fastshare
Chceš se stát moderátorem?
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 06:00





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Chceš se stát moderátorem? 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Chceš se stát moderátorem?

Jestli je odpověď ano, je tohle téma pro tebe.

Podmínky jsou

  • Být tu déle než půl roku
  • Chovat se slušně a s rozvahou
  • Adekvátní čeština
  • Mít alespoň 5 hodin času v týdnu na moderování
  • Být tolerantní
  • Umět zacházet s phpBB (jako uživatel) (tzn. znát BBcode, ...)

Pokud tohle všechno splňujete, napište příspěvek pod tímto ve tvaru

Jen registrovaní uživatelé mohou vidět odkazy v code. Přihlaste se nebo zaregistrujte ZDARMA.


17 bře 2012, 13:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 06 zář 2011, 18:10
Příspěvky: 159
Bydliště: Dunwall
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

19:
Myslím si, že by se mohli hodit mé hudební a softwarové znalosti:
SW & HW - Help nebo Hudba - Hledám:

_________________
L'enfer c'est les autres!
Hledáte software?
Máte problém s SW či HW?
Nevíte, jakou komponentu vybrat?
Ovladače pro grafické karty nVidia GTX


18 bře 2012, 13:27
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 01 říj 2009, 06:54
Příspěvky: 55
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Věk:18
Proč si myslíš, že by si tu byl užitečný:Už jsem tu dlouho a trávím tu hodně času tak bych moderování nezanedbával.Jsem ochoten každému pomoci. :)
Jakou by si chtěl sekci:Jakoukoliv v hry nebo software.


19 bře 2012, 16:19
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 18 srp 2009, 16:58
Příspěvky: 256
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Věk: 20
Proč si myslíš, že bys tu byl užitečný: Také jsem tu již nějakou dobu, celkem dlouho trávím čas na fóru a rád někomu s něčím pomůžu (pokud vím jak)
Jakou bys chtěl sekci: Nejraději bych chtěl sekci Software, nejenom že tam dávám nejvíce příspěvků, ale také bych v této sekci mohl nejvíce pomoci.


19 bře 2012, 19:15
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 20 kvě 2009, 10:16
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Věk: 20 let
Proč si myslíš, že by si tu byl užitečný: Jsem tu již delší dobu, no a ještě abych něco doplnil a neopakoval se tak se dost dobře vyznám v hudebních stylech D'n'B a dubstepu tak si myslím že bych mohl být užitečný.
Jakou by si chtěl sekci: Hudba - Drum and Bass, Jungle, Breakbeat, Hardcore - Mám v tomto stylu celkem dobrý přehled a myslím si že bych tuto sekci mohl dobře udržovat a třeba ji i rozvíjet, je teď mnoho lidí kdo na tento styl přechází tak by se jim dalo pomoci i s výběrem interpreta atd


19 bře 2012, 19:29
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

ExtremeIV píše:
19:
Myslím si, že by se mohli hodit mé hudební a softwarové znalosti:
SW & HW - Help nebo Hudba - Hledám:

Promiň, ale nepochopil si, jak to s tím formátováním myslím, samozřejmě tyhle detaily měli být až za klíčem (takže Věk: 19)

Ještě uvidím, ale bohužel, nevypadá to nejlíp.


20 bře 2012, 12:02
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

azgard22 píše:
Věk:18
Proč si myslíš, že by si tu byl užitečný:Už jsem tu dlouho a trávím tu hodně času tak bych moderování nezanedbával.Jsem ochoten každému pomoci. :)
Jakou by si chtěl sekci:Jakoukoliv v hry nebo software.

Už tě delší dobu pozoruji, máš dobrý přístup a celkově se mi líbí tvoje chování. Nastavím ti Novinky, platí ?

Ještě se zeptám stávajícího moderátora


20 bře 2012, 12:04
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

zelenac píše:
Věk 21
Proč si myslíš, že by si tu byl užitečný, taky jsem tu dlouho a když mohu tak pomůžu a docela i dost času trávím času na internetu na upladech
Jakou by si chtěl sekci : hudba cz a sk a kdyby ne tak to je jedno

Vím, si hrozně snaživej člověk a je to vidět, bohužel si o tobě celkem často povídáme za dveřmi.

Obávám se, že budou tací, co s tímhle nebudou souhlasit, a tvoje čeština není moc dobrá (ikdyž za to možná nemůžeš)


20 bře 2012, 12:06
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Mike15 píše:
Věk: 20 let
Proč si myslíš, že by si tu byl užitečný: Jsem tu již delší dobu, no a ještě abych něco doplnil a neopakoval se tak se dost dobře vyznám v hudebních stylech D'n'B a dubstepu tak si myslím že bych mohl být užitečný.
Jakou by si chtěl sekci: Hudba - Drum and Bass, Jungle, Breakbeat, Hardcore - Mám v tomto stylu celkem dobrý přehled a myslím si že bych tuto sekci mohl dobře udržovat a třeba ji i rozvíjet, je teď mnoho lidí kdo na tento styl přechází tak by se jim dalo pomoci i s výběrem interpreta atd

Je to na tobě, aby si se ukázal. Nastavím tě tam jako test moderátora, ikdyž máš celkem malý počet příspěvků.

Tak hurá do práce ;)

Kdyby byly problémy, napiš PM


20 bře 2012, 12:09
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

zelenac píše:
Bouhžel čeština slbaší stránka ale pomáhá mi určitej doplněk kterej mi pomáhá uš delší dobu to dávat do hromady jo chápu hold že nejsem tu moc vítaný kvůli upladům na share rapid snada byla
S uploadem na share-rapid to nemá nic společného. Svůj názor už jsem ti psal v SZ.
Problém je, že komunikace psaným slovem je tady základem. Někdy je problém rozluštit,
co jsi měl vlastně na mysli.
Všichni to jinak bereme normálně a snažíme se, ale pro moderátorskou práci, kde je
kontakt s uživateli každodenní nutností, je tohle bohužel dost nepřijemný hendikep.
Možná by se to dalo ještě nějak "obejít" třeba v podpisu upozorněním, že...
Cesta k moderování české hudby ti uzavřena není, ale nechceme na druhé straně riskovat,
že třeba tyhle problémy přerostou v nutnost ti moderování odebrat. Uvaž sám, jestli
jsi schopen tohle zvládnout dlouhodobě, aby ses nedostal do problémů. Pokud jsi
přesvědčen, že to zvládneš a dokážeš se navíc orientovat v moderátorských nástrojích
(které jsou někdy dost nelogické a krkolomné při používání pro nás všechny), tak o tvém
moderování lze uvažovat s tím, že pokud budou problémy přesahovat naše časové
možnosti korekce vzniklých chyb, budeš muset moderování opustit.

Řešením by bylo třeba to, že bychom si českou hudbu vzali k moderování společně,
sekci a hlavně moderátorské nástroje by sis vyzkoušel a pořádně osahal, a zezačátku
bys pracoval přes "schválení" každého kroku, který bys chtěl jako moderátor provést,
abychom předešli problémům s uživateli a uploadery a nenastal v sekci "rozvrat". :D
Po pár dnech by se vidělo, jestli to zvládáš a nebo ne. Tohle si mohu vzít na starost,
alespoň na pár dní na odzkoušení, abych viděl, kde vznikají největší problémy,
a jestli se dají úspěšně řešit.

Na základě tohoto testu bychom se pak rozhodli, jestli budeš pokračovat dál nebo ne.


20 bře 2012, 15:04
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2009, 11:02
Příspěvky: 201
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Zdar,

mé sekce jsou momentálně v pohodě, když se pravidelně udržují a na to stačí bez problémů jeden člověk (maximálně menší výpomoc v případě nepřítomnosti).

Jde o to, že jiné sekce jsou v hrozném stavu, na jednoho moderátora to je moc, další herní sekce už mají katastrofální kabát.

Dá se říct, že hledáme moderátory Cleanery (Čističe), kteří obsah sekcí dají do pořádku, díky možnosti seřazení dle abecedy je nyní snažší odhalit mnoho duplitních zaspamovaných témat.


20 bře 2012, 18:18
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 01 říj 2009, 06:54
Příspěvky: 55
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Shetland píše:
Zdar,

mé sekce jsou momentálně v pohodě, když se pravidelně udržují a na to stačí bez problémů jeden člověk (maximálně menší výpomoc v případě nepřítomnosti).

Jde o to, že jiné sekce jsou v hrozném stavu, na jednoho moderátora to je moc, další herní sekce už mají katastrofální kabát.

Dá se říct, že hledáme moderátory Cleanery (Čističe), kteří obsah sekcí dají do pořádku, díky možnosti seřazení dle abecedy je nyní snažší odhalit mnoho duplitních zaspamovaných témat.


Jestli teda není potřeba normální moderátor, klidně se stanu Čističem.Stačí dát vědět na co se mám vrhnout a vrhnu se na to. :)


20 bře 2012, 19:05
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

zelenac píše:
Ladan píše

.
.
.


Tak jako bych to zkusil moderátora dělám jinde nevidím v tom problém to vzít společně a jsem člověk který to pochopí a nebudu proti tomu že byste mně schvalovali ten krok co bych chtěl udělat . Vím že to je u mně na houbelec z češtinou ale snažím se to dávat správně mno uvidím jak se vyjádří hlavní administrátor

Oboum sem nastavil práva na sekci Hudba - Česká a Slovenská hudba. Je to na tobě ladane a zelenáči :)


20 bře 2012, 19:52
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Sony58 píše:
Shetland píše:
Zdar,

mé sekce jsou momentálně v pohodě, když se pravidelně udržují a na to stačí bez problémů jeden člověk (maximálně menší výpomoc v případě nepřítomnosti).

Jde o to, že jiné sekce jsou v hrozném stavu, na jednoho moderátora to je moc, další herní sekce už mají katastrofální kabát.

Dá se říct, že hledáme moderátory Cleanery (Čističe), kteří obsah sekcí dají do pořádku, díky možnosti seřazení dle abecedy je nyní snažší odhalit mnoho duplitních zaspamovaných témat.


Jestli teda není potřeba normální moderátor, klidně se stanu Čističem.Stačí dát vědět na co se mám vrhnout a vrhnu se na to. :)

Sekce Akce je potřeba doplnit. Nechceš ji?


20 bře 2012, 20:03
Profil
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 01 říj 2009, 06:54
Příspěvky: 55
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Klidně :)


20 bře 2012, 20:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze