fastshare
Připojení Sluchátek/Repro
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 29 bře 2024, 14:18





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Připojení Sluchátek/Repro 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 19:02
Příspěvky: 5
Příspěvek Připojení Sluchátek/Repro

Zdravím,
mám takový dotaz..
Jestli by šlo mít pernamentně zapojeny sluchátka a repro zároveň.. a pouze přepínat mezi výstupem nějak v PC..
Pernamentně mám zapojené repro, ale když chci sluchátka, musím připojit sluchátka k přednímu panelu.

Není to nic, bez čeho bych se neobešel, ale měl jsem volnou chvíli, tak jsem o tom začal přemýšlet.

Děkuji za odpověd


06 zář 2015, 23:52
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Připojení Sluchátek/Repro

Při jediném výstupu a připojení k reprobednám je pochopitelné, že když připojíš sluchátka, tak se odpojí reproduktory. Ve většině případů je to takhle provedeno.
Další možností je zasáhnout do zapojení reprobedniček. Vyřadit přepínání repro-sluchátka (děje se to přímo ve sluchátkovém konektoru) a pak to přepínání nahradit manuálním přepínačem. V jedné poloze by hrály jen bedny a ve druhé jen sluchátka. Tím by odpadlo neustále vytahování či zasunování konektoru sluchátek.
Jinak takovou úpravu bys musel svěřit někomu kdo tomu rozumí. Navíc díky konstrukčnímu provedení reprobedniček to kolikrát není možné provést.


14 zář 2015, 10:12
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 19:02
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Připojení Sluchátek/Repro

orhore píše:
Při jediném výstupu a připojení k reprobednám je pochopitelné, že když připojíš sluchátka, tak se odpojí reproduktory. Ve většině případů je to takhle provedeno.
Další možností je zasáhnout do zapojení reprobedniček. Vyřadit přepínání repro-sluchátka (děje se to přímo ve sluchátkovém konektoru) a pak to přepínání nahradit manuálním přepínačem. V jedné poloze by hrály jen bedny a ve druhé jen sluchátka. Tím by odpadlo neustále vytahování či zasunování konektoru sluchátek.
Jinak takovou úpravu bys musel svěřit někomu kdo tomu rozumí. Navíc díky konstrukčnímu provedení reprobedniček to kolikrát není možné provést.


Aha.. no, čekal jsem to trošku jednodušší..

Každopádně děkuji za informaci! ;)

Pěkný den :)


24 zář 2015, 08:30
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze