fastshare
Jak opravit WMP11 pro Vísta
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 21:55





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Jak opravit WMP11 pro Vísta 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 26 srp 2009, 19:34
Příspěvky: 15
Příspěvek Jak opravit WMP11 pro Vísta

Poškodil se mi přehrávač Windows Media Player 11 na operačním systému WIN Vista Home Premium. Po spuštění se zobrazuje pouze knihovna hudby a při pokusu přehrát nějaké video se obraz i zvuk trhá. Na www OldApps se dostanu, ale nic se nedá stáhnout. Potřebuji někde stáhnout tuto verzi WMP : 11.0.6002.19378. Pomůže někdo ?


14 lis 2017, 11:10
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Jak opravit WMP11 pro Vísta

Jsou dvě možnosti, ale netuším co ve tvém případě bude užitečnější.

Oficiální stažení WMP11:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Nebude to přesně ta verze co chceš. Povýšení na žádanou zřejmě dosáhneš aktualizací přímo v systému.

A nebo rovnou přejít na vyšší verzi OS, třeba win7 i když také už dlouho nevydrží.


17 lis 2017, 07:34
Profil
Private
Private

Registrován: 26 srp 2009, 19:34
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Jak opravit WMP11 pro Vísta

Díky za odpověď, ale sehnal jsem OS WIN8, který jsem nainstaloval. Chodí celkem dobře, ale nabídlo se mi upgradovat zdarma na WIN10. Tak jsem to rozjel, stáhl se instalační soubor a pak se to začalo instalovat. Zastavilo se to na 99% a dál to nejde. Žádnou hlášku to nedalo. Co se s tím dá dělat ? Jde to nějak úspěšně ukončit nebo to mám zrušit pomocí Ctrl+Alt+ Del ? Díky předem za radu.


04 pro 2017, 21:39
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Jak opravit WMP11 pro Vísta

Tenhle upgrade mi na jednom pc trval tuším i celou noc :). I když se může stát, že už se to nepohne, tak přerušení nemusí mít šťastný konec. Systém už pak nemusí najet, nebo ti to nabídne po nuceném restartu návrat do původního systému. Zkus tomu dát o pár hodin více času.


04 pro 2017, 21:45
Profil
Private
Private

Registrován: 26 srp 2009, 19:34
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Jak opravit WMP11 pro Vísta

Tak se mi to podařilo upgradovat a mám nyní WIN 10. Jsou však v angličtině, v nastavení jsem stáhnul češtinu, ale nenainstalovala se. Nevím, kde jsem udělal chybu.


05 pro 2017, 15:34
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2008, 10:51
Příspěvky: 210
Příspěvek Re: Jak opravit WMP11 pro Vísta

Trochu to upřesni. Pokud předchozí windows 8-8.1 byl v češtine, tak prakticky není možné, aby jsi měl win10 pak v angličtině.
Asi tak, po instalaci se na chvíli ukazují v nabídce start aplikace pojmenované anglicky, ale po určité době a nebo po otevření se objeví české pojmenování.
Dost ještě uživatel domotá poslední upgrade 1709 kdy první co vás na úvodní obrazovce pozdraví je edge s výběrem jazyka, kde čeština úplně chybí. To je ale stejně jedno když tam necháte předvolenou angličtinu. Na nic to nemá vliv.
Hoď sem nějaké screenshoty a apod. Mě se to nezdá ta tvoje anličtina. Ještě je jedna možnost. Udělej si čistou instalaci z flash disku:
Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.

Tyhle všelijaké upgrady jsou jen dočasného charakteru. V podstatě jsi se svým pc zaregistroval u MS, takže po čisté instalaci i tak budeš mít plnou aktivaci (musíš být připojen k internetu)


05 pro 2017, 15:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze