fastshare
Fórum jen pro registrované !
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Příspěvků: 2210
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 19 bře 2024, 06:09





Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Do příspěvků odpovídejte pouze k tématu. Pro dotazy netýkající se oznámení je tu diskuze, po případě pište SZ moderátorům nebo administrátorům.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Fórum jen pro registrované ! 
Autor Zpráva
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2008, 14:04
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

BadBoy L.G. píše:
A tak když to jde vidět, to vím já taky a uvítal bych, kdyby ne...ale...jde to obejít tím políčkem SCHOVEJ ne ? To by pak vidět nemělo být. Nikdy jsem to nezkusil a nevyhledal tyto linky odněkud, jestli by byly viditelné.

Na tomhle fóru jsem ani nikdy neviděl, že by to někdo použil. Aspoň ve filmech ne. Na některých jiných fórech se to celkem často používá, ale ty stejně nejsou vidět na Googlu, takže nevím... Ale ono je to dost jedno. Protože když to použiješ, přijde první chytrej, odkryje si to a chce se na něco zeptat, takže ocituje celej příspěvek včetně skrytých linků. Stává se to poměrně dost často, to by se muselo zavést školení... a některým by stejně nepomohlo. :)


11 říj 2010, 14:51
Profil
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: 24 črc 2009, 17:00
Příspěvky: 617
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

BadBoy L.G. píše:
A tak když to jde vidět, to vím já taky a uvítal bych, kdyby ne...ale...jde to obejít tím políčkem SCHOVEJ ne ? To by pak vidět nemělo být. Nikdy jsem to nezkusil a nevyhledal tyto linky odněkud, jestli by byly viditelné.

ne, schovej to jen
schová,
ne před botama


13 říj 2010, 18:02
Profil
V.I.P.
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 12:57
Příspěvky: 1152
Příspěvek Re: Fórum jen pro registrované !

Souhlasím s BB L.G... Navíc co se vyjádření názoru týče, nevím, čeho by se useři měli bát. Pokud nenapíšou nějaký vulgární příspěvek či nějak jinak neporuší pravidla fóra, jsou obavy zbytečné.


17 říj 2010, 13:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru








Uložto alternativa Pizza Modena MovieDB.cz filmová databáze