fastshare
Nový smajlík
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 06:23





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Nový smajlík 
Autor Zpráva
Ban
Ban

Registrován: 29 říj 2008, 12:57
Příspěvky: 45
Příspěvek Re: Nový smajlík

stenn.7 píše:
ty taky!!

Ty ubozacku ... Si tu nehrej na velikeho pana ... Mas tu stejne pravomoce jak ostatni, tak laskave si nemysli, ze se Te nikdo nelekne

EDIT: Navic, ja uz 1000 prispevku mam, tak uz nemusim nahanet : D Ale Ty by jsi mel i treba uploadovat, pac v tve historii vidim jen stages do vlakna : " DISKUZE " ::D:D:D:D:D:D


09 úno 2009, 18:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2008, 18:57
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Nový smajlík

Hahaha to si mi to natřel...všeho dočasu....a do mýho uploadu ti nic není takže si vy*er
Btw. já jsem registrovanej osm měsíců před tebou takže je to poměrně rozdíl 1000 mých a 1000 tvých.....každej si to přebere...


10 úno 2009, 18:12
Profil
Ban
Ban

Registrován: 29 říj 2008, 12:57
Příspěvky: 45
Příspěvek Re: Nový smajlík

stenn.7 píše:
Hahaha to si mi to natřel...všeho dočasu....a do mýho uploadu ti nic není takže si vy*er
Btw. já jsem registrovanej osm měsíců před tebou takže je to poměrně rozdíl 1000 mých a 1000 tvých.....každej si to přebere...

Ooooo, ted jsi mi to natrel :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jsem nevedel, ze ve 21 - letech se clovek tak vyznava na foru :DDDDDDD Ale mohl by jsi neco udelat pro zdejsi forum, ne ? Nejaky upload pro mistni bejky, bo jinak WF nedostanes :DDDDDD


10 úno 2009, 19:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2008, 18:57
Příspěvky: 247
Příspěvek Re: Nový smajlík

ExpertNaVsechno píše:
Ooooo, ted jsi mi to natrel :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jsem nevedel, ze ve 21 - letech se clovek tak vyznava na foru :DDDDDDD Ale mohl by jsi neco udelat pro zdejsi forum, ne ? Nejaky upload pro mistni bejky, bo jinak WF nedostanes :DDDDDD


No opakovat umíš pěkně...a nepíše se ve ale v 21 letech...a nijak se tu nevyznávám a tobě už vůbec ne...no a nakonec jestli sis nevšiml, což mě nepřekvapuje s tvým IQ konvergujícímu k nule tu žadný WF nejsou...


10 úno 2009, 19:19
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2009, 06:03
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Nový smajlík

ExpertNaVsechno píše:
DragonFable píše:
Konecne bude to zajimavy ale doufam ze se to nebude v 1 vete objevovat nadmerne ale jinak by bylo dobry jich tady mit vice misim souhlasit s tim ze se tak lepe vyjadrujou pocity.

Nahanis prispevky ?


Nenahanim jen normalne pisu.Ja nepotrebuju mut 1000 prispevku me staci min ale normalnich a ne se tady hadat o ho***.


11 úno 2009, 20:05
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2008, 21:00
Příspěvky: 113
Bydliště: One room
Příspěvek Re: Nový smajlík

olle3 píše:
Právě jsem přidal do emotikonů nového smajíka. Normálně bych kvůli tomu nepsal nové oznámení, ale tento se mi zdá důležitý a nechápu jak jsme ho tu mohli nemít :)

Tady je: **fu*k**
(je hned první po kliknutí na odkaz: Zobrazit další smajlíky)


Když zde admin přihodil nového smajlíka, o kterém si myslí, že je zde důležitý, chtěl bych se zeptat, zda by tu nešel udělat i tenhle smajlík SMAJLÍK, protože někdy se mi zdá, že z některých příspěvků skočím do zdi.
Předem se omlouvám, ale je vzat z jiného fóra.


31 bře 2009, 20:14
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2006, 19:55
Příspěvky: 160
Příspěvek Re: Nový smajlík

Ice Mike píše:
olle3 píše:
Právě jsem přidal do emotikonů nového smajíka. Normálně bych kvůli tomu nepsal nové oznámení, ale tento se mi zdá důležitý a nechápu jak jsme ho tu mohli nemít :)

Tady je: **fu*k**
(je hned první po kliknutí na odkaz: Zobrazit další smajlíky)


Když zde admin přihodil nového smajlíka, o kterém si myslí, že je zde důležitý, chtěl bych se zeptat, zda by tu nešel udělat i tenhle smajlík SMAJLÍK, protože někdy se mi zdá, že z některých příspěvků skočím do zdi.
Předem se omlouvám, ale je vzat z jiného fóra.


Jo pro tenhle smajl bych byl občas taky! Tahle konverzace šla uplně někam jinam LOCK

_________________
i_m_a_g_e


31 bře 2009, 20:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze