fastshare
Chceš se stát moderátorem?
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 11:39





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Chceš se stát moderátorem? 
Autor Zpráva
Private
Private

Registrován: 30 srp 2009, 21:05
Příspěvky: 15
Bydliště: LocationUnknownException
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Věk: 21
Proč si myslíš, že by si tu byl užitečný: No, s PhpBB mám už dost zkušeností jak jako uživatel tak jako admin/moderátor. A na tohle fórum mám dobré vzpomínky. No a vzhledem k tomu že můj internet není nejlepší na uploadování bych rád pomohl nějak jinak aby se tato komunita mohla rozvíjet. Na fórum chodím docela pravidelně (5 hodin v týdnu bez problému)
Jakou by si chtěl sekci: Jakoukoliv kde bych mohl být k něčemu, kromě erotiky.


31 bře 2012, 12:44
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

SGA píše:
Věk: 21
Proč si myslíš, že by si tu byl užitečný: No, s PhpBB mám už dost zkušeností jak jako uživatel tak jako admin/moderátor. A na tohle fórum mám dobré vzpomínky. No a vzhledem k tomu že můj internet není nejlepší na uploadování bych rád pomohl nějak jinak aby se tato komunita mohla rozvíjet. Na fórum chodím docela pravidelně (5 hodin v týdnu bez problému)
Jakou by si chtěl sekci: Jakoukoliv kde bych mohl být k něčemu, kromě erotiky.

Vítej v týmu ;)


01 dub 2012, 09:58
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

nfsmaniac píše:
Věk: 20
Proč si myslíš, že bys tu byl užitečný: Také jsem tu již nějakou dobu, celkem dlouho trávím čas na fóru a rád někomu s něčím pomůžu (pokud vím jak)
Jakou bys chtěl sekci: Nejraději bych chtěl sekci Software, nejenom že tam dávám nejvíce příspěvků, ale také bych v této sekci mohl nejvíce pomoci.

Vítej v týmu


01 dub 2012, 11:20
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 12:57
Příspěvky: 1152
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Jsem pro přijetí obou moderátorů. :)
  • tuningo: Na fóru je již dlouho, je milý a znám ho také již delší dobu. Varování mají charakter menšího rázu, jde spíše o přestupky.
  • Warfarýn: Také zde působí řadu let. Občas se sice trochu neudrží, snaží se však všemožně pomáhat, dělá (video)recenze,...

Věřím, že se oba chopí moderátorské práce zodpovědně. ;-)


04 dub 2012, 18:50
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

tuningo píše:
Věk: 18
.
.
.

Vítej v týmu. Napsal sem ti PM ohledně práv.


Warfarýn píše:
Věk: 19
.
.

Vítej v týmu. Jen má stávající moderátor podmínku
Citace:
rozhodnu se já sám jestli tam může zůstat jako plnohodnotný moderátor. Jestli dovolíš. Vím že tam dělá kvalitní recenze, aktivně přispívá a myslím si že by se mu moderátorské funkce hodily a zaslouží si je.


04 dub 2012, 20:55
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Heroes_Killer píše:
Jsem pro přijetí obou moderátorů. :)
  • tuningo: Na fóru je již dlouho, je milý a znám ho také již delší dobu. Varování mají charakter menšího rázu, jde spíše o přestupky.

Věřím, že se oba chopí moderátorské práce zodpovědně. ;-)

No nevím, nevím, tuningo má problémy se zvládnutím Pravidel v sekci Filmy (jinak bych se o něj byl přihlásil k moderování v sekci)
a zřejmě má dojem, že jako moderátor Pravidla dodržovat nemusí. Přitom se jedná o úplné samozřejmosti,
které už dnes dodržuje v sekci Filmy - Novinky (kde je úplné a pravdivé značení rel. name velmi důležité) skoro každý.
Viz Muž na hraně / Man on a Ledge (2012) (Smetiště)

Ke konkrétnímu příspěvku ještě připomenu, že jej má autor označený (Filmy - Novinky) stejně jako běžný DVDRip z ofic. DVD
s anglickým (orig.) audiem (viz Ripy a ostatní - v cizojazyčných), ale zvuk je kvalita "LiNE" či dokonce jen "CAM audio" (MIC z kina),
tedy ne z DVD nebo BluRay disku. Stejně (neodlišeně) značený soubor na serveru pak těm, co používají vyhledávání serveru, neřekne
nic o snížené kvalitě zvuku v nahrávce a při hledání DVD nebo BR ripu je to pro ně obyčejný FAKE.
Někteří "uploadeři" to takhle dělají záměrně, aby získali víc bonusů za míň práce. Když pak "novinkový" příspěvek
bez řádného značení přesunou bez úprav do kvalitativně vyšší sekce, "nic se nepozná". Na první pohled ne.
A jsme u podvodníků a podfukářů...

Takže závěr: U MODERÁTORA je takové značení release přímo "zločinem", pokud neuvede alespoň v popisu,
o jakou kvalitu se přesně jedná... a z čeho nahrávka pochází.

A když se tak koukám na další podobné příspěvky našeho "moderátora", mám dojem, že na jeho aktivity
v sekcích Filmy budu muset zaměřit pozornost. Není pro WC nic horšího, než moderátor, který hrubým
způsobem porušuje Pravidla. :(

Heroes_Killer píše:
Jsem pro přijetí obou moderátorů. :)
  • Warfarýn: Také zde působí řadu let. Občas se sice trochu neudrží, snaží se však všemožně pomáhat, dělá (video)recenze,...

Mohl bych opsat to, co jsem už napsal v předchozím textu...
Stejné nerespektování Pravidel v sekcích Filmy: Act of Valor (2012) (Smetiště)
+ navíc nerespektování pravidel pro velikost obrázku v podpisu.
8-O
Takže páni moderátoři, být "ověnčen" moderátorským symbolem znamená taky jít příkladem ostatním,
a tedy rozhodně ne tím špatným.
;-)


10 dub 2012, 12:29
Profil
Private
Private

Registrován: 16 zář 2008, 14:45
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Věk: 27
Proč si myslíš, že by si tu byl užitečný: Češtinu vcelku ovládám – mám ji také profesně (nebudu zmiňovat kde) – to bych viděl tedy jako takový základ. Účet tu mám celkem dlouho, neb příspěvků sice ne – zato jsem ale chodím celkem pravidelně. Takže 5 hodin týdně by nebyl problém. A taky to tu mám celkem rád :)).
Jakou by si chtěl sekci: No, jelikož jsem se pomalu vrhl na uploadování do sekce "erotika", tak bych možná zkusil štěstí zde – pokud tam budu k něčemu prospěšný. Ale myslím, že jsem celkem přizpůsobivý, takže pokud bude potřeba, jsem přístupný k jednání :).


20 dub 2012, 15:05
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 24 srp 2010, 12:06
Příspěvky: 248
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Je mi 17 a mam zájem se stát moderátorem
Vyznám se v hudbě tak bral bych, Hudba - RnB & Soul:
Budu, se chovat slušně, a kdyby něco není problém mi poslat varováni. :-)


Naposledy upravil jangrossek dne 24 dub 2012, 07:09, celkově upraveno 2

23 dub 2012, 11:00
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 14 pro 2008, 11:40
Příspěvky: 1489
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

jangrossek píše:
Je mi 17 a mam zájem se stát moderátorem
Vyznám se v Hudbě tak bral bych, Hudba - RnB & Soul:
Budu, se chovat slušně, a kdybi něco není problém mi poslat varováni. :-)

Hihi,
tak to první varování je, že "kdybi" se píše správně kdyby. :D
Kromě té "Hudby" s malým h a dalších "drobností"... :P


24 dub 2012, 03:07
Profil
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11 říj 2009, 13:46
Příspěvky: 999
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

bons píše:
Věk: 27
Proč si myslíš, že by si tu byl užitečný: Češtinu vcelku ovládám – mám ji také profesně (nebudu zmiňovat kde) – to bych viděl tedy jako takový základ. Účet tu mám celkem dlouho, neb příspěvků sice ne – zato jsem ale chodím celkem pravidelně. Takže 5 hodin týdně by nebyl problém. A taky to tu mám celkem rád :)).
Jakou by si chtěl sekci: No, jelikož jsem se pomalu vrhl na uploadování do sekce "erotika", tak bych možná zkusil štěstí zde – pokud tam budu k něčemu prospěšný. Ale myslím, že jsem celkem přizpůsobivý, takže pokud bude potřeba, jsem přístupný k jednání :).



Co by u tebe v práci řekli na to, kdyby viděli tvé " Zato jsem ale chodím" ? :)


04 kvě 2012, 10:55
Profil
Private
Private

Registrován: 16 zář 2008, 14:45
Příspěvky: 6
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Fantom19 píše:
bons píše:
Věk: 27
Proč si myslíš, že by si tu byl užitečný: Češtinu vcelku ovládám – mám ji také profesně (nebudu zmiňovat kde) – to bych viděl tedy jako takový základ. Účet tu mám celkem dlouho, neb příspěvků sice ne – zato jsem ale chodím celkem pravidelně. Takže 5 hodin týdně by nebyl problém. A taky to tu mám celkem rád :)).
Jakou by si chtěl sekci: No, jelikož jsem se pomalu vrhl na uploadování do sekce "erotika", tak bych možná zkusil štěstí zde – pokud tam budu k něčemu prospěšný. Ale myslím, že jsem celkem přizpůsobivý, takže pokud bude potřeba, jsem přístupný k jednání :).



Co by u tebe v práci řekli na to, kdyby viděli tvé " Zato jsem ale chodím" ? :)


...za takovou kravinu asi nic :). Nikdo není neomylný...nebo ne?


04 kvě 2012, 14:36
Profil
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 11 říj 2009, 13:46
Příspěvky: 999
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Máš pravdu.

Tady jsme všichni hrozně rýpaví =))


04 kvě 2012, 23:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 bře 2009, 15:21
Příspěvky: 362
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

SGA píše:
Na fórum chodím docela pravidelně (5 hodin v týdnu bez problému)...


Jo jo. Na fórum taky chodím denně. (5 hodin denně bez problému)


13 kvě 2012, 10:05
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Uživatelský avatar

Registrován: 06 srp 2009, 08:04
Příspěvky: 249
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Dobrý den, četl jsem zde na fóru, že hledáte moderátory do různých sekcí a tak chci přidat přihlášku právě i já.

Věk: 20
Proč si myslíš, že by jsi tu byl užitečný: Moderátorem nejsem poprvé, dokonce i zde na WC jsem se staral o Drum and Bass, Jungle, Breakbeat, Hardcore. Chtěl bych Vám pomoci s volnými sekcemi. Užitečný bych byl v denních příspěvcích, velké aktivitě a přesouvání mrtvých linků, které bych neustále kontroloval. Vaše podmínky splňuji a tak jsem si říkal, že mám po škole a bude více času na internet.
Jakou by si chtěl sekci: Sekci bych prozatím volil Hip-Hop a Rap, časem, pokud možno bych bral i Ostatní - Mobily.

S pozdravem Michal Kutlák


22 kvě 2012, 11:47
Profil
Private
Private

Registrován: 26 říj 2008, 15:49
Příspěvky: 14
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Chceš se stát moderátorem?

Dobrý den, četl jsem zde na fóru, že hledáte moderátory do různých sekcí a tak chci přidat přihlášku právě i já.

Věk: 24
Proč si myslíš, že by jsi tu byl užitečný: Protože jsem tu déle než půl roku a mám dost příspěvků.
Jakou by si chtěl sekci: Hry - novinky, software, Hudba - trance


S pozdravem vegasss7771


10 čer 2012, 08:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze