fastshare
Fórum jen pro registrované !
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2206
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 16 dub 2024, 22:05





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Fórum jen pro registrované ! 
Autor Zpráva
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 09 srp 2008, 14:33
Příspěvky: 4
Bydliště: Dačice / Postřelmov
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Asgard píše:
By mě zajímalo co teda dělají ti návštěvníci co se zobrazují ve statistice. Je jich tam nonstop 300 až 400.


Bať bať:

Stav k 14.5.2009 18:50
Celkem je online 913 uživatelů :: 523 registrovaných, 10 skrytých a 380 návštěvníků

Co znamená těch 380 návštěvníků? Já taky myslel, že se musí registrovat všichni???
Možná jsem jen lenivej si sám zjistit, co to znamená. Pokud to někdo víte, tak klidně odpovězte. Jinak je to v podstatě jedno. Chlaba si za to stejně nekoupím... ;-)


14 kvě 2009, 18:00
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 21 črc 2007, 20:10
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

ZOMBi píše:
Asgard píše:
By mě zajímalo co teda dělají ti návštěvníci co se zobrazují ve statistice. Je jich tam nonstop 300 až 400.


Bať bať:

Stav k 14.5.2009 18:50
Celkem je online 913 uživatelů :: 523 registrovaných, 10 skrytých a 380 návštěvníků

Co znamená těch 380 návštěvníků? Já taky myslel, že se musí registrovat všichni???
Možná jsem jen lenivej si sám zjistit, co to znamená. Pokud to někdo víte, tak klidně odpovězte. Jinak je to v podstatě jedno. Chlaba si za to stejně nekoupím... ;-)

no na hlavní stránku můžou všichni , až prohlížení témat je jen pro registrované...


14 kvě 2009, 18:13
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 10:10
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Musím říct že je to asi v základu dobře, ale sem jsem se zaregistroval až potom co jsem koukal jak to tu funguje. Nemiluju zrovna když po mně chtějí registraci když se ani člověk nemůže podívat jestli mu to vůbec stojí za to.Několikrát už jsem se někde zaregistroval z donucení abych tam vůbec mohl vkročit a následně jsem se tam už ani neukázal.


14 kvě 2009, 18:32
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2009, 06:03
Příspěvky: 15
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Me to nevadi je to pokrok dopredu.Jen tak dal.


14 kvě 2009, 20:22
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 09 srp 2008, 14:33
Příspěvky: 4
Bydliště: Dačice / Postřelmov
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Je to tak, jsem taky pro. Jednou je to diskusní fórum a basta! Kdo chce využívat nějakých služeb, tak by měl něco za to dát. A proč ne anonymitu. Koneckonců - kdo říká, že po registraci mě na ulici každý pozná? Nechápu obavy některých...


14 kvě 2009, 20:42
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2008, 12:51
Příspěvky: 5
Bydliště: Opava
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

konečně něco rozumného už se tady nedalo vyznat. Je to jen dobře


14 kvě 2009, 20:45
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2008, 22:03
Příspěvky: 14
Bydliště: ...na síti
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Když je to tedy uzavřené, proč se dole na konci stránky zobrazují jména přihlížejících + třeba 3 návštěvníci ?


14 kvě 2009, 22:08
Profil
Private
Private

Registrován: 25 dub 2009, 22:30
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Také mě to v nejnovějším Firefoxu okamžitě po přihlášení odhlašovalo,proto jsem jen pro toto fórum používal Explorer.
Po smáznutí cookies je vše v ok.landu.(pro nedovtípivé:stačí smazat jen cookies WC).


15 kvě 2009, 00:16
Profil
Private
Private

Registrován: 12 kvě 2009, 15:48
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Já osobně proti tomu teda nic nemám... registrovaný nebo ne to mi nevadí, jen mám bohužel takový pocit, že se tím samozřejmě zvedla zátěž serveru a už jsem to i párkrát cítil doufám že to nedopadne jak s war*orem... ;) GL!!


15 kvě 2009, 22:14
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 21 říj 2007, 13:56
Příspěvky: 9
Bydliště: Madeira Beach
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

jonny.linux.........Já osobně proti tomu teda nic nemám... registrovaný nebo ne to mi nevadí, jen mám bohužel takový pocit, že se tím samozřejmě zvedla zátěž serveru a už jsem to i párkrát cítil doufám že to nedopadne jak s war*orem... ;) GL!!

jonny s timto se budeme muset vsichni smirit, ze uz to tu nebude takove intimco :] jak to tu byvalo, ale s ohledem na tvou registraci predpokladam, ze jsi take
sosak odjinud:]]]] jinak vse dobre a ENJOY u nas


16 kvě 2009, 20:27
Profil
Sergeant
Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2007, 01:17
Příspěvky: 84
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Vlastně nikdy sem to tu neprojížděla bez registrace takže mi to vůbec nevadí. Zase tak často sem nechodím, ale je to tu čím dál lepší. Jen tak dál a hodně zdaru.


17 kvě 2009, 00:48
Profil
Private
Private
Uživatelský avatar

Registrován: 04 pro 2008, 20:44
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Dobrý krok vpřed, zavedení registrací schvaluji, ti, co se zde pohybují dlouho, pro ty to zůstává stále to samé, v podstatě. A nový se musí zaregistrovat jako všude jinde.


19 kvě 2009, 20:00
Profil
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

To jo no , vetsina forek ( warezu ) uz to ma , vzdicky jsem si tu stahoval bez uctu . Kdyz jsem videl se se mam registrovat , tak mne to netrapilo 5 minut nikoho nezabije :-)


23 kvě 2009, 21:39
Private
Private

Registrován: 01 bře 2008, 18:20
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Nečetl sem celý thread, ale jaký je rozdíl mezi tím když se hledač linků registruje nebo bude anonymní, já v tom nevidím rozdíl. Jen mě to zdržuje, protože Warez fórům tolik nevěřím abych si ukládal heslo nebo byl přihlášenej 24hpd. Takže pokud sem nešel moderovat nebo na něco odpovídat mohl sem klidně zůstat nepřihlášenej a takhle už nemůžu.


24 kvě 2009, 19:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze