fastshare
PS4 nebo XONE
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 20:13





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 PS4 nebo XONE 
Autor Zpráva
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2009, 17:35
Příspěvky: 216
Příspěvek PS4 nebo XONE

Přemýšlím o koupi nové konzole, v současnosti mám PS3 ale zjistil jsem, že bez her se nedá k ničemu použít...

Doporučili byste koupi Xbox One nebo PS4?

Rád bych abyste si odpustili srovnání po stránce HW, je mi jedno jestli jedna má o 20kHZ lepší procák a druhá o 200kb lepší grafiku...
Chtěl bych slyšet jaká z konzolí má větší využitelnost, vzheldem k tomu, že bych si koupil PS+/X gold členství... Vím, že obě společnosti teď dávají měsíčně k členství hry zdarma, ale spíš bych ocenil například přístupk nějaké půjčovně filmů nebo zahraničním televizním kanálům a podobně. Prostě aby se konzole dala použít k něčemu jinému... Na PS3 mám přes 20 her a všechny dohrané a další mě nelákají.

Abych to shrnul tak bych chtěl od vás slyšet doporučení jedné z konzolí z pohledu aktivního uživatele konzole, ne pseudoodborníka na hardware a zaujatého fanouška

_________________
i_m_a_g_e
PC CPU: i5-3570K @ 3,4 GHz GPU: AMD HD7950 Tahiti Pro 3GB RAM: Kingston HyperX Beast XMP 8GB 1600MHz
NTB CPU: i7-5500 @ 3GHz GPU: NVIDIA GeForce 840M 2GB RAM: 8GB 1600MHz


16 kvě 2015, 17:47
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2009, 10:09
Příspěvky: 80
Příspěvek Re: PS4 nebo XONE

overlord70 píše:
Přemýšlím o koupi nové konzole, v současnosti mám PS3 ale zjistil jsem, že bez her se nedá k ničemu použít...

Doporučili byste koupi Xbox One nebo PS4?

Rád bych abyste si odpustili srovnání po stránce HW, je mi jedno jestli jedna má o 20kHZ lepší procák a druhá o 200kb lepší grafiku...
Chtěl bych slyšet jaká z konzolí má větší využitelnost, vzheldem k tomu, že bych si koupil PS+/X gold členství... Vím, že obě společnosti teď dávají měsíčně k členství hry zdarma, ale spíš bych ocenil například přístupk nějaké půjčovně filmů nebo zahraničním televizním kanálům a podobně. Prostě aby se konzole dala použít k něčemu jinému... Na PS3 mám přes 20 her a všechny dohrané a další mě nelákají.

Abych to shrnul tak bych chtěl od vás slyšet doporučení jedné z konzolí z pohledu aktivního uživatele konzole, ne pseudoodborníka na hardware a zaujatého fanouška


Rozhodně ber PS4, má více exkluzivit např. Killzone, Uncharted, Last of Us, InFamous, Gran Turismo. Nevím jestli to je pořád aktuální ale vím že na XBOXU ONE nešlo přehrávat Blu-Ray filmy. A např. GTA 5 má lepší grafiku na PS4 (větší hustota trávy). Osobně se mi třeba xbox vůbec vzhledově nelíbí, kdežto ps4 je nádherný kus designu.

_________________
AMD FX-8320
AMD R9-280X
ASUS VE278Q


16 kvě 2015, 17:52
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2009, 17:35
Příspěvky: 216
Příspěvek Re: PS4 nebo XONE

Killzone, the last of us, uncharted, infamous a GT jsem všechno hrál na PS3 a jejich pokračování mě nějak moc neláká, takže exkluzivity v tom rozhodnutí nehrají velkou roli... Na grafickou podívanou mám PC, prostě chci konzoli hodit do obýváku k velký televizi s tím, aby to nebyla jen kostka když nebudu mít náladu na hry... Vím, že u PS3 je nějaká aplikace na youtube a nedávno přibyla nějaká videopůjčovna s tím že každý týden jsou tam jiné filmy... Ale zase tam nejdou nové hry na "novou" generaci konzolí, o xboxu jsem vždycky slyšel, že je to víc multimediálnější centrum než PSko...
Ale když si teď cokoliv zadám do googlu tak to najde staré příspěvky a chtěl bych nové informace v jakém stavu teď ty konzole jsou

_________________
i_m_a_g_e
PC CPU: i5-3570K @ 3,4 GHz GPU: AMD HD7950 Tahiti Pro 3GB RAM: Kingston HyperX Beast XMP 8GB 1600MHz
NTB CPU: i7-5500 @ 3GHz GPU: NVIDIA GeForce 840M 2GB RAM: 8GB 1600MHz


18 kvě 2015, 14:37
Profil
Private
Private

Registrován: 28 led 2009, 22:53
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: PS4 nebo XONE

Ahoj hele kup si XboxOne aspoň si mužeš zahrát "exkluzivně" Rise of Tomb Raider.Osobně mám Xbox 360 a byl jsem spokojen mám i PS a PSP ale nějak mě to moc nechytlo,PC je prostě best :()


13 črc 2015, 23:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze