fastshare
Disk ve formátu RAW a obnova dat
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 09:18





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Disk ve formátu RAW a obnova dat 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek Disk ve formátu RAW a obnova dat

Čaute, mám problém s externím diskem, který se z čistajasna proměnil v RAW a já nevidím data. Tak jsem ho připojil do pc sata kabelem přímo a po proskenování GetDataBack jak pro NTFS tak i FAT, nic to nenašlo (najednou, před pár týdny ano, jen jsem neměl možnost obnovy do pc, tak jsem to udělal až ted znova). Zkusil jsem jak novou, tak starší verzi programu a nic. Taky TestDisk a EaseUS Data Recovery Wizard, M3 RAW Drive Recovery a nic...
Na netu jsem četl o EaseUS Data Recovery Wizard, že by měl data z RAW disku v pohodě dostat, jenže po 20h hledání celkém mi to našlo nějaké blbosti nebo věci, co neznám nebo nejdou otevřít (to samé v některých ostatních), ne moje zazálohované soubory.
Uměl by někdo poradit, co teď a jak data z disku dostat?
Disk nebyl ve Windows vidět, tak jsem mu jen přiřadil písmeno, nic jsem neformátoval, nechci o data přijít.

Díky za každou radu, co teď.


20 led 2017, 01:08
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Disk ve formátu RAW a obnova dat

Tohle může být docela definitivní problém. Vidím, že jsi vyzkoušel kdejaký program. Asi bych začal spíše obnovou ztracených oddílů, třeba programem EASEUS Partition Recovery, ALE v plné verzi. Ve verzi free umí obnovit jen oddíly do velikosti 1GB.


21 led 2017, 17:38
Profil
Corporal
Corporal

Registrován: 18 říj 2009, 04:24
Příspěvky: 69
Příspěvek Re: Disk ve formátu RAW a obnova dat

orhore píše:
Tohle může být docela definitivní problém. Vidím, že jsi vyzkoušel kdejaký program. Asi bych začal spíše obnovou ztracených oddílů, třeba programem EASEUS Partition Recovery, ALE v plné verzi. Ve verzi free umí obnovit jen oddíly do velikosti 1GB.


Všechny zmíněné programy mám full, jinak je to k ničemu, nejsem vůl...
A Easeus jsem psal, že jsem zkoušel a zadnou 'Lost partition' nenašel... Byl to prostě nerozdělený disk 2TB a teď je to komplet RAW...viz můj dotaz výše, co to našlo atd. Obnovoval a zkoušel jsem kde co, všechno ve výše zmíněných softech..


21 led 2017, 20:07
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Disk ve formátu RAW a obnova dat

Rozumím a sorry. V prvním okamžiku jsem se mylně domníval, že jsi rovnou obnovoval data z disku bez předchozího pokusu o obnovu ztracené partition.


22 led 2017, 09:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze