo co go... pomohlo ? NE.

Exon Waldez píše:
vím, co je obnova systému, a to je už ale dlouhá doba, až ted sem to zacal resit...takze to tam asi nebude

Vo co go?
Go vo to, že marné to snahy o radu, když se tazatel ani nesnaží podívat... :?

Ano, přeinstalace celého OS je sice radikální, ale když se někomu podaří "rozvrtat" systém nebo si do něj něco natahá, občas je to asi nejsnazší a nejrychlejší řešení.
Není to sice oprava, ale těžká to diagnostika, když jsou veškeré problémy jen "tlumočené" (jestli jsem to správně pochopil).

Když hned "víš", co je blbost a co ne, tvůj problém dokážeš snad i vyřešit sám - nás k tomu ani nepotřebuješ, ne?
Zamysli se nad sebou.
Samozřejmě ti velmi rád pomohu, ale až ty budeš s námi ochotný spolupracovat. V opačném případě je totiž těžké řádně prozkoumat tvou situaci.


Já se snažím odpovídat, proti tobě nic, ale ten druhej má rejpy a trošku od věci prostě a ani to nepomohlo, a nebo jsem to uz delal, tak tam neni co resit a snaží se najít v tom mojem, co píšu, chyby...jako vážně ? ...tohle nehodlám řešit. Chci se dopídit, co se v pc děje, že odinstalace nepomohla ...

Jo, supr, kdybych dokázal, psal bych sem ? Asi ne... psal jsem, co a jak...pročti si to...a nebo ti to ulehcim...napsal jsem, ze se mi to uz stalo davno, ale uz si nepamatuju, jak jsem to vyresil, postupy, co bych pouzil i tehdy, jsem pouzil ted a nic...a ted jen dumám nad tím, co víc jsem mohl udelat, ale zatím neudelal, a nechci na to bejt sám a myslet na to roky...tak napíšu, kde víc hlav víc ví...snad...ale jak koukám, zatím si to podle vás mám vyresit sám. tak já nevím.

Ja spolupracuju, nikdo neměl kecy, az na toho Prdeláka nebo co... ok, jestli chces, ptej se, já ti to sem znova napíšu, tu tvoji spolupraci teda ... :)


18 led 2015, 00:46
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2014, 17:15
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: MS Office 03/07

Exon Waldez píše:
......Ja spolupracuju, nikdo neměl kecy, az na toho Prdeláka nebo co....


:D :) tak to jsem spadnul smíchy ze židle... ;-)

_________________
"Eréč piklóš neméči, huňár scépeň kámoš!"


18 led 2015, 01:10
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze