fastshare
složka  winsxs
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 10:00





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 složka winsxs 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 01 zář 2009, 14:39
Příspěvky: 3
Příspěvek složka winsxs

Zdravím
Chci si zeptat. složka ve windows /winsxs mě zabíra nějakych 22GB. da se to nějak pročistit, nebo jestli je na to nějakej program co stama odstraní nepotřebné soubory?
něco už jsem našel ruzně po netu ,ale to je vše pro win 8. jenže ja mam win 7 a to nato nejak nefunguje. předem dik za rady. jediné co me napada,je nacpat new widle,a to se me pravě nechce ješte.


31 bře 2016, 12:42
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: složka winsxs

Zdravím,
na tu složku ti moc sahat nedoporučuji. Ale pokud to místo opravdu nutně potřebuješ a vše ostatní (Temp nebo programy, co nepotřebuješ) jsi už promazal, přečti si:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

_________________
Budete-li mít jakýkoli problém nebo dotaz, stačí mi napsat SZ.


31 bře 2016, 20:38
Profil
Private
Private

Registrován: 01 zář 2009, 14:39
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: složka winsxs

Zdravím ,
dik za radu, ale nejak sem se stim neporval,mam win7 64bit a vubec netuším,jak správně nakonfiguravat ten příkazovej řádek. ale po přečténí te diskuze jsem aspon dal vycistit disk a podle tohoto
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

jsem odstranil i ty otravné 10.
ale po restartu to hlasilo že probíha nějaká konfigurace aktualizací (nebo tak nějak) a trvalo to asi 45 min. (byl jsem stoho na nervy :o )
no a celkový vysledek je ,že mam na disku o 8gb více.jen vté složce winsxs nejakych 7gb méně.

takže dík :D


06 dub 2016, 15:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze