fastshare
Problém s win 7
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 18:29





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Problém s win 7 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 04 pro 2009, 08:50
Příspěvky: 1
Příspěvek Problém s win 7

Zdravím všechny.Mám takovy problem.Dnes jsem instaloval win 7 a instalace proběhla v pořádku.Ale po instalaci mi už nejde nainstalovat žádny ovladač ani antivir.při instalaci avastu to něco píše s SFX a u ovladače na GK něco se 7.zip. Win rar se instalace ani nerozběhne.Nevíte co stím?Předem díky

kontrola hdd ok
kontrola ram ok


25 črc 2015, 17:05
Profil
Sergeant
Sergeant

Registrován: 27 lis 2007, 11:36
Příspěvky: 98
Příspěvek Re: Problém s win 7

vůbec bych to nezkoumal a pustil znovu instalaci. Sedmičky si někdy prostě nesednou na první pokus...


26 črc 2015, 02:00
Profil
Helper
Helper
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 23:06
Příspěvky: 171
Příspěvek Re: Problém s win 7

tomhis18 píše:
Zdravím všechny.Mám takovy problem.Dnes jsem instaloval win 7 a instalace proběhla v pořádku.Ale po instalaci mi už nejde nainstalovat žádny ovladač ani antivir.při instalaci avastu to něco píše s SFX a u ovladače na GK něco se 7.zip. Win rar se instalace ani nerozběhne.Nevíte co stím?Předem díky

kontrola hdd ok
kontrola ram ok

Pokud při instalaci WIN povolíš automatický aktualizace a máš připojení k netu (přes datový kabel) měli by se ti ovladače (z archívu microsoft) nainstalovat automaticky. Pokud máš ovladače stáhnutý a zabalený a nemáš přístup k netu nainstaluj archivační program 7 zip, nebo winrar a nejdřiv je rozbal a pak spusť instalaci. Předpokládám že máš Win 7 stáhnutý tak nejprve: Instal Win7, povolit a nainstalovat všechny aktualizace a až pak aktivovat a následně instal antiviru.....
Tady je funkční All in One Win 7 včetně loaderu.
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Jsou lidé,kteří se blbcem narodili a lide kteří se k tomu dopracovali.
Nikdo není dokonalí.Když nevíš, zeptej se.

HELPER sekce SW & HW - Help a Software - Hledám


30 črc 2015, 23:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze