fastshare
Služba BFE
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 11:48





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Služba BFE 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 08 črc 2009, 12:30
Příspěvky: 59
Příspěvek Služba BFE

Můžete mi někdo poradit s problémem "služba BFE"? Mám W7, a po instelaci NOD mi hlásí tuto chybu. Již jsem zkoušel snad všechny možnosti které nabízí Google :-(. Díky


30 lis 2016, 15:48
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Služba BFE

Nejjednodužší by bylo použít nástroj obnovení pokud ho máš zapnutý. Obnovit systém k datu před instalaci NODu.

Pokud jsi tedy zkoušel vše co nabídnul google, tak ještě zkus prostě ten NOD odinstalovat.

Po klasické odinstalaci NODu bych vyčistil PC od zbytků té instalace ve složce program files, ale i ProgramData. Pokud by to nešlo, tak zkusit eset unistaller ze stránek esetu. Pak by to chtělo pročistit i celkově aspoň ccleanerem, včetně registrů.
Pokud i poté se bude hlásit, že služba BFE se nespustila, tak se podívej na nastavení firewallu ve windows zda je zapnutý. Když bude vše ok, tak zkus znova nainstalovat NOD a nebo klidně i ESS. Žádný fix neaplikuj!
Může nastat, že i tak nebude služba BFE spuštěna, tak klik na start, spustit a do okénka napiš services.msc a klik na enter. V přehledu najdi "Služba BFE (Base Filtering Engine)" a dej spustit. Když to napíše, že nelze najít požadovaný soubor, tak ti to "něco" vymazalo.
Klik start - napiš cmd - pravým klik na cmd a spustit jako správce, pak napsat do konzoly příkaz "sfc /scannow" bez uvozovek a klik na enter. Mělo by to vypsat co chybí.

Ještě jsem se díval na tvůj příspěvek v sekci Bezpečnost a správa pc kde píšeš, že jsi fix nakonec použil ESET Fix SB 2.1.0.exe. A zdroj? Zdejší fórum? Nevím zda bude příčinou tohoto chování. Já ty fixy nemám v NODu rád, protože až tak dokonalé nejsou. Na netu jde dohledat spousta různých klíčů a také to umí vyhledat i jedna šikovná utilitka.


03 pro 2016, 20:42
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 08 črc 2009, 12:30
Příspěvky: 59
Příspěvek Re: Služba BFE

Díky.
ESET jsem odinstaloval pomocí RevoUninPro a i pomocí nástrojů od Esetu.
K nastavení firewallu od Win, jsem se nedostal, protože ho řídíl Eset.
Nyní jsem nainstaloval FW od Comodo.
Služba BFE je spuštěna, ale ta bylo i při NODu.
FIXu byl přiložen k NODu.


05 pro 2016, 10:19
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Služba BFE

Však jsem psal až odinstaluješ NOD, který je navíc bez firewallu, takže musí být funkční ten z windows jestli máš nainstalovaný NOD a nebo ne. S firewallem je až verze ESS, ale na můj dotaz co máš jsi napsal v sekci bezpečnost, správa pc, že máš jen NOD :).
Jakou vlastně chybu vyhazovala služba BFE? Měl jsem za to, že se vůbec nespustila což lze jednoduše zjistit. Fungování služby BFE je spojeno s fungováním firewallu. Doufám, že neprovozuješ ESS s nainstalovaným Comodo firewallem. S ním bys mohl mít jen samotný antivir NOD.


05 pro 2016, 11:17
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 08 črc 2009, 12:30
Příspěvky: 59
Příspěvek Re: Služba BFE

Jako FW jsem dal Comodo a dám ještě Eset bez FW a snad bude klid.


14 pro 2016, 10:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze