fastshare
Pomalé načítání warcenteru
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 18 dub 2024, 10:12





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Další
 Pomalé načítání warcenteru 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2009, 14:58
Příspěvky: 2
Bydliště: Planeta Země
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

bohužel i dneska má wc asi trochu problémy :(


28 črc 2009, 14:23
Profil
Private 2 nd class
Private 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2008, 23:21
Příspěvky: 49
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

Mě se v poslední době načítaj stránky WC docela pomalu po tom co kliknu na odkaz je velká prodleva než se začně něco dít. Myslim si že je to zapřičiněno velkým počtem návštěvníků kteří vytěřují servr WC. Pokud je má doměnka správná mělo by se s tim zavčas něco udělat nebo to tu dopadne jak na warforu kam se už nedalo ani dostat.


28 črc 2009, 21:21
Profil
Private
Private

Registrován: 18 dub 2009, 14:07
Příspěvky: 10
Bydliště: židle u počítače
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

to olle... hodil by se nějaký finanční příspěvěk na zrychlení WC???


Naposledy upravil IrokanusD dne 19 říj 2009, 15:49, celkově upraveno 1

31 črc 2009, 14:14
Profil
Private
Private

Registrován: 18 črc 2009, 14:11
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

Nevím jak vy, ale mě to ve Firefoxu funguje normálně.. ano ale normálně v Internet Explorermi to opravdu nejde. nemohla jsem se sem vůbec dostat proto sem musela sáhnout po mém neoblíbeném Firefoxu. Doufám že se to co nejdřív půjde opět normálně ;)


31 črc 2009, 17:06
Profil
Private
Private

Registrován: 27 úno 2009, 00:20
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

pouzivam Operu
a aj tak sa mi forum nacitava vyrazne pomalsie ako ine fora ...
pomalsie uz je jedine najvacsie CZ warez forum zname ako WF
ale aj to je niekedy rychlejsie
takze si mysli ze ide o nejaky bug v instalacii alebo HW


22 srp 2009, 23:36
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2008, 14:20
Příspěvky: 28
Bydliště: Doma
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

Zdravím všechny. Poslední dobou mám velké problémy s načítáním stránky WC. Jde to strašně pomaaaaluuu a skoro u toho usínám. Dost často se mi objeví error (obr.) . Nevím čím to může být. S PC problém nemám , je čistý. Používám Firefox, ale zkoušel jsem i Operu a Explorer (brrr) a je to stejně pomalé. Je to o nervy, protože u ostatních aktivit na netu se vše načítá jak má. Tzn. celkem rychle. Jsem sám, nebo je nás takových víc ???


Přílohy:
error.png
error.png [ 8.6 KiB | Zobrazeno 4844 krát ]
18 říj 2009, 19:35
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 kvě 2008, 17:40
Příspěvky: 187
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

redme píše:
Zdravím všechny. Poslední dobou mám velké problémy s načítáním stránky WC. Jde to strašně pomaaaaluu...



Nejsi sám, i mě to docela zamrzá. Hold má WarCenter i svý dny jako normální člověk, tzv. někdy je zpomalenej a příští den je zase vše v naprostým pořádku.


18 říj 2009, 19:51
Profil
Private
Private

Registrován: 18 dub 2009, 14:07
Příspěvky: 10
Bydliště: židle u počítače
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

NiWo píše:
xxx...xxx...
a len taká rada na záver pre tých ktorým to ide pomaly:
Nevymázavajte cookies z warcentra...len tak pomôžete svižnejšiemu načítavaniu


já to mažu a rozdíl v rychlosti mi nejpřijde ale někdy se na WC nedá několik hodin připojit... a to si nebude u mě... věřím v nápravu!!!

keragub píše:
Hm to je divný...mám operu a šlape mi to v poho...spíš to bude podle návštěvnosti neboli zatížení serveru...

jj taky jí mám... 10BETA a vyplým turbem... OPERA je best :-) dneska sem díky ní sosl bez pomocí nějakých debilních programů několik videí ze serveru odkud sosat nejde... :D ať žije OPERA

redme píše:
Zdravím všechny. Poslední dobou mám velké problémy s načítáním stránky WC. Jde to strašně pomaaaaluuu a skoro u toho usínám. Dost často se mi objeví error (obr.) . Nevím čím to může být. S PC problém nemám , je čistý. Používám Firefox, ale zkoušel jsem i Operu a Explorer (brrr) a je to stejně pomalé. Je to o nervy, protože u ostatních aktivit na netu se vše načítá jak má. Tzn. celkem rychle. Jsem sám, nebo je nás takových víc ???

taky se mi to někdy stává :( :( :( a to i na několik dlouhých hodin... musíme je doufat v nápravu

Vamp_kiss1 píše:
Nevím jak vy, ale mě to ve Firefoxu funguje normálně.. ano ale normálně v Internet Explorermi to opravdu nejde. nemohla jsem se sem vůbec dostat proto sem musela sáhnout po mém neoblíbeném Firefoxu. Doufám že se to co nejdřív půjde opět normálně ;)

on dnes někdo používá IEčko??? no tak to je co říct...


19 říj 2009, 15:46
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2008, 14:20
Příspěvky: 28
Bydliště: Doma
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

Citace:
Nejsi sám, i mě to docela zamrzá. Hold má WarCenter i svý dny jako normální člověk, tzv. někdy je zpomalenej a příští den je zase vše v naprostým pořádku.


No já nevím, ale tohle mě už nepřijde normální. Je to hrozný jak pomalu to jde. kdyby to bylo den, dva, ale trvá to už delší dobu a náprava nikde. Být to člověk jak píšeš, tak už leží v nemocnici :-)
HELP HELP HELP !!!!!!!!!!!!!! Dělejte už s tííím něco !!!!!!!!


19 říj 2009, 16:11
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 13 kvě 2009, 14:45
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

já nemám problém někdy se mi to načte pomaleji a někdy rychle ale nestěžuju si


20 říj 2009, 14:58
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2008, 14:20
Příspěvky: 28
Bydliště: Doma
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

Tak už je to v pohodě. Zas to fičííí.


21 říj 2009, 08:28
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 06 zář 2008, 21:16
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

Taj já mám poslední dobou cca 3 týdny hodně velký problémy se sem dostat. Načítání je tak pomalý, že to často radši vzdám :-( Ani nezáleží na době, je to téměř vždycky.


16 lis 2009, 07:31
Profil
Private
Private

Registrován: 13 čer 2009, 13:03
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

Tohle všechno není vaše chyba, žádného z vás (ani těch, co používají IE), tohle je problém serveru, který není dost výkonný, myslím že náklady na servery jsou už takhle dost velké a kdybyste chtěli rychlejší forum, museli byste si zřejmě pořádně připlatit, protože tohle je opravdu problém serveru a hlavně databáze, která má určitě hodně GB, buď to chce pořádně pročistit forum nebo se s tím prostě smířit...


17 lis 2009, 10:46
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2006, 09:57
Příspěvky: 12
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

ja vam nevim me to chodí rychle, sice pred casem byly problemy ze se stranka nacitala trochu pozdeji ale jinak to slape jak ma.


19 lis 2009, 20:46
Profil
Private
Private

Registrován: 01 bře 2008, 18:52
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Pomalé načítání warcenteru

Myslím si, psát zde cokoliv o rychlosti warcenteru je jako házet hrách sviním. Horší jako v poslední době jsem to tady nikdy nezažil. Stránky se načítají i 5minut nebo jen polovička nebo jen hlavička. Někdo by s tím měl něco dělat a ne se vymlouvat na server jak je nahouby a jek nestíhá. Tak warcenter dejte někam jinam. Sám jsem administrátorem a proto mě toto docela rozčiluje. Proč máte proboha sekci smetiště linku? Je tam 21496 témat a 94404 příspěvků, které zbytečně zatěžují váš ubohý server, který načítá a pročíta stále databási kde je pomalu 100000příspěvků, které jsou lidem stejně k ničemu. Úroveň tohoto fóra neustále klesá. Je mi to líto jelikož jsem zde chodil rád. Zatím to vypadá, že se o toto forum nikdo nestará. Doufám, že se pánum v Děčíně rozsvítí a vzpomenou si, že forum není práce jen vytvořit, ale taky udržovat. Jestli budete chtít pomoci nebo radu, klidně se mi ozvěte. Kontak na mne máte.


20 lis 2009, 16:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze