fastshare
Externí Harddisk - Nechce pustit data
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 09:15





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Externí Harddisk - Nechce pustit data 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2012, 20:01
Příspěvky: 13
Příspěvek Externí Harddisk - Nechce pustit data

Zdravím,

Mám problém s externím harddiskem. Je naformátovaný na NTFS, kapacita je 500 GB (respektive 465 GB). Když na něj přesunu nebo zkopíruju jakýkoli soubor, není problém. Zkopírované soubory na něm jsou rovněž plně funkční. Problém nastává, když chci soubor zkopírovat z harddisku do počítače nebo na jiné médium. V tomhle případě proces dojede asi do čtvrtiny a pak vyhodí hlášku, že zdrojový soubor nelze přečíst. Když kliknu na volbu Opakovat, proces se znovu zasekne na stejném místě. Zkoušel jsem ho zapojit i do jiného počítače, ale výsledek je stejný.


04 čer 2015, 17:41
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2008, 20:39
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Externí Harddisk - Nechce pustit data

Zřejmě tam bude nějaký, nebo pár clusterů vadných. Připoj k pc dej vlastnosti, nastroje a zkontroluj a opravit chyby.


05 čer 2015, 23:35
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 26 zář 2009, 10:21
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Externí Harddisk - Nechce pustit data

Podobně mi blbnul převodník ze SATA na USB který tam je. Pomohlo vyměnit pouzdro i s převodníkem. (jestli disk není v záruce a jde jednoduše vyndat, zkus ho připojit k PC přímo a uvidíš).


06 čer 2015, 10:38
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: Externí Harddisk - Nechce pustit data

Rasheed23 píše:
Zdravím,

Mám problém s externím harddiskem. Je naformátovaný na NTFS, kapacita je 500 GB (respektive 465 GB). Když na něj přesunu nebo zkopíruju jakýkoli soubor, není problém. Zkopírované soubory na něm jsou rovněž plně funkční. Problém nastává, když chci soubor zkopírovat z harddisku do počítače nebo na jiné médium. V tomhle případě proces dojede asi do čtvrtiny a pak vyhodí hlášku, že zdrojový soubor nelze přečíst. Když kliknu na volbu Opakovat, proces se znovu zasekne na stejném místě. Zkoušel jsem ho zapojit i do jiného počítače, ale výsledek je stejný.

Tady je problem asi v samotném HDD. Pokud se po připojení načte zkusil bych udělat zálohu, zformátovat a spustit nástroj pro opravu a zaškrtnout obě položky.

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


30 črc 2015, 23:56
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2012, 20:01
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Externí Harddisk - Nechce pustit data

thoom: To jsem už zkoušel několikrát. Bez úspěchu.


31 črc 2015, 15:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze