fastshare
Přidat dalsí ssd disk (Vyřešeno)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 15:15





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Přidat dalsí ssd disk (Vyřešeno) 
Autor Zpráva
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 11 kvě 2009, 15:43
Příspěvky: 37
Příspěvek Přidat dalsí ssd disk (Vyřešeno)

Zdravím, koupil jsem si novej počítat (nechal poskládat z komponentu) ale ve své neskonané debilitě a rychlosti tam mám jen jeden ssd disk na win a na obyč hadr jsem zapoměl... Takže si dokoupím ještě jeden ssd disk asi 500giga. Ale teď to hlavní, jak težké je dopojit si ten ssd disk sam? koukal jsem do počítače a jsou tam nějaké káble navíc, hned vedle prvního ssd disku. takže stejně dopojit jako je ten stavající? Hledal jsem na netu připojení ale pořád mě to nacházelo vše o reinstalaci winu na ssd ale jak dopojit to už ne. Poradtě, nebo nahodte nějaké video či návod. Díky :)


Naposledy upravil TurbotraktoR55 dne 17 říj 2017, 21:11, celkově upraveno 1

12 říj 2017, 18:02
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Přidat dalsí ssd disk

Chce to jeden SATA III datový kabel + jeden napájecí. V příslušenství tvého PC musel nějaký navíc být. Jsou vyráběny v různých provedeních, takže délku či provedení konektoru si musíš určit sám při případné koupi (přímé, nebo zahnuté 90°). Kabely ze zdroje mají často navíc kabely s konektorem k napájení Sata disků.

Stačí se podívat jak je připojen současný SSD v pc a úplně stejně připojíš nový SSD do volné pozice na desce (SATA III) a ze zdroje jeden volný kabel pro napájení. Nevím jakou konstrukci má tvoje pc, ale občas je nutné dokoupit držák na SSD pokud už není v příslušenství. Tuhle operaci prováděj při vypnutém pc ze zásuvky.


15 říj 2017, 08:53
Profil
Private
Private

Registrován: 19 zář 2013, 15:13
Příspěvky: 12
Příspěvek Re: Přidat dalsí ssd disk

Navážu na předchozí.
Potom pravým myšítkem na "tento počítač". Vybrat položku "spravovat", a v dalším okně vybrat "správa disků" kde by se ti měl nový disk objevit s označením nepřiřazeno. Takže vytvořit oddíl, zformátovat a je vymalováno.

norad


17 říj 2017, 15:23
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class

Registrován: 11 kvě 2009, 15:43
Příspěvky: 37
Příspěvek Re: Přidat dalsí ssd disk

Tak jo, já to nějak zkusím. Díky moc


17 říj 2017, 21:11
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze