fastshare
Podpořte nás (zrušeno-nyní v příspěvku warcenter server)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2209
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 28 bře 2024, 20:30





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Podpořte nás (zrušeno-nyní v příspěvku warcenter server) 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek Podpořte nás (zrušeno-nyní v příspěvku warcenter server)

Podpořte nás a zkvalitněte tak naše služby.

Na co přizpíváte ?

Na rychlejší načítání stránek (servery warcenter.cz) - databáze,
Na rychlejší načítání stránek (internet serveru warcenter.cz) - odesílání,
Na reklamy serveru warcenter.cz (pomáháte rozšířit web warcenter.cz),
Na výhry v soutěžích (např. placení rapidshare accounty)
a mnoho dalšího...

Co z toho budete mít VY ?
Hodnost a barevné zvýraznění sponzora,
50 000 WF,
možnost více ovlivňovat změny na fóru (např. při změně vzhledu v hlasování větší váha hlasu)

Kolik peněz poslat ?
minimální částka je 100 kč, jiná cena je dobrovolná

Kam peníze poslat ?
Odešlete minimálně 100 kč na účet:
207384005/0300

a jako variabilní symbol zadejte váš soukromý kód: pro získání soukromého kódu klikněte někde na své jméno v přízpěvku nebo v seznamu uživatelů (je tam vaše statistika, obrázek postavičky atd... - POZOR není to profil) a číslo je to které se zobrazí jako poslední číslo v adrese ( http://img224.imageshack.us/img224/4999/1gy7.png ) nebo napište sem do přízpěvku a my Vám ho dáme.

(pokud se rozhodnete přispět tak o tom nezapomeňte říct v tomto příspěvku)


Naposledy upravil olle3 dne 23 bře 2007, 16:29, celkově upraveno 1

24 srp 2006, 10:39
Profil
Sponzor 2 nd class
Sponzor 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 15 lis 2006, 13:22
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Příspěvek 

Právě jsem nastavil pravidelný měsíční příspěvek 300,- Kč. Splatné vždy 11. den v měsíci - poprvé 11.1.2007.

Doufám, že to alespoň trošku pomůže dobré věci ...

:D


05 led 2007, 10:04
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek 

to teda určitě pomůže - právě ted nám napsali z flywebu že máme moc náročnou databázi a přesouvají nás na provizorní server

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


05 led 2007, 10:25
Profil
Sponzor 2 nd class
Sponzor 2 nd class
Uživatelský avatar

Registrován: 15 lis 2006, 13:22
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Příspěvek 

V sobotu jsem odeslal slíbené peníze ... a do této chvíle jsem v systému JEN jako běžný uživatel. Co se stalo ? Obdrželi jste již platbu ?

Prosím o odpověď, podle které případně opravím nastavení pro další měsíce.

Díky.


16 led 2007, 14:58
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek 

jasně v pohodě, jen se vždycky každý musí připomenoutmáme v tom tedka chaoz

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


16 led 2007, 15:36
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2006, 00:11
Příspěvky: 14
Příspěvek 

Ahoj admini,ahoj všichni ,
warcenter je moc dobrý forum a co se týče těch problémů ze servrem a peněz byla by fakt škoda kdyby se warcenter nemoh dál rozvíjet díky uživatelům, kteří sem přizpívají svými přízpěvky a vám co se o to staráte, co třeba udělat peněžní podporu warcentra díky sms ? samozřejmě dobrovolně, heslo warcenter a tel. číslo na který by se zaslala sms 1 sms za 5 babek bylo by to možná lepší a rychlejší mě ani tak o barevný warfluidy sponzora nejde jako spíš o dobrýa fungující přízpěvky kde si najdu co potřebuju a nebo se taky o ně podělit s ostatníma.
Šlo by to možná udělat nebo ne?


27 úno 2007, 22:09
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2006, 19:55
Příspěvky: 160
Příspěvek 

Ta holka má něco do sebe :!: :!: Pravda jest :oops:

_________________
i_m_a_g_e


27 úno 2007, 22:48
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek 

sms help už tady bylo, je to sice dobrý nápad, ale z té sms dostaneme tak málo peněz že se to nevyplatí (dejme tomu že pošleš 70 kč smskou a my z toho máme tak 10 kč)....

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


28 úno 2007, 10:08
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2006, 00:11
Příspěvky: 14
Příspěvek 

To je dost dobře možný že i nějakej ten poplateček za telefonní služby něco stát bude :roll: ale ono i těch 10,-Kč je lepší než drátem do oka, zkusit se má všechno a to sms help by nemuselo být nárazově ale na foru by mohlo být pořád, kdo by mohl přispět třeba od 300,-Kč a více a pravidelně tomu bych právoplatně warfluidy nebo odměnu připsala a označila za sponzora ostatně jako to funguje vlastně už ted.A i kdyby mělo jít jen o 10,- všimla jsem si že je tady přes 8 000 zaregistrovaných lidí a 10,- za každýho to už něco dá i kdyby málo ale dá pořád si myslim aspon to málo než vůbec nic.
Je to jen vyjádření mého názoru někdo souhlasit může někdo ne.


28 úno 2007, 12:14
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek 

jako dobrý nápad to v každém případě je ale z 8000 lidí tady na foru jich pošle sms tak 1 % .... ale o to nejde a nejde ani o částku 10 kč stačí ale jde o to, že ten kdo nám bude chtít přispět pošle 70 kč a zužitkuje se jen 10 což znamená že uživatel zbytečně přijde o 60 kč a právě proto si myslím že je lepší přispívat přes účet... v každém případě to můžem zkusit a jestli budou uživatelé posílat a nebude jim to vadit tak je potom všecko ok

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


28 úno 2007, 16:53
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 28 led 2007, 22:01
Příspěvky: 2
Bydliště: PRAHA
Příspěvek Určitě podpořím

Hi admini, tento měsíc jsem ještě sucháč, ale od příštího dám trvalý příkaz aspoň na těch 100,-. Zasloužíte si to, jelikož jsem tady našel fůru toho, co jsem jinde postrádal - hlavně sekce fimů je moc good (ulítávám na klubovky, jen houšť) a byla by škoda, kdyby dobrá věc vychcípala kvůli něčemu tak mrzskému jako jsou prachy... :D


28 úno 2007, 18:06
Profil
Private
Private

Registrován: 22 úno 2007, 12:47
Příspěvky: 1
Příspěvek co z hodností a Warfluidy

já sem poslal 30 kč a slibovali ste nějaky War fluidy a hodnost ale ničeho sem se nedočkal, kde to vázne???

_________________
Podívejte se na projekt Update Windows - http://update-win.4shared.com
Nezapomeňte navštívit stránky o projektu - http://update-win.okamzite.eu


02 bře 2007, 20:30
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2006, 15:51
Příspěvky: 516
Příspěvek 

jak je výše napsáno tak tyto výhody platí až od částky 100 kč, avšak díky za 30 kč a posílám aspoň 5000 WF

_________________
Jak vkládat YouTube videa | Slovník pojmů | Jak správně napsat administrátorovi | Jak vložit do příspěvku obrázek | Jak na Barvu písma, code, quote, vkládání obrázlů... | Jak stahovat z rapidshare.com | Jak si změnit nick | Jak efektivně vyhledávat na fóru


03 bře 2007, 01:55
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 28 led 2007, 22:01
Příspěvky: 2
Bydliště: PRAHA
Příspěvek 

Snažil jsem se zadat trvalý příkaz na 100,- ale skončil jsem u variabilního symbolu - nikde jsem jej nenanšel. Prosím adminy poslat bankovní kontatkt na mailto:[email protected] . Díkes


11 bře 2007, 18:06
Profil
Private 1 st class
Private 1 st class
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2007, 11:58
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: Podpořte nás (zrušeno-nyní v příspěvku warcenter server)

A kde dneska na phpBB3 zjistim svoje cislo?


17 dub 2008, 08:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze